Перейти до змісту

BGM Dark Dust'10


Superman

Рекомендовані повідомлення

2 Шкодер..

Заіпацца можна і за 10 км, а тим більше за 30... ))) :ok:

если ехать за тобой по лесу на полном ходу, то запросто >_ _< но Superman говорил о "не быстро, не медленно"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2) Що до гуми. Black Jack - це компроміс між сліком і "шипованою"?

Якщо у когось є досвід використання її, як вона себе веде на дорозі?

І особливо на крутих поворотах.

Black Jack - різні бувають :)

schwalbe_blackjack.jpg

Лише як компроміс в сторону міста. А так хороша резіна, надійна. Вистачить надовго.

BlackJack+_b.jpg

Самий жир, поки не зітреш, або не захворієш на вагоманію - не міняй.

Далі залежить від покритя твоїх основних маршрутів.

:0051: Завжди є краща резіна. (Контіненталькі, Ральфи с фредами) Чим більше, тим мякіша, легша, надійніша на поворотах але дорожча :( у випадку асфальта 80% на 20% грунта даремна трата коштів. А якщо навпаки (код смайла .ahuet. - чесна) :ahuet: можно коли на швидкості входиш в віраж.

Офтоп.

Прошу вибачення за невдачну гру слів :) - шкодер - то що шкодить, найблище за тлумаченням шкідник чи Албанське місто ? Запутався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Блек Джек.. старого зразку в Криму валив 68 км/год на серпантині. Розганяв на рівнині вел до 53 км/год. Тримав швидкість 27 км/год при боковому зустрічному вітрі їдучи в 1 парі з рюкзаком кілограм з 25, катався по карпатських річках і вздовж і впоперек, провалив Арабацьку стрілку (пісок, трава, "шифер"), 2 зими відкатав на такій гумі... зараз зняв.. ще проживе одну. Дуже хороша, надійна унівесальна гума. За рахунок центральних блоків добре котить по асфальту.. (надував 4 атм..) боковігрунозацепи дозволяють гребти багнюку без питань, добре самоочищається.

Один мінус... ВАГА !! Майже 1 кіло. Варіант заміни Смат Сем... скромніші експлуатаційні якості на бездоріжжі, але асфальтом котить краще за Блек Джек + важить реально менше...

Повторю ще раз.. купуй вел і катайся ніщо так не вчить, як практика і душевна копанія.. )))) Шкодера он дітвора спортсменом назавала.. то він після цих слів до самого виїзду з лісу тримався за нами з КМД .. не відставав. :ok2: :ok2: :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VeryFate, спасибо за упоминание про Black Jack 2010 года. с такой ценой он выглядит очень перспективно. попробую поставить его супруге на лето

насчет происхождения Shkoder ты пока не угадал, да и вряд ли осмыслишь - длинная история. сама же тема - баян, уже неоднократно обсуждалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почув все що хотів.

Дякую всім, хто відписався, а саме Shkoder, Lexx Giant, VeryFate, Venom, Andrey XP, Igrek, кум

Буду чекати кінця травня для купівлі !

^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один мінус... ВАГА !! Майже 1 кіло. Варіант заміни Смат Сем... скромніші експлуатаційні якості на бездоріжжі, але асфальтом котить краще за Блек Джек + важить реально менше...

СмартСэм 26х2,25 перфоманс весит ~570-580 грамм. Взвешивал лично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну во.. майже в половину... А це ой як відчутно при прискоренні і при їзді вгору. За те проколоти БД набагато важче ніж СС і гребучість.. особливо під вантажем.. у неї реально вища.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

накачав і я Смарт Семи 26х2,25 до 4-х атмосфер (як писав TreNeR в одній із тем)) і помітив таку штуку, накат здався мені ліпший ніж на сліках...

правда, мабуть, вітер в той день був в спину, бо по місту "насадив" не одне авто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я качаю по 2-2,5 атмосфери, мякенько, саме то гавнецо місити. На матрас нада докачувати до "дзвіна від щілбана" по покришці.

Але слід врахувати фактори:ширину покришкі, вагу рейдера. Наприклад для тебе мягенько і приємно, а спробує важчий їздок - йому спущено і обід б•є.

З любої сторони це все ІНДИВІДУАЛЬНО, накачано мусить бути так шоб було приємно :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Накачивали задние SS до 3.5+ атмосфер. Накат - суперовый (60-70 кг веса). Но чувствуется ВСЁ :) На 3- идёт намного мягче и слегка хуже по накату. Не знаем, что и выбрать - ищем точку комфорта :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зайшов у велозону..

І мене "порадували", що у них є лише 1 Дарк Даст 42см ростовка.. (в мене ріст 184см, явно замалий..)

і більше не буде!..

Заказати теж не можна..

От і думаю що робити..

Є Команч Томагавк моєї ростовки 2900грн коштує..

Що про нього скажете?

Які + та - порівняно з Дарк Дастом?

І чи варто взагалі брати?

п.с. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на томагавках у нас пол-города ездит, включая моего родного брата :smile3: весьма надежный и ремонтопригодный аппарат. правда, я весь родной обвес снял и продал "приподняв" его байк до Deore/Alivio. ну и вилка родная там хреновенькая. в остальном - супер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи, Команчі з виду не подобають взагалі..

