Перейти до змісту

Публічний прояв почуттів


SvitlikOM

Рекомендовані повідомлення

Зацікавало це питання після того, як спостерігала ось таку ситуацію: їхала я вчора в маршрутці з роботи. Переді мною сиділа молода парочка, які цілу дорогу, не соромлячись, проявляли свої почуття один до одного: обнімались, цілувались і т.д. Особисто мені вони не заважали, ставлюсь до цього з розумінням. Проте, дві старші жіночки зробили їм зауваження та попросили припинити це неподобство.

Яка ваша думка стосовно цього? Чи не соромитесь ви проявляти свої почуття на публіці? Чи все ж таки потрібно обирати для цього більш підходяще місце?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормально отношусь,

а то получается что матом ругаться и на людях есть норм и поцеловаться - нини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм.. актуально)))

Чесно кажучи вважаю, що "прелюдія зовсім не означає при людях".

Почуття проявляти потрібно всюди, але мати міру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно нормально відношусь. Іноді сам так поводжусь.

Але звісно в усьому потрібно мати міру. А старші жіночки все рівно знайшли б до чого причепитись, в них свої таракани в голові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неприемлемо. Когда пара наедине - то, пожалуйста, хоть болт на лицо ей клади (прошу прощения за мой французский), а когда в обществе - то будьте добры вести себя согласно моральным нормам этого самого общества(вести себя согласно нормам - вести себя так, чтобы никого не ставить в неудобное положение). Возможно кто-то с пониманием отнесется к подобным проявлениям, кому-то будет плевать, а кто-то будет чувствовать себя при этом третьим лишним, кого-то это может и вовсе оскорбить. На людях свои пылающие чувства и свое внимание можно выразить нормально и не претензионно: взять на руку, положить руку на талию (на крайний случай), открыть двери, подать руку, отодвинуть стул и т.п.

Лично для меня парень, лезущий на людях к девушке, напоминает голодного кобеля, у которого семя хлыщет изо всех дыр; а довольная девушка, счастливо принимающая эти самые ласки, напоминает легкодоступную, ветреную персону.

Думаю, что человек, который что-то из себя представляет будет держать планку выше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, у Москві це заборонили. З однієї сторони правильно. Дехто вже так лобизається, аж слина тече по підборіддю і капає на підлогу, коли вже мало що не зуби об зуби скрегочуть, і давляться язиком один одного.. приємного мало.

Матюки тут ні до чого. Не плутайте. Хоча і те і інше - абсолютна невихованість. Просто є речі які виключно для двох...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний з Million-ом

Тим паче, що в житті бувають ситуації коли подібне вимушене спостереження як мінімум не приємне або ж приносить душевну біль.

З.І. Як не називайте такі лобзанія, а по факту це прелюдія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одно дело один поцелуй как проявление внимания или нежности, а другое дело присосаться друг к другу и при этом смачно причмокивая залезать друг к другу в штаны. В такой ситуации люди со стороны чувствуют себя здесь лишними и пытаются как-то не обращать на это внимания, но не выпрыгнешь же из маршрутки ради того, чтоб кому-то не мешать. В общественных местах и вести себя надо подобающе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може влаштувати як в Японії?? Тоді всяке бажання в громадському транспорті - відпаде!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ми говоримо про прояв почуттів, а не про секс у громадському місці. 

А Європа від Японії не відстає: Европа сходит с ума от публичного секса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ми говоримо про прояв почуттів, а не про секс у громадському місці. 

так прояви почуттів теж різними бувають - можна ж наприклад просто обійняти(сь), або поцілуватись... але ж не облизувати один одного, що аж слина тече по підборіддю і капає на підлогу як сказав Zheny@. Це ж ще не секс.. але вже і не дуже пристойно і неприємно. Я не ханжа, але на таке дивитись іноді просто бридко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"...на таке дивитись іноді просто бридко..." - или завидно :D

не завидно ))) в мене для таких виявів почуттів )) є квартира... а не маршрутка чи парки ))) щоб всім показати чи я вмію цілуватись і як саме )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"...на таке дивитись іноді просто бридко..." - или завидно :D

не завидно ))) в мене для таких виявів почуттів )) є квартира... а не маршрутка чи парки ))) щоб всім показати чи я вмію цілуватись і як саме )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завідно це тим старшим жіночкам :_07:

А мене чоловік на людях може цьомнути в лобик (гусарам - в лобИк :_02: ) або "в пориві бурной страсті" в щічку. Думаю так і треба, а всі інші прелєсті наодинці. Чи хто там як вже любить :_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неприемлемо. Когда пара наедине - то, пожалуйста, хоть болт на лицо ей клади (прошу прощения за мой французский), а когда в обществе - то будьте добры вести себя согласно моральным нормам этого самого общества(вести себя согласно нормам - вести себя так, чтобы никого не ставить в неудобное положение). Возможно кто-то с пониманием отнесется к подобным проявлениям, кому-то будет плевать, а кто-то будет чувствовать себя при этом третьим лишним, кого-то это может и вовсе оскорбить. На людях свои пылающие чувства и свое внимание можно выразить нормально и не претензионно: взять на руку, положить руку на талию (на крайний случай), открыть двери, подать руку, отодвинуть стул и т.п.

Лично для меня парень, лезущий на людях к девушке, напоминает голодного кобеля, у которого семя хлыщет изо всех дыр; а довольная девушка, счастливо принимающая эти самые ласки, напоминает легкодоступную, ветреную персону.

Думаю, что человек, который что-то из себя представляет будет держать планку выше.

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно вернути ті номи що були при союзі, в місцях громадського скупчення заборонити такі вульгарні прояви. Можна свої почуття проявити як писав Million. Але вибачайте, коли ти в громадському місці і в тебе на очах починають лизатись, бо інакще це не назвеш це вже вульгарно, якщо я це ще можу зтерпіти і відвернутись, то що робити людям які з дітьми? Який це приклад?

Чи ми хочем щоб в нас було як фільмі Адреналін 2?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Амстердамі можна займатися сексом, наприклад, в парках, аби тільки не на очах в дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Амстердамі можна займатися сексом, наприклад, в парках, аби тільки не на очах в дітей.

а вход цікаво в ті зелені зони по чому? і хто спостерігає чи нема поруч дітей? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну даете...

я порнуху не смотрю, в маршрутках не ежжу, а вы тут такое зрелище соплями обвешиваете!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене привселюдне цілування ставить в незручне становище, ніби підглянула щось надто особисте. Сама на вулиці не цілуюся, хіба якщо навкруг пусто, а от пообійматися я люблю :blush:.

Реакція в мене на такі прояви неоднозначна... Ніби то і нормально, але ніяковію я, а не винуватці сцен))). Краще всього сприймається невинні обійми чи тримання за ручку, викликають романтичні спогади))), а щось більше, то не при людях :).

А от одностатева "любов" для мого розуміння категорично не сприймається. Це не нормально, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ледь чіпсою не подавився.) Згортати треба таке.) Я розумію, що прогрес, всі діла, треба звикати, але я ще не готовий таке спостерігати. Я консерватор. Хоч мені і абсолютно паралельно хто, кого і куди хоче (і має).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...