Перейти до змісту

Андрюха попал в аварию


difoto

Рекомендовані повідомлення

Операція була дійсно складна. Тривала 3 години, судини і сухожилля позшивали. Наркоз робили місцевий. Осколків немає, кості поставили на місце. Зараз все залежить від того, як все зростеться і далі саме важке і серйозне. РЕАБІЛІТАЦІЯ ! НА це може піти 2-3 місяці.. то мінімум, а максимум..... Дай Бог щоб швидше.

Далі..

Звертаю увагу на наш рух вулицями міста.. Вчора навіть наша невеличка групка з 8 чловік, їхала незрозуміло як. То пропускали пару і їхали ззаду, то обганяли один одного і ставали по 3 в ряд... торозтягувалися з проміжками по 5-7 метрів.... Рахую, що якщо вже МИ не показуємо приклад.. то хто його в місті може показувати взагалі. Задумайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 71
  • Створено
  • Остання відповідь

Чесно не приємна дуже ситуація, а це вже третій випадок збиття велосипедиста за тиждень, один з них був навіть я.Хай видужує Андрій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, вчора запізно прочитав про ваші провідини Андрюхи... :(

Андрюха тримайся!

Слідкую за темою, коли ви ще поїдете на "свіданку".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рахую, що якщо вже МИ не показуємо приклад.. то хто його в місті може показувати взагалі. Задумайтесь.

хто б казав :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже сподобалося, що є небайдуже люди, навіть "непричетні" до спілки велолюбителів..

от не запам"ятав ніки хлопців (вони представлялися), але коли самі перші тільки почали сходитися і щось говорити за Андрія то відбувся між нами такий діалог

вони: а хто такий Андрюха?

ми: та він на форумі не зареєстрований, чоловік Вершниці

вони: а хто така Вершниця?

ми: ну Машка

вони: хто така Маша?

ну я розумію велогромада - тут святе один одному допомгти.

ну розумію тих хто особисто знає Андрія - тут теж якби просто обов"язково підтримати та допомогти.

а це ж фактично сторонні люди.

Респект хлопцям!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рахую, що якщо вже МИ не показуємо приклад.. то хто його в місті може показувати взагалі. Задумайтесь.

хто б казав :0001:

Ну.. :blush:

Я не говорю особисто за себе.. я кажу за групу. Сам вже хто як їде так їде.. але коли йде група.. то треба просто зайняти своє місце там і не вийо......сь їхати спокійно і компактно навіть якщо швидкість руху групи набагато менша за чиюсь крейсерську.

Я правильно сказав? ;)

Сьогодні говорив з Андрюхою.. настрій в нього класний.. збирається з нами на тренування на 16:00 до Макара на ринок.. )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і класно. В такій ситуації хороший настрій теж має велике значення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій ми в тебе вірим !

Виздоровлюй швидше!

п.с. вчора операція, а сьогодні кататись? ("на треніровку")

мужик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже ДЯКУЮ всім за те, що підтримали Андрія! Йому було дуже-дуже приємно, що є стільки небайдужих до нього людей і просто класних друзів! НастрОй в нього після відвідин значно покращився!

Ну а на реабілітацію насправді піде не 2-3 місяці, а більше як півроку...так лікар сказав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зашел на форум после отпуска, а тут такое :blink:

Андрюха, поправляйся!!! Главное, успешной реабилитации!

Еще можно деньгами помочь? Р/Р действительный?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Прикро, що так сталося. Дозвольте дати одну пораду від моєї бабусі. Вона робила теплі, 38-40 градусів, ванночки з сироватки,а потім- розробка. Сироватка використовується не один раз.Треба тільки, щоб загоїлися ранки на шкірі. Швидкого одужання. Переломи лікує час.Тримайтеся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...