Перейти до змісту

Microsoft Windows Vista Final


kmd

Рекомендовані повідомлення

ну так не сломали пока активацию, обещают к декабрю.. а то и вообще к дате официального релиза

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 164
  • Створено
  • Остання відповідь

Я чекаю на реліз Ultimete версії... воно буде десь в січні... Якраз самі дурні баги пофіксять, що знайдуться за перші місяці релізу інших версій...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... ось що пишуть в новинах

http://www.lenta.ru/news/2006/11/13/share/

саме цікаве те, що пишуть про взлом.

Майкрософт тоже умеет по черному пиарится

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив Winver пише білд 6000

Симпатишна зараза.

гола зжерла 350 озу.

небагато.

А активацію вдалося здійснити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ынсталяха не проходить. Пише що якийсь файл коруптед або місінг :smile-zachot: . З бетою було те саме =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ынсталяха не проходить. Пише що якийсь файл коруптед або місінг :smile-zachot: . З бетою було те саме =(

Нормальний архів. Вчора поставив без проблем. Активувати не зміг - сьогодні зніс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ынсталяха не проходить. Пише що якийсь файл коруптед або місінг :smile-zachot: . З бетою було те саме =(

В мене таксамо було коли ставив з вінХР а коли загрузився з двд то пішло нормально, зараз пишу з він ВІСТА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В офісі така штука погана була, свій формат документів, які на той час 2003 не міг відкрити, воно тут виправлено чи так само? Думаю ставити новий чи хай 2003 буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так новий же підтримує файли старого, і зберігає. З цим все ОК. Якщо звикнешся, то став.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ынсталяха не проходить. Пише що якийсь файл коруптед або місінг :P . З бетою було те саме =(

В мене таксамо було коли ставив з вінХР а коли загрузився з двд то пішло нормально, зараз пишу з він ВІСТА

А активацію пройшов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене зебат не можна нормальком вводити українські символи, видає знаки питання замість символів, хто стикався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене зебат не можна нормальком вводити українські символи, видає знаки питання замість символів, хто стикався?

Ставь кодировку либо Cyrillic(Windows) либо Cyrillic (KOI8-U), у тебя сейчас скорее всего Cyrillic (KOI8-R)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
ясно... а з 6-канальним звуком хтось проблему вирішив?

в чем именно проблема была?

Насчет Aero скажу что прогеров сняли с M$ флайтсимулятора дали пезды и заставили писать десктоп......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При тому що мені реально звук виводило лише на 2 колонки замість 5-ти...

Зараз трохи з бубном поплясав все ок... тепер осталось лише відяху розігнати і все буде в роботі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ынсталяха не проходить. Пише що якийсь файл коруптед або місінг :( . З бетою було те саме =(

В мене таксамо було коли ставив з вінХР а коли загрузився з двд то пішло нормально, зараз пишу з він ВІСТА

А активацію пройшов?

Нажаль ні. Не получилось. Але я не розбирався в чому проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, оказывается мелкомягким совершенно пофигу то, что по сети расползается пиратская винда:

http://science.compulenta.ru/news/295091/

они свято надеются на то, что ключики заэкспайрятся :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене під час установки віста чомусь вирішила, що моїм основним дисплеєм є LCD-телевізор, підключений до компа кабелем DVI-HDMI, хоча сам телевізор був виключений під час установки. Через це вінда виключила монітор... добру половину установки я просидів, дивлячись на мигаючий світодіод на моніторі, поки не здогадався включити телевізор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди! Хто мав проблему з використанням української клавіатури в квіпі? Тут пишу все ок! Тільки хочу повідомлення написати у квіпі - виходять одні знаки питання (????????????) Пробував міняти кодову сторінку з 1251 на 1252 - нічого не допомогло!

(Vista Ultimate 6.0.6000)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я помітив таку ж проблему, але розбиратись поки не мав часу.

Розкладка -- Українська "розширена", в якій є апостроф замість російської ё (ну накінець дрібном'які здогадались модифікувати розкладку!). Зі "старою" українською ще не пробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...