Перейти до змісту

ЛНТУ + ВНУ = ?


Xatabich

Рекомендовані повідомлення

наскільки я знаю - фізкультура всі 5 років в Вищах :0001:

4 роки) Але чесно кажучи не дуже я на неї ходив :blush:

Заліки правда відпрацьовував потом) Одна енка - 15 кругів на Авангарді :)

ой не на нада приувєлічувати якщо у тебе було наприклад 5 енок х 15кругів итого 75 кругів ти б там просто напросто вмер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь

ой не на нада приувєлічувати якщо у тебе було наприклад 5 енок х 15кругів итого 75 кругів ти б там просто напросто вмер

Знаю чувака з Технічного, який бігав десь до 100 кругів в технічному на стадіоні) Правда бігав десь днів 5.

На 5 - тому курсі фізкультури нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой не на нада приувєлічувати якщо у тебе було наприклад 5 енок х 15кругів итого 75 кругів ти б там просто напросто вмер

Знаю чувака з Технічного, який бігав десь до 100 кругів в технічному на стадіоні) Правда бігав десь днів 5.

На 5 - тому курсі фізкультури нема.

було-було... за "н"-ки в кінці сесії студенти можуть в Політесі тижднями на вулиці круги намотувати, а можуть просто зайти на кафедру до викладача і просто поговорити (перед цим побувавши в магазині)... кому що ближче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, ніколи не бігав за енки! Старався на всі пари ходити - все одно безкоштовно круглий рік ганяли мяча (в гарну погоду) і настільний теніс (в не сприятливу для футболу)! А якщо там і було на кенець семестра пара енок - то завжди пробачали і ніколи не примушували відпрацбовувати!

Доречі дуже не сподобалось рішення, що в звязку з тим, що люди стал не витримувати буцім то фізичних навантажень і що вони занадто завеликі - зараз лише одна пара в тиждень в ВИШАХ! Для того, щоб зміцнити націю, потрібно не зменшувати, а навпаки збільшувати - вводити три пари фізичного виховання в тиждень!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто власне зміцнювати хоче. Наша влада робить кроки назустріч зменшення кількості споживачів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі дуже не сподобалось рішення, що в звязку з тим, що люди стал не витримувати буцім то фізичних навантажень і що вони занадто завеликі - зараз лише одна пара в тиждень в ВИШАХ! Для того, щоб зміцнити націю, потрібно не зменшувати, а навпаки збільшувати - вводити три пари фізичного виховання в тиждень!

Аха, нам колись Дутчак казав: "В технічному вузі Вища математика 2 курси, причому 1 лекція в тиждень, а фізкультура всі 5 курсів по 2 пари на тиждень. Ну і шо ми потім жаліємось шо не виходять в нас інженери?"

Приблизно так, дослівно не памятаю. Так от, я повністю поділяю його думку, любиш фізкультуру: бігай зранку, чи після пар, або йди в ВНУ на фізкультурний.

З.І. На фізкультуру ходив перший курс стабільно, на другому чрез раз, з 3-го не був. Не платив і кругів не мотав. Дмитрук В.С. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аха, нам колись Дутчак казав: "В технічному вузі Вища математика 2 курси, причому 1 лекція в тиждень, а фізкультура всі 5 курсів по 2 пари на тиждень. Ну і шо ми потім жаліємось шо не виходять в нас інженери?"

Приблизно так, дослівно не памятаю. Так от, я повністю поділяю його думку, любиш фізкультуру: бігай зранку, чи після пар, або йди в ВНУ на фізкультурний.

З.І. На фізкультуру ходив перший курс стабільно, на другому чрез раз, з 3-го не був. Не платив і кругів не мотав. Дмитрук В.С. :ok:

Особисті стосунки Божедарника з зав. кафедрою фіз. культури в ЛДТУ дуже доступно пояснюють чому дурфаковці вважають себе елітним підрозділом і чому саме вони вступають в статеві зносини з моском студента значно більше, інтенсивніше і частіше ніж інші кафедри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я знаю - фізкультура всі 5 років в Вищах :0001:

4 роки) Але чесно кажучи не дуже я на неї ходив :blush:

Заліки правда відпрацьовував потом) Одна енка - 15 кругів на Авангарді :)

ой не на нада приувєлічувати якщо у тебе було наприклад 5 енок х 15кругів итого 75 кругів ти б там просто напросто вмер

Ну так не в один же день! одну-дві енки в день відпрацьовував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Вже в Кривому Розі об'єднали технічний та педагогічні університети, таке може чекати і Луцьк.

джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смисл об’єднання?

