Перейти до змісту

ЛНТУ + ВНУ = ?


Xatabich

Рекомендовані повідомлення

ХТО ХОЧЕ НАВЧИТИСЬ - ТОЙ НАВЧИТЬСЯ.

Петро, ти ж сам все правильно написав. І Київ тут нідочого.

Щодо чуток, то й професора можуть попліткувати. Так що це аж ніяк не показник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь

ЛНТУ справді може приєднатись до ВНУ і аж ніяк не навпаки! Оскільки ВНУ в разів 4, а то і 5 більший! Якщо не помиляюсь то співвідношення порядка 20 тис. студентів проти 5 тис.

Звітки дані про студентів? На глаз?

Якщо порівнювати два вуза, то в ЛНТУ викладацький склад набагото кращий і сильніший. А що в ВНУ краща база і корпуси то вже інша мова.

І взагалі є мова, що ЛНТУ зроблять підрозділом львівскої політехніки)

Тож як говориться, поживемо, побачимо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛНТУ зроблять підрозділом львівскої політехніки)

еммм... нашо? ми ж раніше були його інститутом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛНТУ зроблять підрозділом львівскої політехніки)

еммм... нашо? ми ж раніше були його інститутом!

нашу власть умом нє панять :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в ВНУ только книжки читают, а наши руками работают и головой :)

Рекомендую відвідати табір "Гарт" що на о. Світязь. Там чуть не половина факультетів працює і головою і руками. Сам бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в ВНУ только книжки читают, а наши руками работают и головой

то точно ....... якщо чесно скільки приходилось бачити .... постійно в навчанні і постійно ж_па))) і жаліються в палітєсі легше вчитись. Якщо на те пішло то за четвертий курс сам написав 4 курсових без грошей все здав (заліки екзамени) + написав дипломну роботу, а знайомі філологи закінчуючи четвертий курс пишуть одну лиш курсову роботу від руки на 30 сторінок...... і після цього в палітєсі легше вчитись?

якщо чесно я проти цього об'єднання .... невинесу такого народу, що ниють постійно коли в них поточно невиходять бали, а коли ідуть на екзамен то крику стільки, як ніби то виганняю взагалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо чесно я проти цього об'єднання .... невинесу такого народу, що ниють постійно коли в них поточно невиходять бали, а коли ідуть на екзамен то крику стільки, як ніби то виганняю взагалі

Ну дик, ВНУ - тонка душевна установа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим не менше, половина випукників як з ЛНТУ так і з ВНУ працюють продавцями менеджерами чи їдуть на "багаті села" грошей підзаробити...

....а ще з ВНУ щороку випускається "орда" безробітних вчителів, які розїжджаються по своїх селах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільше таке об"єдання зачепить фінансові інтереси тих, хто зараз керує цими університетами, і справа тут не тільки в ректорах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільше таке об"єдання зачепить фінансові інтереси тих, хто зараз керує цими університетами, і справа тут не тільки в ректорах :)

Не знаю як у ВДУ, а от у ЛНТУ Божидарнік явно кіпішуватиме :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільше таке об"єдання зачепить фінансові інтереси тих, хто зараз керує цими університетами, і справа тут не тільки в ректорах :)

Не знаю як у ВДУ, а от у ЛНТУ Божидарнік явно кіпішуватиме :D

А шо йому "кіпішувати"?

Він вже має все що дозволяє посада, можливо і трохи більше :)

На рахунок душевної установи це точно, побачив би я що б було із студентами ВНУ, якщо б їх не допустили до сесії :D

І взагалі, на сесії побєгать, порєшать це цінний життєвий досвід, хоть чомусь навчимося у ВУЗі корисного :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ХТО ХОЧЕ НАВЧИТИСЬ - ТОЙ НАВЧИТЬСЯ.

Петро, ти ж сам все правильно написав. І Київ тут нідочого.

Щодо чуток, то й професора можуть попліткувати. Так що це аж ніяк не показник.

Можливо, звалив в купу і грішне, і праведне, тому мене не зрозуміли. Цитовану власну фразу ще раз і ще не раз підтверджую і буду підтверджувати, але вона стосується тих, хто навчається/вся в Луцьку і ниє "фількіна контора", "погані прєподи" тощо. Хто не ниє - прекрасно вже все зрозумів ( і вивчився/вивчить по максимуму) або знає, що "відробляє/купує корочку".

