Перейти до змісту

Aston 1.9.3 Xmas Edition


mix_forever

Рекомендовані повідомлення

628.jpg

Альтернативная графическая оболочка Windows. Основные возможности: легко изменяющийся интерфейс; детальная настройка каждого элемента; простое конфигурирование (визуальное); поддержка плагинов!

СКАЧАТЬ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бы ла у меня такая штука)... прикольно иногда было)... там на гарячии клавиши выставляешь всё что угодно)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

может, я неформал... но снес через день этот Астон... я , наверное, как "Джоконда" из 9й роты...

Красота... в ней нет ничего лишнего! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже давно підсів на FlyakiteOSX, можна його назвати mac transformation pack, так як він робить систему схожою на останні маки, тайгер, пантер і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть серьезные глюки, есть недоделки.. да и несущественны мне эти 5-7 мег разницы в памяти при двух-то гигах. я неоднократно игрался и все равно за неделю-две возвращался на обычный explorer

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДА а я мабуть підсів. Вже років 5 на ньому і тільки.

Народ хелп. Сніміте ктоніть меня с Астона :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Aston 1.9.4

виложу на всякий ше пару силок, хоч вище вже булa рапідовська виложена. Не знаю чи є якась різниця між 1.9.3 і 1.9.4(думаю не велика) от карочє буцайте :P

Homepage RUS: <a href="http://www.astonshell.ru/aston" target="_blank">http://www.astonshell.ru/aston</a>

Размер: ~5 Mb

Скачать! UA-IX

Скачать! rapidshare.com

Скачать! Темы

Скачать! Плуги)))

-----------------------------------------------------------------------------

А це вже наш старий добрий фотакомовський лінк--> RAR | ZIP <-- в цих архівах є вже всі мої тєми :) ну i kанешна сама істаляха, украшайте наздоровя)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДА а я мабуть підсів. Вже років 5 на ньому і тільки.

Народ хелп. Сніміте ктоніть меня с Астона :)

о, колега, сам більше 2 років як на ньому сижу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотел себе поставить,но прочитал в сети отзывы про него,пишут,что шпионит.Не рискнул.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

От халепа з тим астоном((( підняв кіпіш шоб зареєструватись, той кряк шо в мене є не підійшов(((не хочеться спригувати з цьої тєми))) поможіть хто має кряк, виложіть :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Всім привітулі!Побачивши скрін цього Астона в першому повідомленні в мене аж дух захватило! :) Гарна штука подумав я і скачав та поставив собі на комп.Та не все так добре як здавалось!Звичайно виникла проблема з реєстрацією!Кряк який в комплекті прописуєш,але після перегрузки компа програма просила купити її.Всі кряки які були нариті в глобальній мережі були з троянами :) Ось я й нарив версію 1.9.5 і до неї знайшов крячку!Ставте,циніть!!!!!!Закинув на ФТП в папочку софт!Як використати крячку:ставите прграмку,віддкриваєте програмку тоталом і замінюєте файлики на ті що в папочці кряк!Головне щоб Астон не був запущений під час заміни!Ось і все :)

http://www.astonshell.ru/files/Aston.1.9.5.exe ось ссилочка на прогу в інеті(вроді робоча)

а це кряк !

Aston_1.9.5_Final.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставил, поигрался неделю, удалил). Какойто он мне не эргономичный. Простой десктоп+mouse utility= :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...