Перейти до змісту

Кому не спится в ночь глухую


FunTom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Зранку на роботу. Не хочеться, ще пахне відпусткою і минулими святкуваннями. Але... Ось це злощасне "але" і розбудить, і відправить з дому, і принесе посмішку на вуста після транспорту, а опісля роботи з не меншою радістю пожене додому.

Одне слово, надобраніч!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке мудило на ІСТV перенесло серіал "Сопрано" з 10-тої вечора на пів-другої ночі? А вчора взагалі з 3 до 5 йшов, дивився одним оком, ніфіга не пам'ятаю. Зате сьогодні немає, а не спиться - режим, блін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, це для тебе... :rolleyes:

а що там по лінку (?), бо я в неті з телефона - не пустило на проксі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там посилання на перегляд Сопрано онлайн - і не потрібно чекати тв-трансляцію ;) Чи в тебе інет не дозволяє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там посилання на перегляд Сопрано онлайн - і не потрібно чекати тв-трансляцію ;) Чи в тебе інет не дозволяє?

не дозволяє :(

Блін, зараз знову йде Сопрано, хоча в програмі немає. Задолба.лі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0011:

Дети - это всегда хорошо. Когда они маленькие - есть кем покомандовать. Когда они вырастают - есть с кем выпить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

днем сюда нельзя писать - будет РО,

З,Ы этого месага здесь нет! )

Я вообще здесь ничего не писал,тем более из Флориды где на момент "не написания предидущего поста"было 4часа утра :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

твой последний флоридский IP - 94.178.165.171 :smile3:

регламент этого топика : 23:00 - 07:00 по киевскому времени. нарушителей буду стрелять несмотря на то, что флейм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штирлиц поимал кошку, напоил её бензином и отпустил.Кошка прошла 10 метров и упала."Бензин кончился"-подумал Штирлиц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене фон часто такий, що захищений авторським правом - дружина фоткає непогано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...