Якби поїздити на томагавку.

І ще..

Заказати з Києва\Львова реально?

Ну тобто не так що 500 грн платити, а дешевше.

Бо у Києві бачив на сайтах по 2500 дарк даст, у нас 2800

Якби за 200-300 грн довезти було б непогано.

Єдине що гірше, що гарантії не буде і велосипед може мати недоліки.

Що скажете?

Про інтернет-закази взагалі нічого не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... правда, я весь родной обвес снял ... ну и вилка родная там хреновенькая. в остальном - супер

тобто остаєтся рама. :)

мабуть тяжка, більше двох кілограм ?

Якщо міняти "обвіс" та вилку ,краще тоді добавити та купити щось класом вище - дешевше вийде .

Перевезення ,мабуть, передадуть перевізников в коробці , гривень 50-60гривень вийде.

В мене є товариш,він раніше "переганяв " велосипеди ,так було б надійніше,він там може перевірити і сюди привезти,правда не знаю скільки за це візьме . Це про Київ . Можу запитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рама, кстати, там нетяжелая. ~1900 грамм при ростовке 21". родная осталась рулевая - она довольно крепкая. вилку сменил на пружино-масляный сантур. шатуны + каретку поставил Alivio под окталинк. переклюки Deore (сзади) и Alivio (спереди). комбо-манетки Alivio и тормоза Tektro снятые когда-то с Wheeler'а 19 Pro. колеса тоже с Wheeler'а - там и обода и ступицы получше будут. мне это обошлось в 0.00 гривен, так как остатки апгрейдов все равно лежали на полке. братец же получил более интересный и легкий аппарат. обул колеса в "злые" Tioga XC 2.3

хотя, как сказал бы сейчас один вечный критик, "все это панты. можна било ездить и так" :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи, Команчі з виду не подобають взагалі..

Якби поїздити на томагавку.

І ще..

Заказати з Києва\Львова реально?

Ну тобто не так що 500 грн платити, а дешевше.

Бо у Києві бачив на сайтах по 2500 дарк даст, у нас 2800

Якби за 200-300 грн довезти було б непогано.

Єдине що гірше, що гарантії не буде і велосипед може мати недоліки.

Що скажете?

Про інтернет-закази взагалі нічого не знаю.

Багато інтернет-магазинів взагалі велосипеди безкоштовно надсилають, а навіть якщо платно, то навряд чи більше сотні гривень буде доставка. За гарантію взнавай точніше - на раму гарантія повинна залишатися, а все решта в Дарк Дасті недороге. Там більше 150 гривень тільки шатуни і вилка коштують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вариант первый, покупал там неоднократно : http://velo.net.ua/index.php?cat=240

вариант второй, чуть дороже, но я могу там сделать скидку : http://www.velostyle.com.ua/index.php?cat=647&sort=&sid=8be9de06e51768e10c9a0c6e1549ddbb&filter_id=80

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До VitaliyS: Взнай будь ласка.

Напишеш в приват чи тут скільки бере.

Коли може поїхати і т.д.

Подивлюсь на цих сайтах.

Але інтернет щось дуже помалий..

Вже 4 день. Щось ДГ робить..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чи варто взагалі брати?

Забудь про Команч, купуй якійсне.

Не сподобаєьться, будеш продавати.

Бергамонтіка легше продати за Команч, це факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если ты про Велостиль, то скидка будет 5% (соотв цена ~2550 гривен). отправят в виде набора для сборки Новой Поштой.

VeryFate, как думаешь, легче продать "десятку" или "ланос"? тут примерно тот же расклад - бюджетный байк в нормальном состоянии продать не проблема, пока этот рынок растет, спрос на них будет постоянный

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прирівняв: Команча до Жигуліків нехай, а Бергамонта до Ланоса :0091:

При одинаковій стартовій ціні на 2 нових велосипеда, рама Бегемота буде в 2 рази дорожча за Команч. Обвіс буде різний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VeryFate, это ты подходишь с позиции продавца бэушного аппарата. а производитель с завода тебе винтика лишнего не вкрутит, если можно без него обойтись. то, что ты называл "сбалансированностью", на самом деле сугубо экономический подход - купить подешевле у 2-3 производителей чтобы на доставке сэкономить (а лучше какой-нить OEM чтобы свои лейбы вбить), да еще и слух распустить, что наша рама якобы лучше, прочнее, мега-пупер-баттированнее. в общем, придумать все, что рядовой покупать проверить не сможет, но зато красиво звучит.

это как вьетнамский адидас за 20-30 баксов. да, это действительно адидас, самый неподдельный. но стоимость лейбла в составе товара намного превосходит стоимость материала и работы. какой-нить крепкий, но малоизвестный у нас китай/тайвань за те же деньги, наверняка окажется качественнее

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю, я на томагавку вже два роки, і задоволений як слон (міняв з самого початку педалі (ну так всі роблять :) ) і через сезон змазував каретку (як я зрозумів трішкі бракована попалась - ну взначенні маслом мене явно обділили))

ПС: можливо скажуть - якби спробував платон, плював би на того томагавка, можливо, але я не пробував, тай не було грошей стільки на вел при покупці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...