Перейти до змісту

Цілителі, віщуни, "бабки", ворожки...


Oksik

Рекомендовані повідомлення

Можливо хтось мав справу з дійсно професіоналами у цій справі. Розкажіть будь-ласка, думаю, не тільки мені буде цікаво знати, де таких людей у Луцьку(районі, області) знайти та як до них потрапити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед тем, как к ним обращаться, советую послушать Филатова "Сказ о Федоте-стрельце" - там как раз описание типичной ворожки в вакууме и пользы, которую она приносит :smile3:

а если серьезно, то на тысячу едва ли найдется одна, которая что-то может без вреда для пациента. остальные либо просто на$%ывают - этих около 99%, т/н эффект плацебо, который лечит все надуманные болезни, кроме инфекционных и вирусных заболеваний. по факту они просто психологи, что не умаляет их значимости для лохапациента. некоторые еще дополняют это хитрым внушением, чтобы быстрее проложить путь к кошельку - это похоже на наркотический эффект, сначала очень хорошо, а потом становится хуже, чем было до визита. в очень редких случаях встречаются экземпляры, которые действительно "подправляют" в одном месте портя в другом. и сухой остаток - проще укусить локоть, чем их найти

моя информация несколько устаревшая, около шести лет ей, думаю сейчас ситуация еще более безвыходная, так как за дело взялись и охочие до бабла "отецы" (доморощенные мозго%быпсихологи), коих масса на столбах и биллбордах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з дійсно професіоналами у цій справі
професіонал баба Ганя гарантовано зніме вроки, злиє на віск і все згідно ДСТУ від 13.06.1013р.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віра лікую, а не вищеперераховані цілителі, віщуни, "бабки", ворожки.... Людина йде і вірить в те, що воно їй допоможе і дійсно декому допомагає. Аналогічно як людина йде в церкву чи до Бога. Вірить вона в нього і їй від цього легше.

Моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віра лікую, а не вищеперераховані цілителі, віщуни, "бабки", ворожки.

согласен на все 100%...ето как таблетка плацебо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось мав справу з дійсно професіоналами у цій справі. Розкажіть будь-ласка, думаю, не тільки мені буде цікаво знати, де таких людей у Луцьку(районі, області) знайти та як до них потрапити?

Некого на костер поставить или тупо конкурентов убрать хочешь?

Начни с Б.Хмельницкого,19.Тама ихняя туса.:smile3:

Если можна,то озвучте проблему,может ее смогут решить действительно профессионалы или минимум подскажут в каком направлении двигаться.Если нельзя озвучить пишите в личку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віра лікую, а не вищеперераховані цілителі, віщуни, "бабки", ворожки.... Людина йде і вірить в те, що воно їй допоможе і дійсно декому допомагає. Аналогічно як людина йде в церкву чи до Бога. Вірить вона в нього і їй від цього легше.

Моя думка.

так, віра лікує, але людям властиво сумніватись у своїх силах, а коли вона йде до будь кого то включається додатковий рівень віри у сили - тобто варто навіть просто аскорбінку дати і сказати що це супер-пупер таблетка, а ще при цьому пошаманити якось то 60% людей нормально все сприйме і процеси необхідні для видужування влючаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у людині закладено великий потенціал самовідновлення - варто лише знати що являється причиною недугу. як правило більшість хвороб викликані нашим мисленням та світоглядом і саме хвороби та проблеми являються тим фактором котрий вказує нам на те що у собі треба змінити щоб стати здоровішим внутрішньо і зовнішньо

на цю тему написано немало книжок. раджу почитати Синельникова "Возлюби болезнь свою", Лиз Бурбо "Твоє тело говорит люби себя", Луіза Хей "Исцели себя сам". також раджу прочитати Синельникова "Сила намерения" котра показує як наші думки здатні матереалізовуватись - тобто те про що ми найбільше думаємо, переживаємо, фантазуємо - це все стається у реальному житті. головний акцент книжки на тому, як можна почати будувати своє життя за власним сценарієм. Це основи котрі варто знати більшості, але як показує практика і досвід саме більшість лінується брати відповідальність за своє життя на себе і приписує свої проблеми та хвороби будь кому та чому аби не собі.

книжки легко качаються з сайту www.koob.ru, або при бажанні вишлю на пошту після запиту у приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також раджу прочитати Синельникова "Сила намерения" котра показує як наші думки здатні матереалізовуватись - тобто те про що ми найбільше думаємо, переживаємо, фантазуємо - це все стається у реальному житті. головний акцент книжки на тому, як можна почати будувати своє життя за власним сценарієм.

