Перейти до змісту

Windows XP SP3 ENG


serega

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Хтось просив, може воно навіть і працююче.

http://soft.lm.lutsk.ua/SOFTWARE/COMPANIES...%20Pack/SP3-EN/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Скоро має вийти диск Samlab на якому буде WINXP SP3 російський ліцензійний. якщо хтось дуже хоче то може заказати цей диск з москви, чи договоритись зі мною - я його точно куплю коли вийде. B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мікрософт кажуть що СП3 вішає їхню систему. інші кажуть що навпаки затикає і оптимізує :mdr: .

Взагалі я не спішу ставити. В мене система видає сині екрани раз на 3 місяці, мені хватає B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдеться про офіційний сервіс-пак від Майкрософт чи про збірку патчів? Що чути про російський SP3?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

диск почнуть продавати на днях. я закажу собі. як тільки прийде бандероль так і зразу вам повідомлю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сервис Пак 3 есть не ОФИЦИАЛЬНЫЙ! На многих сайтах его не рекомендуют ставить! Второго вполне хватает....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

а в чем собственно состоят "функции висты"? если в новом красивом десктопе, то лично я и "функции winxp" нафик поотключал. десктоп classic, таскбар и стартменю тоже, всю анимацию "в дзинтарс" :(

все эти навороты хороши для скучающего эникейщика, а реальной работе только мешают. да, я сторонник минимализма, но пусть мне кто-то докажет обратное. как все эти выпрыгивающие и кувыркающиеся окошечки с рюшечками влияют на качество и скорость работы. imho, только негативно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Shkoder

підтримую

ще полюбляю службу "Themes" виключити

сподівають що зміни інтерфейсу СП3 будуть так само легко відрубатись як і ХР-шні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Відрубаются без питань.

Морда стає як в 2000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому всі асоціюють з вістою оці рюшечки в інтерфейсі?

Так, замість ігор тепер відяху грузитиме сама ОСь, але ж офіційний реліз точно буде розумнішим за ХР, до того ж паралельно кльопається Longhorn Server, який має бути ще стабільнішим за мультимедійну Вісту.

Чекати ж від бети Вісти чогось іншого, окрім красивостей немає сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якби там взагалі весь графічний інтерфейс відключався- шоб одні "сині вікна" - і все, оце був би кайф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...