Перейти до змісту

Начало (Inception)


Alexander47

Рекомендовані повідомлення

ходил на этот фильм в кино, что-то не цепляють меня уже такие фильмы (первые ассоциации: Матрица, Еквилибриум и т.д....)

незнаю кто поставил 9.0, я бы влепил 7.0,

например The Departed(2006) стоит на imdb.com на 52-м месте, а фильм намного интересней, так же и Престиж на 72-м месте, вроде тоже сказка, но мне Престиж понравился намного больше, фильм для тех кто болдеет от компьютерной графики...

imdb - продажные шкуры...

Дивись kinopoisk.ru. Там аудиторія інша та й смаки у американців та європеців з нами різні.

http://www.kinopoisk.ru/level/20/#3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, що українською. В Адреналіні всі фільми українською. Принаймні ті, на яких я був ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна не чекати а завітати з 19 серпня до "Адреналіну", якраз розпочнеться трансляція. Можна буде оцінити всі переваги кінострічки на великому екрані і зробити свої висновки.

Саме так вчора і зробив. Фільм бомба, всім раджу до перегляду.

З самого початку прочитав опис і подумав що чергова фігня, але зараз забираю свої слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був сьогодні в адреналіні, фільм і справді чудовий: куча специфектів, стрільби, а головне заплутаний і цікавий сюжет... фільм кращий за Аватар в раз 100!!!

:101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть не знаю чим зацепив, але дуже сподобався :) Ще поки є час, то ідіть в кінотеатр і ДВД не треба чекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скачав тс з ex.ua, фільм сподобався! 10/10! Ді грає правдоподібно, як завжди! Ідея фільму дуже порадувала, а то американські бойовики і фантастика вже давно гнилі.

Декому фільм може зразу нудним показатись, але далі сюжет розкручується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...