Перейти до змісту

Свекруха


Samhayne

Рекомендовані повідомлення

В кожної з дівчат є або потенційна, або наявна, або колишня Свекруха! Та й на самому сайті є свекрухи, діючі або потенційні.

От і поділіться досвідом.

Чому свекрухи так не люблять невісток, а тещі люблять своїх зятів. Як з тим стихійним лихом боротись, і чи варто?

Чому про теща анекдотів багато, а про свекруху майже немає? Кажуть що теща - це персонаж комічний, а свекруха, то вже не смішно!

ото знайшла на просторах ТИРнета:

- Почему существует такое количество анекдотов про тещ, и практически нет анекдотов про свекровей?

- Потому что свекровь - это не смешно.

******

Болтают две женщины:

-Как моей дочери повезло! Муж у нее такой заботливый, по утрам - кофе в постель подает и завтраки готовит!

-А сыну?

-А сыну не ох, не повезло. Представляешь, он по утрам жене кофе в постель подает и завтраки сам готовит!

******

Девушка в магазине выбирает вазочку.

Продавщица: "А вы кому вазочку выбираете?"

Девушка: "Свекрови."

Продавщица: "Тогда возьмите лучше урночку!"

******

-У меня золотой муж, золотые дети, а золотую свекровь я переплавила и у меня теперь золотые часики, колечко и браслет.

******

Говорят, что про свекровей не анекдоты - гимны надо слагать, чтобы все молчали и плакали стоя.

******

Муж жене: - Дорогая, ты не знаешь, где наша книга, Как прожить 100 лет?

- Я ее сожгла.

- Почему?

- Да твоя мама хотела взять почитать.

******

З України

- Хто в хаті перднув?

- Невістка!

- Так її ж немає

- Зате он її спідниця висить!

******

Невестка моет пол, а свекровь сидит и смотрит за ее движениями с ненавистью ...

- Мама, я так мою ?

- Не так!

Невестка снимает со швабры тряпку и начинает мыть пол уже без шабры , руками . И снова спрашивает свекровь :

- Мама, так ?

- Не так!

- А как же?

- Не знаю как, но не так!

******

- Ну что мне делать? Мечтаю жениться и никак не угожу своей матери: ни одна из моих девушек ей не нравится...

- Очень просто! Надо найти такую, которая похожа на нее.

- Нашел, так отец закатил скандал...

******

Приходит муж с работы, а ему мать и говорит:

С: Павлик, твоя жена меня сегодня оскорбила.

М: Да ее даже в городе нет.

С: Она прислала тебе письмо, а конце там написано: "Марья Ивановна, не забудьте письмо Павлику показать!"

Мужчина говорит:

Нашел девушку - вылитая моя мать. Одевается также, голос, глаза, мимика. Все как у мамаы. Профессия такая же.

Привел знакомиться. А маме она не понраилась. Ни мимика, Ни голос, Ни глаза, Ни профессия.

******

Парень с девушкой занимается любовью на квартире парня. Неожиданно возвращаются

его родители. Мысли каждого участника ситуации:

Парень: Ну, вляпался.

Девушка: Может быть, он на мне теперь женится.

Отец: А она — ничего.

Мать: Боже, как она лежит, мальчику ведь неудобно!

******

А ще з життєвого.

Моя кума колихає на руках синочка, та й зітхає: "Ото рости тебе, годуй тебе, виховуй, а прийде якась стерво і забере тебе в мене!"

Її свекруха так сумно-сумно: "Ага!"

Але в неї свекруха на справді - класна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного разу почула розмову свого знайомого з його товаришем. В знайомого три!!! дочки, а в його товариша син. Так от, той в кого син каже - о.. не повезло тобі три дочки і ні одного сина. Знайомий відповів - зате мої дочки приведуть мені трьох синів (зятів ))))), а твій син піде. От так от )))

Може тому і свекрухи так і відносяться до невісток ))

А ще колись мені сказали абсолютно дику фразу :blink: , що діти дочки рідніші, ніж діти сина...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тож кажуть: "mama’s baby, papa maybe". Що мама - то вже точно, а тато як вийде....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тож кажуть: "mama’s baby, papa maybe". Що мама - то вже точно, а тато як вийде....

