Перейти до змісту

Доганяй-ка


rosen

Рекомендовані повідомлення

02.jpg

Офіційне положення велоперегонів «Доганяй-Ка 2010»

1. Загальні положення

«Доганяй-Ка» є аматорськими велоперегонами. Мета і завдання велоперегонів — пропаганда здорового способу життя серед широких верств населення, розвиток аматорського велоспорту в Україні шляхом демонстрації того, що він є одним з найбільш доступних та масових видів спорту; виявлення найкращих та найспритніших учасників, а також приємне проведення часу у дружній компанії.

Організатори - Race'n'Bike.

2. Місце і час проведення

Велоперегони будуть проводитися на території Брюховицького лісництва 30 травня 2010 року. Старт відбудеться о 10 годині.

3. Категорії учасників:

  • «еліта» (три кола)
  • «любителі» (два кола)
  • «дівчата» (одне коло)

Залік особистий.

4. Процедура змагань. Порядок старту

«Доганяй-Ка» є аматорськими велоперегонами з роздільним стартом. Інтервал між стартуючими учасниками — одна хвилина. Першою стартує категорія «дівчата», далі «любителі», останньою стартує категорія «еліта».

Проходження траси фіксується на контрольних пунктах. Зрізання траси загрожує учасникові дискваліфікацією. Учасник, якого доганяє суперник, що стартував за ним, повинен не заважати швидшому учаснику, а якщо потрібно,поступитися дорогою. Учасник помічений за неспортивною поведінкою може бути дискваліфікований. Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У випадку заміни велосипеда спортсмен зобов’язаний прикріпити свій стартовий номер на новий велосипед.

5. Допуск до участі у змаганнях

Перегони є аматорськими, тому учні спортшкіл та спортсмени до участі допускатися не будуть. Учасники, яким не виповнилося 16 років, до участі допускатися не будуть, а учасники молодші 18 будуть допускатися лише за письмової згоди батьків.

Для участі в змаганнях необхідний справний велосипед з колесами 26″, 28″ або 29″.

Наявність шолома обов’язкова. Шолом повинен бути застібнутим/зафіксованим. Розстібнутий шолом загрожує дискваліфікацією.

6. Порядок реєстрації

Попередня реєстрація відбуватиметься онлайн за адресою http://racenbike.com.ua/reg.php.

Попередня реєстрація відкрита до 28 травня 2010 р включно.

Реєстрація учасників відбудеться в день перегонів на місці старту з 9:00 до 9:45.

При реєстрації учасник повинен пред’явити паспорт або інший документ, що засвідчує особу.

7. Умови участі

Учасником імпрези може бути особа, котра згідна з тим, що: організатори і всі особи, що з ними співпрацюють, не несуть відповідальності перед учасниками за шкоду здоров’ю і майну, які можуть наступити під час і після змагань. Учасники стартують на власну відповідальність. При реєстрації кожен учасник має своїм підписом підтвердити, що ознайомлений та погоджується з правилами змагань (для цього кожен отримає бланк розписки).

8. Стартові внески

Стартовий внесок становить

  • 20 грн — за умови попередньої реєстрації;
  • 30 грн — без попередньої реєстрації;

для учасників категорії «дівчата» та для учасників з інших областей — стартовий внесок скасовано (за умови попередньої реєстрації).

Внески не повертаються!

9. Траса змагань

Траса змагань являє собою коло довжиною 6,5 кілометрів. Рельєф траси є доступним для подолання початківцями, а для досвідчених вона є досить цікавою та динамічною, що є найголовнішим у перегонах з роздільним стартом.

В день змагань траса буде розмічена стрічками, стрілками та іншими позначками. Крім того, відбудеться декілька попередніх зборів для показу траси, слідкуйте за новинами.

10. Оголошення результатів і нагородження

Оголошення призерів відбудеться одразу після фінішу.

Оголошення решти результатів відбудеться пізніше на сайті www.racenbike.com.ua

Учасники, що зайняли 1 місце у кожній категорії, нагороджуються кубками.

Учасники, що зайняли 1-3 місце у кожній категорії, нагороджуються медалями.

Учасники, що зайняли 1-6 місце у кожній категорії, нагороджуються грамотами.