Про Київ. Свого часу працював із обдарованими юними програмістами, і там були такі, кому не тільки в Києві в НАУ тісно із повністю англійською мовою викладання компютерних наук (а де таке в Луцьку? Київ безальтернативний, є держазамовлення, до речі), а й в Університеті Рокфеллера непогано було б... Але то вже діти-лідери були, націлені на результат, і щоб вони нили потім по форумах? Не повірю ніколи. Тому кажу і про Київ. Все-таки є велика різниця в матеріальній базі і доступі до останніх ТЕХНІЧНИХ новинок та лабораторій в областях та Києві по технічних науках. А от економіка, SergiuS, ІМХО по всій Україні майже однакова, то "навіщо платити більше" за марку "Київ", тому тут з тобою згодний на всі 100%.

Оффтоп: Можна окрему тему піднімати про вищесказане мною, тому :dont:

Про гіпотетичне обєднання. Студенти від того скорше всього не пострадали би. А от наприклад викладачі-гуманітарії політеху - так :jeer: , і так їм треба, доброго про них чув мало. Ну і звісно фінансові інтереси не лише ректорів, а і оточення... :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Брехня.Такого не буде!!!!!

Не брехня - це все правда! Наш міністер освіти, мотивуючи, що в США - 50 вузів, а в нас - 250 дав таку вказівку! Ясна річ ректори обох сторін, так само як і викладачі писали службові, що ніби то завсім різні вузи і так далі! Цим цікавився ще на початку червня, тоді ситуацію, ще не була вирішена - Божидарнік наскльки мені було відомо декілька разів їздив до президента, але до нього на прийом так йому і не вдалось потрапити! Наразі яка ситуація зараз - чи вірішили питання і як вирішили - мені не відомо!!!

А на рахунок "брехня-такого не буде", то це ж Україна в нас все можливо :rolleyes:

І чесно кажучи від такого обєднання навряд чи постраждають студенти - скоріше навпаки вони виграють, чого не можна сказати про кервіництво вузів. Я взагалі то тільки за обєднання!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки я вже такого наслухався :) За чутками, це ще повинні були робити, коли ВДУ національним ставав) Але ж і близько такого не було.

Зате і ЛДТУ підвищився у класі. Тоді ще жартувати починали - "кожному сортиру статус національного!" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жарти жартами, а я не про слухи пишу, я пишу про реалії життя! Про реалії, які повторюю були на початок червня, яка ситуація зараз я не зясовував

- якщо обєднають - я буду радий,

- ні - мені і так нормально!

to Tarzanych!

О ти добрий - так як закінчив ВДУ, то я так розумію "кожному сортиру статус національного" - це не про твій ВУЗ :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

spanasyuk, а я не про ВУЗи а сортири)) Вибач, якщо образив))) Я про політику колишнього президента В.Ющенка)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

spanasyuk, а я не про ВУЗи а сортири)) Вибач, якщо образив))) Я про політику колишнього президента В.Ющенка)))

та перестань - все добре! Доречі ти часом не на фізичному вихованні вчився! В будь-якому разі може не тільки вболіваєш, але й сам бігаєш в футбол - тоді заходь сюди :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, на фізичному факультеті) Зараз вчителем працюю

Не бігав в футбол з 1-го курсу, але не проти побігати, жири треба розганяти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, на фізичному факультеті) Зараз вчителем працюю

Не бігав в футбол з 1-го курсу, але не проти побігати, жири треба розганяти)

відпишешся в темі (футбол)і скинеш контакти, а ближче до пятниці побачим скільки буде людей і в четвер ввчері, або в пятницю зранку передзвоню чи відпишусь!

Не бігав в футбол з 1-го курсу, але не проти побігати, жири треба розганяти)

наскільки я знаю - фізкультура всі 5 років в Вищах :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я знаю - фізкультура всі 5 років в Вищах :0001:

4 роки) Але чесно кажучи не дуже я на неї ходив :blush:

Заліки правда відпрацьовував потом) Одна енка - 15 кругів на Авангарді :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я знаю - фізкультура всі 5 років в Вищах :0001:

4 роки) Але чесно кажучи не дуже я на неї ходив :blush:

Заліки правда відпрацьовував потом) Одна енка - 15 кругів на Авангарді :)

ой да ладно - каву небійсь носив :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...