ну, буває і таке, звичайно...)))

але якщо зразу так до невістки відноситись (без всяких на то причин), то яке тоді свекруха має право вимагати, щоб її мамою називали????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще колись мені сказали абсолютно дику фразу :blink: , що діти дочки рідніші, ніж діти сина...

Цілковита правда. Сам зараз це відчуваю.... Маю старшу сестру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще колись мені сказали абсолютно дику фразу :blink: , що діти дочки рідніші, ніж діти сина...

Цілковита правда. Сам зараз це відчуваю.... Маю старшу сестру.

Нічого подібного, маю і старшу сестру, в якої вже є доця, і брата - в якого син, обох наша мама любить однаково, а можливо онука навіть більше, бо він меньший за онучку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілковита правда. Сам зараз це відчуваю.... Маю старшу сестру.

тож правда... я це відчувала по повній програмі ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От в народі якось повелось, шо у мам до синочків сильна рєвность...знаю багато прикладів вживу: знайомий зустрічався з дєвушкою, його мама терпіла, тихенько капала на мізкі, що вона тебе так смачно кормить не буду, постіль мінять кожен день. Ну це зустрічались до моменту, коли він їй на Д.Н. подарував сережку в пуп з брюліком. Все більше не зустрічаються. 36 років живе з мамою і кожна наступна дівчинка його швидко зникає після зустрічі з мамою. І таких прикладів багато знаю..

Кажуть рєвность є у мам до синів і в тат до дочок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене склались гарні відносини з свекрухою, а в чоловіка з тещею. Звісно, в кожного свої таргани бувають, але ми сприймаємо їх такими, які вони є і любимо на відстані   :D

Велику роль в цьому відіграє окреме проживання. Дві господині на кухні рідко вживаються, навіть із рідною мамою. Хоча бувають і винятки. Маю однокласника, котрий не сприймає анекдотів про тещу, бо для нього вона стала як мама.

Та й моя мама до невістки і зятя ставиться однаково, як і до внуків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велику роль в цьому відіграє окреме проживання. Дві господині на кухні рідко вживаються, навіть із рідною мамою. Хоча бувають і винятки. Маю однокласника, котрий не сприймає анекдотів про тещу, бо для нього вона стала як мама.

я окремо проживала і проживаю.. але, моя колишня (тьфу-тьфу-тьфу) свекруха навіть не цікавилась внучкою.. я ж не вимагала щоб вона мене любила чи ще там щось.. по суті я для неї чужа людина, але таке відношення до дитини, тим більше до рідної внучки мені мяко кажучи не зрозуміле (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велику роль в цьому відіграє окреме проживання. Дві господині на кухні рідко вживаються, навіть із рідною мамою.

Та це взагалі основна запорука щасливого початку подружнього життя! :D

Ревнощі ж існують не лише в парах, а й до дітей, сестер, братів, в деяких кадрів і до друзів. В свекрух це проявляється показати, хто в житті цього чувака головна жінка, або принаймні хто має на нього більше прав. В більшій чи меншій мірі, як вже кому пощастить :_02: , але є.

Хоча буває і навпаки: розійдешся собі спокійно з хлопцем, а тобі його авторитарна мама через півроку дзвонить шовкова "вернись, бо дітьо прозябає, аж стіхі пише" :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я для себе зробила висновок, що мама сприймає свого сина, як чоловіка/мужчину, а не як сина. Тобто в шлюбі у неї 2 кавалєри. Вона отримує увагу, допомогу і подарунки одразу від двох чоловіків. А коли з’являється дівчина/невістка свекруха сприймає її, як суперницю. Бо ж жінці син стає приділяти уваги більше аніж матері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я маю свекруху вже майже 17 років. Живемо в різних містах. Бачимось декілька разів на рік. І шо?