щоб ВУЗ мав статус національного там повинно вчитись чи то 8 чи 10 тисяч студентів стаціонару) В технічному тільки 4, в ВНУ не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А смисл?

Це треба питати в Табачника

17.03.2011

Міносвіти планує об’єднати майже 50 вищих навчальних закладів до кінця цього навчального року.

Про це заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник на брифінгу у четвер, повідомляє прес-служба уряду.

"До кінця поточного навчального року ми в Україні добровільно об'єднаємо майже 50 вищих навчальних закладів університетського рівня", - заявив Табачник.

Як приклад міністр назвав об'єднання Національного університету "Львівська політехніка" та Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій ім. В'ячеслава Чорновола, а також приєднання до Донецького національного технічного університету Державного університету інформатики і штучного інтелекту.

"Далі - дуже потужний експеримент в Кривому Розі. Там чотири вищих навчальних заклади державної форми власності приєднують до себе філії і створюють єдиний Криворізький державний університет", - зазначив Дмитро Табачник.

За його словами, такі зміни мають відбутися серед вишів Луганська, Чернігова, Херсона та інших областей.

джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно пора позакривати МаУПи ВіЕми й тому подібну "херотень"

в Луцьку хватить 2 вузи Технічний й Гуманітарний

Вища освіта має бути доступна розумним, а не всім кому попало

а то із за України й т.д. вже на заправку потрібна Вища ОСвіта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому цікаво - почитайте

іде мова про об'єднання ВНЗ державної форми власності для скорочення управлінського персоналу - тобто для економії бюджетних коштів. Чи вийде з цього щось толкове - невідомо...

На рахунок існування приватних навчальних закладів - а чому б і ні? У великих містах є ж приватні лікарні, школи і т.д. Тільки вони в цьому випадку повинні мати відповідну матеріально-технічну базу, а не за зелені папірці вибивати для себе акредитацію на підготовку спеціалістів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брЄд рябої кобили, хто такі нісенітниці придумує... (обЄдінЄнія нє будЄт 200%)

...але з другої сторони, чому б лишній раз не погомоніти =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ЛНТУ + ВНУ = ИНСТИТУТ ВОРОВСКОГО, ФАКУЛЬТЕТ КАРМАННОЙ ТЯГИ, ПЕРЕДВИЖКИ ЧЕМОДАНОВ :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Ну що народ? Ніхто нікого не об'єднав!

взагалі-то влітку починається процес об"єднання і в новий навчальний рік університети повинні почати роботу як єдиний ВУЗ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі-то влітку починається процес об"єднання і в новий навчальний рік університети повинні почати роботу як єдиний ВУЗ

Ви все ще в це вірите? ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю як на рахунок об'єднання - но те що із нашого ВНУ хочуть зробити Східноєвропейський національний університет - то вже всі кругом гудуть... http://www.pravda.lu...ukr/news/37926/

Позачергова конференція трудового колективу ВНУ ім. Лесі Українки вирішила підтримати доручення Президента України про створення в Луцьку Східноєвропейського національного університету, який, планують створити на базі ВНУ, а також про побудову в обласному центрі студмістечка європейського зразка. Про це повідомляє інтернет-видання «Волинська правда».

Ну і тут ще є дві цитати по темі http://zik.ua/ua/new...12/02/29/336586

На базі Волинського національного університету імені Лесі Українки може постати новий навчальний заклад – Східноєвропейський національний університет.

Стосовно об’єднання з ЛНТУ, він стверджує, що цього не потрібно робити. Мовляв, обидва виші – сильні.

«Хай вони розбудовують свою концепцію, свої спеціальність, а ми – свою», – зауважив ректор.

Так що у нас буде диплом із СЄНУ =), а в політехніці ЛНТУ =)

https://www.google.com.ua/search?aq=2&oq=%D0%A1%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%BE&sugexp=chrome,mod=14&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=%D1%81%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D1%94%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9+%D1%83%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%82+%D0%B2+%D0%BB%D1%83%D1%86%D1%8C%D0%BA%D1%83

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі-то влітку починається процес об"єднання і в новий навчальний рік університети повинні почати роботу як єдиний ВУЗ

Ви все ще в це вірите? ^_^

я не вірю, а знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі-то влітку починається процес об"єднання і в новий навчальний рік університети повинні почати роботу як єдиний ВУЗ

Ви все ще в це вірите? ^_^

я не вірю, а знаю

Та Ви що? А я працюю в одному з цих вузів і не знаю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Karabasbarabas, ти коли курнув боба марлы чи кынець свыту не бачив? чи тыльки обэднання вну та лнту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...