Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

31 минуту назад, vaz75 сказал:

Нічого складного там немає, просто "многабукафф". Але якщо складно, пляшку 40-градусної (обов'язково охолодженої) і до Кайота на дегустацію - пальчики оближеш, гарантую. Ага.

Застісняв....

Краще 48 по нашему цельсію!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
8 годин тому, yura-patriot сказано:

 Карасі то капєц,я за таким "вмираю")),а ще не так давно пару років назад я любив(люблю) ловити,але майже не їв,а зараз майже моя любима страва))

 Це шо Світязь? і де карасюків взяли? купили шолі)

Люб’язь. Купили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yura-patriot сказано:

я так собі розумію не чистиш,а просто якісно миєш,да?

я взагалі молоду картоплю не чистила. В мене ще алергія на те чищення, пчихаю щосекунди. А тут великий Джеремі Олівер показав, що картоплю можна не чистити зовсім, і не молоду теж. Тому  зараз варю в мундірах, а потім використовую і для пюре, і для смаження з різними вибриками. Молоду картоплю невелику я перед смаженням не варю, вона прекрасно доходить і на сковорідці. Зауважу, що картопляна шкурка - цінне джерело всяких корисностей, крім того, там є речовина, яка допомагає нам перетравлювати крохмаль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yura-patriot вах,вах,вах....я наївся по саме нехочу, але глянув на твій шедевр.....і знову хочу їсти!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, kayot сказано:

@yura-patriot вах,вах,вах....я наївся по саме нехочу, але глянув на твій шедевр.....і знову хочу їсти!!!!

 Макс! дякую,але хочу ще трішки поумнічати,представляєш,м'ясо смажене з мультиварки саме ніжне 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.06.2010 at 00:23, legolas_soi сказал:

Моя улюблена страва дитинства:

Вариться картопля "в мундирі".

Окремо нарізається дуже мілко цибуля (біла, не зелень). Заливаємо цибулю олійкою, даємо постояти біля5 хв.

Чистимо картопельку, розрізаємо на половинки, і зачерпуємо цю цибулю з олією нею (половинкою картоплі).

Можна їсти також з хлібом.

Смачного

І я таке люблю. Але ще треба добре посолити олійку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забув дописати в рецепті від 2010 року:

 

цибулю рясно посолити і перемнути руками з сіллю. дати постояти кілька хв і лише тоді заливати олією!

тоді можна не солити олію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вже не ведетесь на шашлик та копчену рибу. Ми  і так покуштуєм. А от ягодка. Кум притарабанив. Пряміком з Херсону до столу. Зара будем пробувати. Перший раз в цьому році.

IMG_20170716_160421.jpg

IMG_20170716_160407.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина забабахала бутіки,бо я зараза весь в ремонті,з зернового хліба, сиру фета, помідор та домашній базилік.

IMG_2207.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Дружина забабахала бутіки

Мабуть не повіриш - прочитав твій пост(перші слова вірніше,без опису) і подумав про свої бутерброди з сиром і помідорами))

одні з моїх найулюбленіших - з'їв так на протязі дня пару раз по декілька шт., ну і в обід суп щоб було ріденьке, і типу така дієта і не голодний і всіляке лайно з організму виходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
3 годин тому, kayot сказано:

Карасики смажені

 

IMG_20170728_201026.jpg

 Це просто пісєц, де взяв таких карасюк????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собі смажу стейка, а рідним які геть здуріли з тим правильним пітаніям)) варю кукурудзу,ну і собі також зо два качанчика)

IMG_2297.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...