Перейти до змісту

Сумерки. Сага. Затмение


MrVes

Рекомендовані повідомлення

c9a9502b990f2d72072df82227cba752.jpg

Информация о фильме

Название: Сумерки. Сага. Затмение

Оригинальное название: The Twilight Saga: Eclipse

Год выхода: 2010

Жанр: триллер, фэнтези, мелодрама

Режиссер: Дэвид Слэйд

В ролях: Ксавьер Сэмюэл, Кристен Стюарт, Роберт Паттинсон, Билли Бёрк, Джастин Чон, Анна Кендрик, Майкл Уэлш, Кристиан Серратос, Джексон Рэтбоун, Эшли Грин

О фильме:

Сиэтл охвачен чередой таинственных убийств, а обуреваемая жаждой мести вампирша продолжает поиски Беллы, снова оказавшейся в смертельной опасности. Кроме того, находясь в эпицентре всех событий, Белла вынуждена делать выбор между любовью к Эдварду и дружбой с Джейкобом, зная что ее решение может послужить толчком к возобновлению давнего противостояния между вампирами и оборотнями.

Помимо всего прочего, ей предстоит принять еще одно важное решение: жизнь или смерть, ведь окончание средней школы уже не за горами.

432423.gif

Страна: США

Студия: Summit Entertainment

Продолжительность: 01:53:11

Перевод: Дублированное

Файл

Кодек: DviX

Качество: CAMRip*proper*

Видео: 720x304 (2.37:1), 25 fps, DivX Codec 5.x or 6.x ~1247 kbps avg, 0.23 bit/pixel

Звук: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 2/0 (L,R) ch, ~320.00 kbps avg

Есть желающие не смотря на качество?

post-119-1278618957,18_thumb.jpg

post-119-1278618957,41_thumb.jpg

post-119-1278618957,6_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільмець прикольний, хоча якість паршива і кінець якийсь несподіваний.

пояснюю кінець фільма, зовсім не кінець, чому, тому що 3 частина Сумерок поділена на 2-і половини, тобто одна половина зараз транслюється, а друга вийде (якщо я не помиляюсь) 2011.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еле осилил первые две части,на третью жаль времени.Мда,я уже точно не малолетка))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільмець прикольний, хоча якість паршива і кінець якийсь несподіваний.

фільм не дивилась, бо знаючі люди кажуть що якість погана, зате почитала книжку і від фільму нічого кращого не чекаю

p.s. але фільмець може колисть таки і подивлюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивилась в примусовому порядку. Подруга примусила,спеціально прийшла в гості, щоб подивитись. Вона фанатка цього фільму. Якість поганюща. А ще мені фраза з bash.org.ru сподобалась:

xxx: после просмотра "Сумерки. Затмение" у меня остался только один вопрос: почему у Эдварда все время такое лицо, будто ему кажется, что он оставил дома включенный утюг, но точно не уверен, и весь фильм это его терзает...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про його фейс Я вже висловлювався.

Так, але з кожною частиною все гірше і гірше. Побачимо, що буде з головним героєм дальше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ххх: А прикольно в "Сумерках" придумали что когда вампир выходит на солнце, у него кожа светится как бриллианты!

ууу: А на самом деле???

ххх: А на самом деле, Аня, вампиров не существует...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так на фтп є чи нема?

Присутній якісь файл на 400 мб, але я не впевнений в ньому :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так на фтп є чи нема?

Присутній якісь файл на 400 мб, але я не впевнений в ньому :blush:

Я не заливав - мало хто, щоб не сказати одиниці, зацікавились.

З.І. Якби не дружина, то й сам не качав би, але витрачати в Адреналіні 100 грн. на маячню бажання нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ходив дивитися в "Адреналін". Як на мене, то це накраща з усіх трьох частин :0069:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ходив дивитися в "Адреналін". Як на мене, то це накраща з усіх трьох частин :0069:

не просто плакал-рыдал!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ходив дивитися в "Адреналін". Як на мене, то це накраща з усіх трьох частин :0069:

не просто плакал-рыдал!

До чого тут "плакал-рыдал" я в цьому фільмі нічого такого не бачу...імхо в кожного є свої смаки у фільмах, і ніхто їх засуджувати немає права!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ходив дивитися в "Адреналін". Як на мене, то це накраща з усіх трьох частин :0069:

не просто плакал-рыдал!

До чого тут "плакал-рыдал" я в цьому фільмі нічого такого не бачу...імхо в кожного є свої смаки у фільмах, і ніхто їх засуджувати немає права!

я нікого не засуджував,я просто написав,що ридав.Це і є смак цієї "найкращої " частини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ходив дивитися в "Адреналін". Як на мене, то це накраща з усіх трьох частин :0069:

не просто плакал-рыдал!

До чого тут "плакал-рыдал" я в цьому фільмі нічого такого не бачу...імхо в кожного є свої смаки у фільмах, і ніхто їх засуджувати немає права!

я нікого не засуджував,я просто написав,що ридав.Це і є смак цієї "найкращої " частини.

може це прозвучіть банально, але "на вкус и цвет все фломастеры разные"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може це прозвучіть банально, але "на вкус и цвет все фломастеры разные"...

прозвучало также как и этот фильм :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільмець прикольний, хоча якість паршива і кінець якийсь несподіваний.

пояснюю кінець фільма, зовсім не кінець, чому, тому що 3 частина Сумерок поділена на 2-і половини, тобто одна половина зараз транслюється, а друга вийде (якщо я не помиляюсь) 2011.

Тепер я поясню кінець: взагалі-то тільки 4 фільм буде поділений на 2 частини, перша з яких вийде в 2011 році в листопаді. Тому 3 фільм закінчився саме так)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший раз в Адреналіні і саме на цьому фільмі... Якість, як для першого разу може бути, звук - теж (хоча можна трішки тихіше), а ось сам сюжет :_20: Цілий фільм якась баба розводить 2 хлопців, а вони ведуться :) Хоча можливо вже старий для такого сценарію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...