То це означає, що якщо я не люблю зиму і буду думати, щоб зима не наступила, вона не наступить???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в таке вірю, бо близьким мені людям це допомагало. Є такі люди, які дійсно можуть допомагати, хоча думка щодо цього в мене неоднозначна. Моя бабуся раніше знімала вроки, позбавляла переляку, але допомагаючи комусь, вона ніби перебирала на себе частину хвороби і почувала себе не дуже добре, крім того, так як церква цього не схвалює, то вона покинула цим займатись.

Крім того, навіть людина, яка має здібності, не завжди може допомогти.

Коли людина здорова, то вона з острахом ставиться до такого лікування, а коли лікарі не можуть допомогти, то вже використовуються такі методи.

Ворожкам сама не вірю, цим тільки видурюють гроші, а майбутнє своє знати не обов"язково (та й навряд чи вони скажуть :)), а от цілителі лікувати можуть, і є багато доказів, які це підтверджують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також раджу прочитати Синельникова "Сила намерения" котра показує як наші думки здатні матереалізовуватись - тобто те про що ми найбільше думаємо, переживаємо, фантазуємо - це все стається у реальному житті. головний акцент книжки на тому, як можна почати будувати своє життя за власним сценарієм.

То це означає, що якщо я не люблю зиму і буду думати, щоб зима не наступила, вона не наступить???

це означає що вона тебе буде все більше і більше дратувати своєю присутністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в таке вірю, бо близьким мені людям це допомагало. Є такі люди, які дійсно можуть допомагати, хоча думка щодо цього в мене неоднозначна. Моя бабуся раніше знімала вроки, позбавляла переляку, але допомагаючи комусь, вона ніби перебирала на себе частину хвороби і почувала себе не дуже добре, крім того, так як церква цього не схвалює, то вона покинула цим займатись.

в жовтні спілкувався із священником на саме цю тему - він пояснив: - якщо людина робить це все із словом Божим у серці то така допомога допускаться. але гідно канонів треба оримати благословення на право такої допомоги. є так звані екзорцисти - котрі не лише виганяють бісів з людини, але й бачать світла душа чи темна у людини - тобто вони самі по собі являються екстрасенсами - хоча церква називає їх якось по іншому - не памятаю. якщо біля вас немає екзорциста то благословіння може дати (не дати) будь який священник на свій розсудю на моє питання, а якщо помилиться- відповідь була проста - ми теж люди і можемо помилятися. знаю що багато знахарок, віщунів, екстрасенсів, мольфарів, біоенергетиків, цілителів дуже сильно пов"язані із Богом в усіх його проявах і для них робота із пацієнтом проходить набагато складніше ніж у лікарів звичайно медицини. методи інші. але коли традиційна медицина бореться із наслідками то нетрадиційна намагається вилікувати і тіло і душу і в першу чергу акцентує боротьбу із причинами хвороб. щодо шарлатанів то їх хватає у всіх галузях і у традиційній медицині теж.

людей котрі являються лікарями по праву - тобто мають диплом і тих хто є лікарем по духу - тобто має знання, вміння та досвід хватає всюди і кількість їх на мою думку приблизно однакова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.

Коли людина здорова, то вона з острахом ставиться до такого лікування, а коли лікарі не можуть допомогти, то вже використовуються такі методи.

Ворожкам сама не вірю, цим тільки видурюють гроші, а майбутнє своє знати не обов"язково (та й навряд чи вони скажуть smile.gif), а от цілителі лікувати можуть, і є багато доказів, які це підтверджують.

майбутнє має здатність змінюватись від будь яких подій і тому на далеко передбачити точно складно.

найркаще коли людина йде у традиційну медицину і робить повний цекл необхідних аналізів і паралельно консультується із цілителями - це буде лікування на фізичному та тонком рівні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віра лікую, а не вищеперераховані цілителі, віщуни, "бабки", ворожки.... Людина йде і вірить в те, що воно їй допоможе і дійсно декому допомагає. Аналогічно як людина йде в церкву чи до Бога. Вірить вона в нього і їй від цього легше.

Моя думка.

Я думала що це пишеться без "чи"...

Відносно "вірить":

Земля в полях растрескалась и высохла, потому что долго не было дождя. Пожухлые, пожелтевшие листья жалко свисали с деревьев. Люди с нервным напряжением не сводили глаз с безоблачного синего неба. Дни шли за днями, и жара всё усиливалась. Вот уже несколько месяцев не упало ни капли дождя.

Приходской священник собрал своих прихожан на молитву на площади перед церковью, чтобы они вымолили у Бога дождь.