Дане положення є офіційним запрошенням до участі в велоперегонах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Траса знаходиться в тому самому лісі де проходила Проба-Пробка. Частина траси буде та сама (тільки в іншу сторону). Покриття - пісок, грунт, листя. Будем раді знову бачити гостей з Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если соберутся 8 участников, то есть вероятность, что к рулю белого буса приложит руку сам Президент :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

29 велодень

Вся еліта Луцького любительського спорту буде відходити від власної гонки на велодень. :)

А ЕльПрезиденте від пива і купи роботи :)

Але мо і знайдуться бажаючі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зареєструвались і Ярик і Андрюха. А ще 30 травня рівненчани проводять парний марафон, тому Lexx_Giant збирається туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька слів про спонсорів.

Крім того, після підбиття підсумку змагань та нагородження відзнаками лідерів категорій «Доганяй-ки» відбудеться призова Лотерей-ка ;) за стартовими номерами серед усіх учасників, які взяли участь у змаганнях. Отже, реєструйтеся, беріть участь у змаганнях, комусь обов’язково пощастить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент назбиралось семеро бажаючих їхати на "Доганяй-ку":

1. ursa

2. oksya

3. tais

4. Андрюха

5. Yaryk

6. МИстерФикс

7. Друг МИстерФикс

Di, можна розраховувати на бус? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, можна... якщо не розривати мене на частини напередодні Велодня.

Мені треба від вас десь 550 грн і домовитись зі швагром.

завтра скажу.

ЗІ нє в тєму згадав, офтопік:

поїхала моя дочка недавно в Карпати на фестиваль... домовились з водієм про групу, 4 грн/км і т.п. , все ок, нормально, по тарифам. Ще тисячу гривень дали, шоб толпу додом порозвозив(хлопці й дівчата 15-17 років, вночі)

Мала звонить в 5 ранку - тату, підїжжаєм, зустрінь біля "танців"(бувший к-тр "Зміна"), я їду бусом... забув телефон.. чекаю півтори години...

А те чмо висадило всіх біля "Променя" і сказало: а хулі я вас возити буду?

Я б того суку покалічів би........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароче так: швагро ездит на Велодне, потом идет на работу на ночь.

И двое суток не спать ему не улыбается.

Я сам абсолютно не гарантирую, что после Велодня я вообще буду в состоянии что-либо делать.

Вот так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тогда, может, 100% отказ? Чтобы уже не мучаться и искать другие способы, пока есть время?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тогда, может, 100% отказ? Чтобы уже не мучаться и искать другие способы, пока есть время?

Думаю, да...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бусы предлагают по 800 грн. Минимум 8 человек надо набрать в таком случае :(

Как вариант - поезд, поис леса во тьме и ночёвка в палатках. И перебитый понедельник. И кусок субботы :)

Ковель-Чернівці: Луцьк (18:15-18:20), Львів (22:55)

Чернівці-Ковель: Львів (22:02-22:33), Луцьк (2:56)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На борді писати є час.. а як тобі телефонують і пишуть в аську з поміткою терміново, то відписати чи зняти трубу фанарь...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не обязан сидеть с телефоном у уха, с собой его ношу редко, а аську практически игнорирую - она у меня в скрытом режиме висит 80% времени. Поэтому даже не фонарь, а прожектор. Перестройки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо небуде буса-то їдем в Рівне.

Туди буде в любому випадку простіше добратись!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В связи с непреодолимой силой обстоятельств... мы едем дизелем в ночь с субботы на воскресенье :)

КІВЕРЦІ - ЛЬВІВ (из Луцка - 1:20-1:23, во Львове - 7.25)

ЛЬВІВ - КІВЕРЦІ (изо Львова - 18.24, в Луцке - 0:20)

Цена билета - 12 грн.

В планах - сон перед стартом в палатке на полянке :)

Просьба отписаться тех, кто всё-таки поедет, теперь количество желающих лимитировано только вместительностью вагона :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ше такий варіант - я буду в Луцьку в суботу після обіду, можу взяти двох людей з велами (на багажник на даху) + ще один вел в багажник. Але це тільки до Львова - назад я в неділю не буду вертатися. Виїзд з Луцька десь в 5 або 6-тій ранку (тут вже як домовимося), у Львові підвезу до повороту на вул.Брюховицьку (а там далі недалеко).

Ціна 50 грн з людини з велом і 25 грн за вел, який поїде сам. Якщо самого вела не буде, то відповідно буде ще 2 місця в машині (по 25 грн).

067-528-46-80, Роман або в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...