Згадую цикл детективів про Дашу Васильєву. Вона мала 3 свекрухи. З двома були стосунки не дуже. Третя відкрито заявляла, що дуже любить невістку і завжди виступає на її стороні. А у невістки від неї алергія була. Натуральна. От так і я. "Не надо слов", краще справами. Мене сюссюкання і лялякання до печінок дістає. І не лише від свекрухи, ще й від сусідки по дачі типу :"Ой Людочка, ой як ти поживаєш? Як твої дітки?..." От то вже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як на мене, то мені й не потрібно щоб свекруха любила мене. Нехай просто любить свого сина - мого чоловіка - і цього буде досить. Я не вважаю, що свекруха повинна любити невістку, чи невістка любити свекруху, так само ж як і теща зятя, чи навпаки. Достатньо, щоб поважали один одного. У мене зі свекрухою нормальні відносини, я її поважаю, як матір мого коханого чоловіка. Але щодо любові - це не обов"язково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як на мене, то мені й не потрібно щоб свекруха любила мене. Нехай просто любить свого сина

я про це також казала.. а як щодо любові до своїх внуків? дітей сина? (тільки не треба знов зараз говорити, що не зрозуміло чиї то насправді діти)))) рідні діти сина, але вони не вважаються внуками ? так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене дуже хороша свекруха і я дуже цьому рада :).

Вона дуже любить свого сина, і тому добре ставиться і до мене))).

Помітила цікаву річ, що інколи ревную чоловіка до батьків і навпаки :blush: ...

Тобто, якщо батьки чоловіка приємні люди, то дуже хочеться їм сподобатися)))), але все ж зараз до мене доходить, що діти - це рідна часточка, і щоб вони не робили, батьки будуть їх захищати і підтримувати.

А на рахунок невістки кажуть: Невістка - чужа кістка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А але все ж зараз до мене доходить, що діти - це рідна часточка, і щоб вони не робили, батьки будуть їх захищати і підтримувати.

Воно то так, але розумна мати коли потрібно має підтримати і невістку (але то, мабуть, в ідеалі),тоді можна буде говорити про якусь повагу до себе. Мамина мама майже завжди захищає мого тата, іноді навіть мама ображається :)Зате тато її любить і їздить туди ще частіше, ніж до своєї. Я досі згадую, коли моїй бабці (маминій мамі) мали робити важку операцію і вона не хотіла нам казати про це, тато тоді кілька днів ходив сам не свій, щось відчував, взяв і поїхав туди і бабуся вже мусила про все розказати.

На рахунок того, що діти дочки рідніші, ніж сина, погоджуюсь. Зробила висновки по кількох сім"ях, в тому числі і по своїй. Може, так і негарно, але на одну бабцю (мамину маму) я звертаюсь на "ти" і можу з нею багато про що поговорити, вона мені така ж рідна, як і мама. Інша - татова мама - не скажу, що погана, але не зовсім не така рідна. Я не знаю чого так стається, але чомусь одна бабуся постійно дзвонить, питає як в мене справи, каже: "вдягайся, добре їж", а іншій це зовсім не потрібно.

Повторю вже кілька разів висловлену думку про те, що не схвалюю матерів, які все життя ставляться до синів, як до діток, доглядають їх, як маленьких діток, а потім чекають, що інша жінка буде їх так само обходжувати, не вчать готувати їсти, випрати одяг, пришити гудзик....А потім якась бідна дівчина отримує безпомічну дитину, ще більша біда, якщо тут дівчину навчили, що треба все робити за чоловіка, у всьому йому догожати. Хоча знаю, що не перевелися ще трохи чоловіків, які все вміють, бо життя заставило :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене зі свекрухою відносини нормальні. Спочатку було по всякому (ми вже 7 років одружені) і ревнощі були, і вказівки, як мені виховувати мою дитину, і сюсюкання над синочком. Я для себе винесла одне, я люблю свого чоловіка, а таким його виховала його мама, значить я повинна якщо вже не любити її без тями, то принаймі поважати. А згодом повага стає взаємною. Ніколи конфлікти не проходять безслідно і кожен скандал зі свекрухою робить боляче моєму чоловіку, навіщо дерти його навпіл? Тим більше, що ми живемо окремо від його родини, а це теж грає позитивну роль. Я не можу бути на 100% впевненою, що вона від мене у захваті, все ж таки, матері завжди дуже трусяться над синами, переживають, але принаймі мовчить. :D Боюся сама не переборщити з опікою, у мене-то теж син)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже погано жити з батьками чоловіка та з своїми батька, тут треба не тільки до чоловіка притертися, а й до двох чужих людей. Я вважаю, що це справді чужі люди, давно так настроєна, і ніколи не зможу назвати матір свого майбутнього чоловіка мамою, якою б хорошою вона не була......Може, просто дуже люблю свою маму :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене свекруха є лише 1,5 міс. Живемо окремо. Бачила я її 1 раз після весілля. Поки нічого ні позитивного, ні негативного з досвіду невістки розказати не можу.