В условленный час на площади собрались все жители деревни. Они были полны надежды, хотя не переставали тревожиться. Многие принесли Библию, кресты, чётки... И священник радовался всему этому. Но он не спускал глаз с малышки, безмятежно стоявшей в самом первом ряду. В руках у неё был красный зонтик.

Молиться - значит просить о дожде. Верить - это значит принести зонтик.

(Бруно Ферреро, "Жизнь - это всё, что у нас есть")

Чи всі з нас ТАК підходять до певних своїх проблем - "з парасольками"? Чи просто хочуть щоб було так, а не інакше, але нічого для цього роблять (покладаючись на цілителів,...)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но когда у человека опухоль "рожа" - доктора почемуто сами отправляют пациентов к "бабкам".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи всі з нас ТАК підходять до певних своїх проблем - "з парасольками"? Чи просто хочуть щоб було так, а не інакше, але нічого для цього роблять (покладаючись на цілителів,...)

Якщо людина звертається до цілителів, коли лікарі не допомагають, то це не значить, що вона нічого не робить. Людина ж не просто помирає, склавши руки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но когда у человека опухоль "рожа" - доктора почемуто сами отправляют пациентов к "бабкам".

чиста правда, була свідком таких випадків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи всі з нас ТАК підходять до певних своїх проблем - "з парасольками"? Чи просто хочуть щоб було так, а не інакше, але нічого для цього роблять (покладаючись на цілителів,...)

Якщо людина звертається до цілителів, коли лікарі не допомагають, то це не значить, що вона нічого не робить. Людина ж не просто помирає, склавши руки.

По собі знаю. Ходила до такої одної. Пішла, бо вона допомогла знайомій. Я в це не дуже вірила. Тобто Я ПІШЛА до тої бабульки "БЕЗ ПАРАСОЛЬКИ"... :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також раджу прочитати Синельникова "Сила намерения" котра показує як наші думки здатні матереалізовуватись - тобто те про що ми найбільше думаємо, переживаємо, фантазуємо - це все стається у реальному житті. головний акцент книжки на тому, як можна почати будувати своє життя за власним сценарієм.

То це означає, що якщо я не люблю зиму і буду думати, щоб зима не наступила, вона не наступить???

це означає що вона тебе буде все більше і більше дратувати своєю присутністю.

Саме так), тому і кажуть, що " світ навколо себе не змінеш, треба себе в цьому світі поміняти"!

А не думки матеріалізуються, фантазувати треба і т.д. ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось виявить бажання, то є жіночка в с. Мовчанів Локачинського району, правда люди там чекають її 1-2 доби, бо велика черга.

і ще: багато хто каже, що на цьому можна нажитися. Людина, яка дійсно може лікувати, ніколи не буде просити у вас визначену суму грошей, скільки ви їй дасте, стільки і візьме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А от в мене питання з певних причин.

Чи це все дійсно правда? Оті вроки, зурочення і т.д. і т.п.

Чи є логічне пояснення наприклад симптомам зурочення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от в мене питання з певних причин.

Чи це все дійсно правда? Оті вроки, зурочення і т.д. і т.п.

Чи є логічне пояснення наприклад симптомам зурочення?

Про логічне пояснення не можу сказати . Але неодноразово на собі відчувала "зурочення".

Щоб зняти його самостійно є декілька способів. А ще допомагає відповідна молитва.

А якщо лягти спати з незнятим зуроченням- то буде дуже худо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірю ні у які вроки та іншу метафізичну біду.

Як може той віщун без знання анатомії щось лікувати?

Ти йому кажеш де в тебе болить, а звідки ставиться діагноз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дитинстві, мені було років 8-10, були ми на весіллі в родички. Було вінчання в церкві, я стояла коло молодих і там мені стало зле. Я почала виходити на вулицю, подихати повітрям, помогло мало. Як тільки повернусь, знову зле. Не могла я бути в церкві. Ще й молодій тоді зле стало (не була вагітною). Відбули вінчання, поїхали до молодої, сіли за стіл - мені знову зле. Вийшла я на вулицю, стало морозити, а то була рання осінь, то за стодолою сховалась, там горіло вогнище, і там воду гріли. Я там всеньке весілля просиділа. Потім мене знайшли, і хтось сказав, що мене зурочили. А я так захотіла спати - і мене почали відволікати, щоб не спала, доки знайдуть людину, яка вроки зніме. Прийшла тітка, почала наді мною "Отче Наш" читати та сірники над свяченою водою палити. То 9 сірників пішли каменем на дно, і тільки інші вже не тонули. Врекли мене дуже, бо тій тітці зразу зле стало. А я ніби наново вродилась, і боліти все перестало і озноб пройшов.

До чого то я.....

Люди бувать різні, головне, щоб допомога робилась щиро і з Богом в серці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...