Перейти до змісту

Суши в Луцке


RIOFornium

Рекомендовані повідомлення

В каком баре/ресторане, кроме Грабински и Золотого дракона, есть суши в меню? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Бамбарбія" на Рівненській (АЗС Лукойл)

Похвалив, називається....

Розкажу як сьогодні там з дружиною "круглу" дату святкували. :/

Вирішили на суші сходити. Вибрали столик на другому поверсі - витяжка працює так, що здається зараз втягне в вентрешітку, що прямо над головою. Пересіли до акваріума. Почитали меню. Замовили 2 набори суші. Уточнили яке є пиво. Щодо напоїв попросили офіціантку підійти трохи пізніше. Через хвилин 5 дозамовили розливний Карлсберг 0,5 і мохіто безалкогольне. Через 5 хв приходить офіціантка та вибачається - "пива розливного немає". Питання: "А раніше, до того як ми суші замовили, Ви сказати не могли?"; у відповідь: "Я думала що є запасний кег, а його не було". Думаю, як то кажуть, хєр с табой, сєвєрний алєнь, яке ще пиво є. В наявності тільки 0,33 тюборги, хюгардени тощо, що є, імхо, просто знущанням. Тоді кажем що відмовляємся від суші, на що вона каже що суші вже готове. Добре, чекаєм суші, просим меню, щоб визначитись чим суші запивати. Перебираєм вино, мохіто, чай :/, і зупиняємось на "нав'язаному" тюборзі. Замовляєм. Через 5 хвилин приносять суші. Ще через 5 - пиво. Питають: "Ще щось?", дружина: "Книгу пропозицій". Хвилин 10, одночасно з дробінням льоду для мого мохіто, щось бурхливо обговорюють. Приносять мохіто, питають як суші, чи смачне. Доїдаємо суші: рис твердуватий, роли погано завернуті, водорослі жорсткуваті; в цей час приносять Книгу. На першій сторінці пише "Сауна Н2О"! Печатки підприємця на першій сторінці немає, так само і відсутня печатка з підписом на останній сторінці, де "прошнуровано та перераховано". Підходить офіціантка, показую "це ж сауни книга відгуків". Каже: "дійсно". Забирає і йде кудись. Через пару хвилин вертається і каже "а це в нас одна для всіх" О_о Бог з тобою, пишу в ній свій відгук.

Просимо рахунок, платимо 152 грн і їдемо за Земаном...............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми самі робимо, сестра курси пройшла і фігашить їх стільки, що хаваємо так як голубці, але тільки декілька раз на рік :0003:. Імхо 150грн можна прохавати потужніше :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та які там курси. В Ярчика є папочка :)

То там все чітко, гарно розказується. Вже робив декілька разів.. супер! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, може хтось і не погодиться, але в Луцьку суші нормально поїсти немає де. Причина елементарна - немає жодного спеціалізованого закладу. У нас суші - то данина моді, воно є і в боулінг клубі і в пивному клубі... тобіш всі хто книжку кулінарну купив - ті суші і продають.

То як купувати чізбургер на автобусній в кіоску - ніби і сир є і булка і котлета... но щось не то...

Якість нашого суші плаває між "фуфло" і "їсти можна (якщо не балуваний)". Переважно свіжість хромає. А ціни взагалі казкові - на 40-100% дорожче як у тому ж Львові.

Я на цю екзотику їзджу саме до Львова в "японаХата" або накрайняк в "Острів Суші".

Бо отримати задоволення від суші можна лише в спеціалізованому суші-барі чи ресторані ІМХО

або вдома :) буде як в Грабінскі тільки свіжіше і дешевше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також сам робив кілька разі, нічого складного, головне бажання, буде і смачно і дешевше (ну дивлячись які компоненти використовквати) :rolleyes: рецептів різних видів в неті предостатньо. можна і самому фантазувати =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, може хтось і не погодиться, але в Луцьку суші нормально поїсти немає де. Причина елементарна - немає жодного спеціалізованого закладу. У нас суші - то данина моді, воно є і в боулінг клубі і в пивному клубі... тобіш всі хто книжку кулінарну купив - ті суші і продають.

То як купувати чізбургер на автобусній в кіоску - ніби і сир є і булка і котлета... но щось не то...

Якість нашого суші плаває між "фуфло" і "їсти можна (якщо не балуваний)". Переважно свіжість хромає. А ціни взагалі казкові - на 40-100% дорожче як у тому ж Львові.

Я на цю екзотику їзджу саме до Львова в "японаХата" або накрайняк в "Острів Суші".

Бо отримати задоволення від суші можна лише в спеціалізованому суші-барі чи ресторані ІМХО

або вдома :) буде як в Грабінскі тільки свіжіше і дешевше :)

спеціально до Львову на суші прешся? відать,ти таки балуваний))) чого не в Японію одразу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі дивно, що люди стільки уваги приділяють суші. Очевидно ж, що в Луцьку ніхто ні в якому закладі не нагодує справжнім суші. Данина моді та стилю - мало сказано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що по твоєму "справжні суші " ?

... там де великий кусок молодої ТЕЛЯТИНИ.... :D:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що по твоєму "справжні суші " ?

Да фiг їх знає..... Гадаю, японці в Луцьку їх би шукали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так подумал и понял, что на самом деле лучше научиться их готовить самому, все не так уж и сложно, но вот интересно мне, смогу ли я найти в Луцке такие ингредиенты: маринованный имбирь, васаби, кунжут, дайкон, прессованные водоросли (нори). Как вы считаете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но вот интересно мне, смогу ли я найти в Луцке такие ингредиенты: маринованный имбирь, васаби, кунжут, дайкон, прессованные водоросли (нори). Как вы считаете?

У "Фуршет" заглянь, біля рибного відділу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В там-тамі точно було усе для суші.

Але мені легше сходити в грабінскі і купити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Наскільки чула, скоро мають вікрити новий суші-бар десь біля Варшавського ринку, хочуть робити справжнє хороше суші, але й ціни обіцяють захмарні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж сама робила суші. Але рис треба розводити рисовим оцтом, а я його не знайшла. Взяла світлий яблучний. Накрутила їх гору - недоїли. Більше робити не хочу поки (пройшло 3 місяці) Їла і в суші-ресторані в Києві. Подобаються як хлопчики в он-лайн режимі в "Там-Тамі" готують. Смачно. А ще ходили в "Сінатру". Там і пиво непогане і суші смачні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...