А от мама моя має невістку уже 5 років, і чомусь майже завжди захищає її, а не сина (мого брата) :-))) От така вона свекруха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батьків чоловіка чужими людьми не вважаю, але запитавши не раз як їх називати, дізналася, що без різниці. Тому і звертаюся до них по імені і по батькові, хоча мої батьки мене сварять, що я не зву їх сватів "тато", "мама" :rolleyes: .

Думаю, що змогла б, але смисл, якщо для них це не принципово :).

Разом з батьками жити важко, особливо сім‘ї, яка прагне самостійності і невтручання в свої справи. Згідна з talja на рахунок проблеми розбалуваних синочків, такі зустрічаються дуже часто))), але якщо люблять дружину, то все одно можуть змінитися (якщо схочуть), але це довгий процес, який вимагає терпіння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Я для себе винесла одне, я люблю свого чоловіка, а таким його виховала його мама, значить я повинна якщо вже не любити її без тями, то принаймі поважати. А згодом повага стає взаємною. Ніколи конфлікти не проходять безслідно і кожен скандал зі свекрухою робить боляче моєму чоловіку, навіщо дерти його навпіл?

Підтримую! Слова мудрої жінки   :)

А щодо того, як називати, то ніколи не кажіть "ніколи"   :D

Згадався анекдот на цю тему:

Зять вперто називав тестя Петром і якось впав у колодязь, та й гукає: 

- Петро, допоможи!

- Петро!!!

- Тату, татусю, рятуй!

Тесть витягнув зятя, той сів, перевів дух, тай каже:

- Ти ба! Яка х...ня, Петре, буває!!!

Я своїх свекруху й свекра 8 років до шлюбу тьотьою і дядьою звала, а потім прийшлось перевчатись на мама й тато, обійшлось без колодязя  :D.

Та головне, не в тому як називаєш, а головне в повазі. Мою маму невістка називає по імені і по батькові, а зять "мама" і стосунки у них однаково хороші. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відносини свекруха-невістка, теща-зять і їм подібні практично у більшості випадків приречені на фіаско, що підтверджує життя. звичайно є виключення, та все ж досвід показує, що тенденція, нажаль, невтішна. чому так? а тому що стосунки ці по-примусу, бо закохані знайшли одне одного, зрозуміли, що вони як кажуть підходять одне-одному, але ніхто ж не задумується над тим чи підійде по характеру зять тещі, а свекруха невістці чи навпаки. вони мають різні характери, погляди і у більшості випадків вони занадто різні, але ж стосунки-то треба будувати, бо ж не куди не втечеш від тещі чи від свекрухи. ось і виходить, що різні за характером і темпераментом люди мусять спілкуватись, що породжує конфлікті ситуації і взаємну неприязнь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

В мене з свекрухою відносини супер. Живемо, дійсно, окремо - таке рішення прийняв мій чоловік, щоб не було дві хазяйки на кухні.Свекруха любить мене - кажуть навіть сторонні, бо має два сина, а так хотіла дочку. Надіюся, так і далі буде. Мамою я її не називаю - не можу себе перебороти, бо є в мене МАМА! моя рідненька. Зате поважаю і всіляко підтримую

Кожна жінка, яка є мамою, рано чи пізно стане комусь свекрухою чи тещою. то навіщо псувати комусь життя? адже такий вибір зробить ваша дитина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...