Перейти до змісту

Начало (Inception)


Alexander47

Рекомендовані повідомлення

berloga.net_1804637310.jpg

Исполнительный директор небольшой фирмы заправляет конторой, сотрудники которой умеют погружаться в сны людей, чтобы имплантировать в них новую информацию или, наоборот, удалять лишнюю. Тихую научную работу нарушает заказ, от которого нельзя отказаться — вживить в мозг успешного бизнесмена «правильные» идеи, которые понравятся его конкурентам.

год: 2010

страна: США, Великобритания

режиссер: Кристофер Нолан

жанр: фантастика, триллер, детектив

бюджет : $200 000 000

премьера (мир): 14 июля 2010

релиз на DVD: Декабрь 2010, «Юниверсал Пикчерс Рус»

2 трейлера:

http://www.youtube.com/watch?v=HilwtqaN4Gs

http://www.youtube.com/watch?v=6Cv7cWFsreY

*Матрица тихо курит в сторонке*

В трепетном ожидании!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Матрица по своїй ідеї круче любого фільма, це був прорив в фантастиці як на мене.

А це смахує на модернізований гіпноз. Шось в описі нетак, причому тут имплантация информации до галюцинаций які в трелері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Матрица по своїй ідеї круче любого фільма, це був прорив в фантастиці як на мене.

А це смахує на модернізований гіпноз. Шось в описі нетак, причому тут имплантация информации до галюцинаций які в трелері.

"был, да сплыл". це я про прорив. брати Вачовські один раз себе проявили, а далі що? нічого... 10 років пройшло, а успіх свій вони так і не змогли закріпити, навіть навпаки наламали дров з продовженням "Матриці".

тут мова йде про Крістофера Нолана, який за останні роки вразив увесь світ своїми фільмами, заробивши собі репутацію одного з найперспективніших режисерів сучасності, і "Вторгнення", сподіваюсь стане черговим проривом у його фільмографії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩО ЛИТИ? Він то і не вийшов ще .

А про "матрицю" все просто - братів Вачовські - не існує. :) Є брат і сестра Вачовскі .

http://hohota.net/2009/12/16/larri-vachovski-smenil-pol-13-foto.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адназначна лий)

Женя правий, поки що нема що лити.

але я дуже чекаю цей фільм, так що буду слідкувати і викладу як тільки з'явиться!!!

18 липня орієнтовна дата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З огляду на закупку Леонардо і мощУ трейлерів, прорив штанів може обернутися ... прорив штанів може обернутися... може обернутися... на малоелегантний пшик.

Вибачте за технічну несправність.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 липня :angry: , сильно довго чекати

думаю якщо фільм такий хороший то піду на нього в кінотеатр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Такий фільм із такими ефектами дивитися у ТС-ці - ізврат..

підкажіть чи є вже в DVD/Rip форматі цей фільм і якщо не важко ссилочку на торент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби був, то повір, був би вже тут.

поняв, дякую Zheny@ буду тоді чекати в нормальному форматі бо фільм дійсно того вартий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна не чекати а завітати з 19 серпня до "Адреналіну", якраз розпочнеться трансляція. Можна буде оцінити всі переваги кінострічки на великому екрані і зробити свої висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм справді БОМБА, я вже таких давно не бачив, Inception може легко сперечатися з любими кіно-шедеврами, хоча він трішки нагадує Чорного Рицаця , все ж таки це Крістофер Нолан...

не дивіться САМRIP, тільки спортите враження про фільм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився в камріп фільм супер буду чекати нормальної якості щоб передивитись він того вартий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дата выхода DVD: Декабрь 2010, «Юниверсал Пикчерс Рус»

можна ждать рипнутого американца со звук. дорожкой с сам-рипа, но, думаю, не раньше Октября =(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ходил на этот фильм в кино, что-то не цепляють меня уже такие фильмы (первые ассоциации: Матрица, Еквилибриум и т.д....)

незнаю кто поставил 9.0, я бы влепил 7.0,

например The Departed(2006) стоит на imdb.com на 52-м месте, а фильм намного интересней, так же и Престиж на 72-м месте, вроде тоже сказка, но мне Престиж понравился намного больше, фильм для тех кто болдеет от компьютерной графики...

imdb - продажные шкуры...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ходил на этот фильм в кино, что-то не цепляють меня уже такие фильмы (первые ассоциации: Матрица, Еквилибриум и т.д....)

незнаю кто поставил 9.0, я бы влепил 7.0,

например The Departed(2006) стоит на imdb.com на 52-м месте, а фильм намного интересней, так же и Престиж на 72-м месте, вроде тоже сказка, но мне Престиж понравился намного больше, фильм для тех кто болдеет от компьютерной графики...

imdb - продажные шкуры...

на вкус и цвет фломастеры разные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не треба порівнювати "Початок" з "Матрицею" чи "Еквілібріумом". так можна порівнювати всі подібні фільми у певному жанрі. да Нолан не придумав нічого нового. головне тут, як він гарно все це подав - зйомки, гра акторів, музика створили неперевершену таємничу, напружену атмосферу безнадії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені фільм сподобався. Я не стала б його називати шедевром, але фільм чудовий. Дивилась його в кінотеатрі. Коли час проходить непомітно і невимушено, після перегляду є над чим подумати , обговорити з друзями, посперечатись - що ще бажати від хорошого фільму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...