Перейти до змісту

ЛНТУ + ВНУ = ?


Xatabich

Рекомендовані повідомлення

Дошли слухи что ЛНТУ хотят объединить с ВНУ...Точней ВНУ под себя взять политех. Кто то слышал что то подобное? неужели нам пздц от Коцана?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь

Дошли слухи что ЛНТУ хотят объединить с ВНУ...Точней ВНУ под себя взять политех. Кто то слышал что то подобное? неужели нам пздц от Коцана?

в яблочко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такий слух з міністерства. Кажуть навіть що все вирішено і обговоренню не підлягає. ЛНТУ аж гуде на цю тему, а от в ВНУ все тихо. Думаю що обєднання то діло часу. Божик вже мало що може зробити. Вік вже.... Та і його Зоряна нічого не зробить, тим більше в міністерстві.

А те що профіль різний так це не проблема. Кафедри аналоги ВНУшних (економісти, екологи....) просто скоротять в політесі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кафедри аналоги ВНУшних (економісти, екологи....) просто скоротять в політесі.

Зробив би навпаки, як мінімум все через ту ж різноплановість ВУЗів.

А взагалі, подібна утка запускається не вперше. Щось слабко мені в це все віриться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну добре, є в ЛНТУ будівельні, технічні спеціальності... що з ними робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну добре, є в ЛНТУ будівельні, технічні спеціальності... що з ними робити?

ну будет ВНТУ им. Леси :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі, подібна утка запускається не вперше. Щось слабко мені в це все віриться.

то та сама утка вже роки 2 ходить

ну добре, є в ЛНТУ будівельні, технічні спеціальності... що з ними робити?

так вони і лишаться. їх ніхто не скоротить(обєднає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Чутка — повідомлення, що надходить від однієї чи більше осіб, про нічим не підтверджені події.

Коли недостатньо офіційної інформації, у випадку її закритості, суспільство тут же запускає неофіційну, тіньову мережу розповсюдження інформації – чутки.

хм.. нема приводу паритись взагалі і обговорювати по суті "міраж",

тре чекати чогось більш-менш офіційного, а не "баба_бабі_сказала", імхо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як то кажуть... хтось перднув, а всім засмерділо. топік стартер любить чутки розводити?

це нереально. такого ніколи не відбудеться. імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кагбе студентам тільки +.

баланс м/ж хявиться, напарах вееліше буде :smile3:

Ну не знаю, я кагбе не жалівся, 5 хлопців на 23 дівчини. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як баланс зміниться? Як філушки не вчились в корпусах механіків, так і не будуть. Відповідно навпаки. Хіба що хтось вирішить познущатись і зводити людей з різними програмами навчання на якісь спільні пари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такий слух з міністерства. Кажуть навіть що все вирішено і обговоренню не підлягає. ЛНТУ аж гуде на цю тему, а от в ВНУ все тихо. Думаю що обєднання то діло часу. Божик вже мало що може зробити. Вік вже.... Та і його Зоряна нічого не зробить, тим більше в міністерстві.

А те що профіль різний так це не проблема. Кафедри аналоги ВНУшних (економісти, екологи....) просто скоротять в політесі.

Форум Мiнiстерства освіти i науки України

цитата: "Але ще більш дивують (і є смішними та ганебними) заслуги першого проректора університету Герасимчук З.В. (дівоче прізвище – Божидарнік, 1972 року народження!). Вона – не тільки наймолодший в Україні кандидат економічних наук (захистила дисертацію в 23 роки!), але й наймолодша серед жінок України доктор економічних наук (яким вона стала у свої 30 років!).

> > У віці 31 рік ім'я Герасимчук З.В. було занесено у збірник „Провідні вчені Західного регіону України (економіка та право)”, тоді, коли середній вік науковців з цього збірника складає 61 рік! Вона має звання професора кафедри менеджменту та маркетингу (в 31 рік!), член Вченої ради (з 25 років!), голова науково-методичної ради ЛДТУ, голова Волинського осередку Української асоціації логістики, експерт ВАКу... "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це всі вже давно знають як на неї пів універа працювало, точніше над її науковими роботами + коли батько мало того що ректор та ще й має хороші зв'язки в міністерстві, я дивуюсь як вона ще не профессор. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я як 5 років тому поступав така мова ходила.... Щось ніхто нікого не обєднав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форум Мiнiстерства освіти i науки України

цитата: "Але ще більш дивують (і є смішними та ганебними) заслуги першого проректора університету Герасимчук З.В. (дівоче прізвище – Божидарнік, 1972 року народження!). Вона – не тільки наймолодший в Україні кандидат економічних наук (захистила дисертацію в 23 роки!), але й наймолодша серед жінок України доктор економічних наук (яким вона стала у свої 30 років!).

