Перейти до змісту

Смак знайомий з дитинства


SvitlikOM

Рекомендовані повідомлення

У кожного з нас є улюблена страва, смак якої знайомий нам з дитинства. Це не обов'язково щось вишукане. Як правило, навпаки, все дуже простенько. Наприклад манна каша, блінчики. Часто доводиться чути від знайомих чоловіків дорікання своїм дружинам: "Ти ніколи не приготуєш це так, як готувала моя мама". Завжди думала, що асортимент таких страв не великий, виявилось ні, у кожного свої традиції в приготуванні їжі, свої вподобання. Тож цікаво дізнатись, які ваші улюблені страви родом з дитинства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзяма, щавлевий борщ і картопля пюре з томатним соусом. Це все Закарпатські страви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во время моего детства иногда и картошку пюре маслом не заправляли :D

Если подумать, то наверное, окрошка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

деруни, грінки на вершковому маслі, тушкована свіжина

а взагалі моя жінка готує краще за маму, я везучій ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто дуже люблю блюдо родом з дитинства, точніше з дитсадків - пудинг з манної каші политий густим чорничним чи вишневим киселем :0111:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я любила і люблю вареники з картоплею. В дитинстві ліпити подобалось навіть більше ніж їсти. У нас цілий конвеєр був. Хтось тісто місить, хтось розкачує, хтось ліпить і хтось їсть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто дуже люблю блюдо родом з дитинства, точніше з дитсадків - пудинг з манної каші политий густим чорничним чи вишневим киселем

і я це в першу чергу згадав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто дуже люблю блюдо родом з дитинства, точніше з дитсадків - пудинг з манної каші политий густим чорничним чи вишневим киселем :0111:

і я це дуже люблю b51696b574087b94d3a82f93959e2625.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто дуже люблю блюдо родом з дитинства, точніше з дитсадків - пудинг з манної каші политий густим чорничним чи вишневим киселем :0111:

Значить я ходив в неправильний дитсадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Омлет, ліниві вареники, завпіканка і вареники з чорницями і сметаною))), налісники і какао. Пам’ятаю, що в садочку ніяк не могла зрозуміти, чому його не люблять і залюбки випивала за інших))), щоб вихователі не сердились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Какао блін, терпіти не міг в дитсадку із-за тої бридкої вершкової шкірки в стакані. Досі як побачу, то згадую "білого друга" і прораховую час, щоб встигнути до нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є така штука - на молоці варяться кусочки тіста,які рвуться руками. отаке я любив.

тут нагадали про пиріг дитсадівський....бррр, терпіти не міг)

але самим яскравим спогадом дитячої кулінарії лишається круто зварене яйце, обібране і цілим запхнене до рота...це отакий вплив мали розповіді дідуся про козаків і те,як вони файно їли... ну,а я чим не козак? )))) але тоді не смішно було.вот)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З дитинства і ще досі люблю пельмені, деруни, вареники з картоплею, манну кашу. Іноді душа просить картоплі в мундирах.

В дитинстві сильно любив олів"є, зараз якось не дуже.

І ще з малку не любив окрошку і смажену цибулю, зараз мені і те і інше дуже подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто дуже люблю блюдо родом з дитинства, точніше з дитсадків - пудинг з манної каші политий густим чорничним чи вишневим киселем :0111:

Значить я ходив в неправильний дитсадок.

ну згадай - манку готували таку густу, охолоджували і різали такими квадратиками, на тарілку і поливали фруктовим киселем. ммммм....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну згадай - манку готували таку густу, охолоджували і різали такими квадратиками, на тарілку і поливали фруктовим киселем. ммммм....

Вроді і в віці не сильно розходимось. Не було у мене такого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пельмені. десятками наминав. з часом набридли, але не так давно дружина вирішила приготувати і я знов не можу ними наїстись :D

а от що не те що їсти, дивитсь не міг - геркулес. фе :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пельмені. десятками наминав. з часом набридли, але не так давно дружина вирішила приготувати і я знов не можу ними наїстись :D а от що не те що їсти, дивитсь не міг - геркулес. фе :dont:

Ех, пельмені в картонній коробочці, зі сметаною з баночки :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...