Перейти до змісту

Психологія вибору аватарки!


laska

Рекомендовані повідомлення

Тварини. Один з найпопулярніших видів аватар. Кожна тварина має у свідомості людини певний набір ознак. У кішки це ласка, домашність, незалежність, у собаки - відданість, чесність, у змії - мудрість, у бика - сила, завзятість ... Зазвичай ці якості вважають в собі головними люди, що ховаються за такими картинками.

Герої мультфільмів. Психологічно перспективна аватара, господар якої БАЖАЄ бути схожим за характером на героя. Не варто чекати правдивих розповідей від людини, що ховається під личиною кролика Банні, зате «коту Леопольду» можна довіритися цілком. Традиційні мультиплікаційні аватари найчастіше вибирають підлітки. Для дорослих більше характерні персонажі японського аніме.

Знаменитості. Господар аватарки, якщо тільки на ній не зображено політик, заявляє про свої уподобання. Приховане послання, яке вона несе, свідчить: «Я дуже сучасний, я в курсі того, що відбувається у світі музики (спорту, кіно). Мені подобається ця тема, я люблю цього героя і з задоволенням буду спілкуватися зі схожими на мене людьми. Іншим прохання не турбувати ». Політичні аватари говорять про аполітичності та почутті гумору.

Лиходії. «Злі» картинки зазвичай вибирають люди, що прагнуть до самотності. Замкнуті і легко ранимі. Їх власників часто відвідують агресивні фантазії, вони мучаться комплексом провини. Часто така аватарку використовується як «запасна» і «надівається» в момент найбільшого роздратування. З її носієм варто поводитися вкрай обережно.

Ексклюзив. Власник нестандартною, власноруч виготовленої аватари - особа незалежна, досить зверхнє, яка знає собі ціну. Аватарка для нього щось на зразок торгової марки, яку він захищає і розкручує і за якою пильно стежить (щоб не вкрали). Легко йде на спілкування, любить сперечатися, розумний, упертий, свою точку зору відстоює до останнього. Уразливий, але відхідливий.

Реальна особа. Використовується вкрай рідко, але зовсім не через те, що господарі не можуть переробити в аватару власне фото. У Мережі, де надзвичайно цінується можливість збереження анонімності при досить інтенсивному спілкуванні, відкриття свого обличчя - знак особливої довіри. Майже що інтим. Використання такої аватари говорить про готовність до реальної зустрічі.

Натурна аватарка. У такій аватарі фон означає більше, ніж предмет. Ховається за подібною картинкою людина схильна до нестандартного мислення. Він не любить розповідати і навіть просто говорити про себе. Йому взагалі неприємні конкретні теми. Зате завжди готовий поговорити про світоустрою. Легко ранимий, любить природу, не переносить тусовок і фамільярності. Романтик. Поважає чужу думку, прагне його зрозуміти.

«Силовий» герой. Майже напевно за цієї аватаром ховається підліток. Доросла людина, що вибирає подібну картинку як свого мережевого втілення, страждає яскраво вираженим комплексом неповноцінності. У житті він самотній, безпомічний і песимістичний. Може стати вірним другом.

Збігається чи повна фігня?

От цікаво, а чим ви керуєтесь у виборі аватарки?

Чому міняєте?

При знайомстві з людьми помітила, що аватарки часто їм відповідають   :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий опис:).

Ну, думаю, мені немає що додати про свою аватарку крім того, що написано. Котів дуже люблю, особливо свого:g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vampirich у теба каламбур "Ексклюзив" + міг би бути, а може є "Герой мультфільмів" + "Натурна аватарка" (бо у тебе різні фони).

Zevs_Isver, відсутність аватарки говорить про участь в конференціях з древніх фідошних часів ;)

А я от патірялася...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво! Свій аватар не зміг віднести до жодної з перелічених груп. Можливо пані психолог-топікстартер допоможе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво! Свій аватар не зміг віднести до жодної з перелічених груп. Можливо пані психолог-топікстартер допоможе?

Герої мультфільмів.

Хіба нє?

Я своєю аватарою несу людям своє підсвідоме повідомлення.найчастіше ставлю щочь що звязане з музикою.але ніколи не ставлю своїх кумирів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Силовий» герой. Майже напевно за цієї аватаром ховається підліток. Доросла людина, що вибирає подібну картинку як свого мережевого втілення, страждає яскраво вираженим комплексом неповноцінності. У житті він самотній, безпомічний і песимістичний. Може стати вірним другом.

Комплексом я точно не страждаю,не самотній і тим більше не песимістичний.СТаньте моїм другом,я не проти)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перелік типів аватарок і опису їх власників далеко не повний. Потребує доповення та розширення. На доопрацювання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от патірялася...

Zeuss, думаю тебе швидше за все до групи "ексклюзив" можна віднести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можливо нашій адміністрації Борди потрібно створити нові групи, які будуть додавати юзерів до своїх груп за авами :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво! Свій аватар не зміг віднести до жодної з перелічених груп. Можливо пані психолог-топікстартер допоможе?

Герої мультфільмів.

Хіба нє?

Щось не пам"ятаю такого мультфільму.

Я свій аватар називаю "Щирий українець"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...