> > У віці 31 рік ім'я Герасимчук З.В. було занесено у збірник „Провідні вчені Західного регіону України (економіка та право)”, тоді, коли середній вік науковців з цього збірника складає 61 рік! Вона має звання професора кафедри менеджменту та маркетингу (в 31 рік!), член Вченої ради (з 25 років!), голова науково-методичної ради ЛДТУ, голова Волинського осередку Української асоціації логістики, експерт ВАКу... "

Не хочу нікого виправдовувати, але скажу що вона вела в мене курс лекцій. І розказувала не про абстракції, а дійсно по темі. В неї є чому повчитись. Так що вік тут не головне. Щодо її заслуг, то звісно батько відіграв не останню роль, але гріх не скористуватись таким становищем. Адже усі ми так чи інакше шукаємо зв'язки з вигодою для себе, і це рахуємо нормальним.

І ще щодо віку. Я вважаю що такі люди і мають займатись економікою, а не старі пердуни совдепівської закалки які ніколи не бачили ту економіку вживу, а тільки все життя мусолили теорію переписуючи її з однієї книжки в іншу. Навіть якщо той 61-річний професор і дійсно є хорошим фахівцем, то все рівно в нього вже застаріле бачення проблематики. А це аж ніяк не сприяє розвитку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такий слух з міністерства. Кажуть навіть що все вирішено і обговоренню не підлягає. ЛНТУ аж гуде на цю тему, а от в ВНУ все тихо. Думаю що обєднання то діло часу. Божик вже мало що може зробити. Вік вже.... Та і його Зоряна нічого не зробить, тим більше в міністерстві.

А те що профіль різний так це не проблема. Кафедри аналоги ВНУшних (економісти, екологи....) просто скоротять в політесі.

Форум Мiнiстерства освіти i науки України

цитата: "Але ще більш дивують (і є смішними та ганебними) заслуги першого проректора університету Герасимчук З.В. (дівоче прізвище – Божидарнік, 1972 року народження!). Вона – не тільки наймолодший в Україні кандидат економічних наук (захистила дисертацію в 23 роки!), але й наймолодша серед жінок України доктор економічних наук (яким вона стала у свої 30 років!).

> > У віці 31 рік ім'я Герасимчук З.В. було занесено у збірник „Провідні вчені Західного регіону України (економіка та право)”, тоді, коли середній вік науковців з цього збірника складає 61 рік! Вона має звання професора кафедри менеджменту та маркетингу (в 31 рік!), член Вченої ради (з 25 років!), голова науково-методичної ради ЛДТУ, голова Волинського осередку Української асоціації логістики, експерт ВАКу... "

ну нормальний професор рядом і срати з нею несів на одному полі, а сіко ж тих правдивих професорів залишилось. А шо ВНУ шо НПІ бурса шо одне шо друге, - рівень викладання, література, лабораторні та наочні матеріали - одна назва. Вобщем сенокос для ректорів та й усьо, ну ще дєвкам та пацанам місце шоб де по тусуватись було. навчаються там вже й не студенти а так дєті., ніяких амбіцій, предових ідей, громадської позиції можна продовжувати до безкінечності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок обєднання - то справді таке колись планувалось, але лише для того, щою університетам присвоїли значення Національного! Тепер ж, коли обидва університети НАЦІОНАЛЬНІ ніякого обєднання не буде! принаймні ймовірністьтакого мені здається 0,1 ! Хоча справді міністерство планує дуже скоротити кількість вищих навчальних закладів і на фоні цього ЛНТУ справді може приєднатись до ВНУ і аж ніяк не навпаки! Оскільки ВНУ в разів 4, а то і 5 більший! Якщо не помиляюсь то співвідношення порядка 20 тис. студентів проти 5 тис.

На рахунок Герасимчук З.В. Не варто ображати людей з якими ви не знайомі! Нармальна тьотя, щоправда трішки криклива! Але це йде тільки на користь - її аспіранти постійно захищають кандитатські! :rolleyes:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я таку чутку чув не від останніх викладачів політеху (технарів). З їх слів Божидарнік на прийом до президента їздив, аби не обєднували вузи, але ніц не помогло, навпаки, прискорило, Яник дав пряму вказівку "обєднати". ІМХО побачим до нового року, чи то були чутки, чи правда.

Про рівень освіти наших вузів. Дарма ви так. ХТО ХОЧЕ НАВЧИТИСЬ - ТОЙ НАВЧИТЬСЯ. Перевірено практикою. Не лише моєю. "Мати диплом" і "мати освіту" - дуже різні речі. Природній процес - кращі абітурієнти/вузи/програмісти/поліграфісти/тощо в Києві. А в нас - регіональний центр, і той перед Львовом пасує... Швидкість сучасних комунікацій нівелює роль Луцька як суціль міста науки. От якби це було добратись до Києва можна лише коником за тиждень, як у 16 столітті, то тоді наука була б в Луцьку, і шанувалась. А так 4 години - і науковствуй собі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брєд якийсь. хоча зважаючи на нашого міносвіти...

особисто мені пофіг вже, після мене хоч вогнем, я закінчив універ в цьому році, ура! :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...