Перейти до змісту

Microsoft Windows Vista Final


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 164
  • Створено
  • Остання відповідь

А пробував підсунути дрова від ХР? Не запускати інстал, а вказати на папку з дровами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо підсовувати драйвера з ХР, скоріш всього, що нічого не вийде, я встановляв драйвери з ХР на відеокарту (Radeon X700), то Віста після перезавантаження взагалі "полетіла", прийшлось перестановлювати :)

Якщо кому треба драйвери для Вісти можу залити на FTP, в мене є на звук і відео (були на діску з журналом ДПК).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я для відео, мамка, і тд, і тп... скачав, а от на звук Сблайф, і встроєжний в мамку підходили від ХР, і Віста не падала... І грала музика....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо підсовувати драйвера з ХР, скоріш всього, що нічого не вийде, я встановляв драйвери з ХР на відеокарту (Radeon X700), то Віста після перезавантаження взагалі "полетіла", прийшлось перестановлювати :(

Якщо кому треба драйвери для Вісти можу залити на FTP, в мене є на звук і відео (були на діску з журналом ДПК).

Заливай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще питання: яка це версія?

Там зібрані всі версіїї

То есть исключительно АНГЛОЯЗЫЧНАЯ виста там тоже есть?

А то меня русская не интересует... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То есть исключительно АНГЛОЯЗЫЧНАЯ виста там тоже есть?

А то меня русская не интересует... :smile3:

Ні там суто русифіковані версії. Якщо треба можу залити англомовну версію. Дивися http://soft.lm.lutsk.ua/SOFTWARE/TYPE/Oper...ystems/Windows/ тут повинні бути англомовні. А можу закатати на болванку і передати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо підсовувати драйвера з ХР, скоріш всього, що нічого не вийде, я встановляв драйвери з ХР на відеокарту (Radeon X700), то Віста після перезавантаження взагалі "полетіла", прийшлось перестановлювати :(

Якщо кому треба драйвери для Вісти можу залити на FTP, в мене є на звук і відео (були на діску з журналом ДПК).

Заливай

Залив

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Soft/Drivers/Vista

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опишіть як ставити дрова на звук бо при запуску файла сетап вибиває помилку. Пробував підсунути дрова від ХР то пише що устройство не нуждается в обновлении. А звуку так і нема. Може його десь требе ще включити? Опишіть будь-ласка як потрібно поставити дрова щоб був звук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То есть исключительно АНГЛОЯЗЫЧНАЯ виста там тоже есть?

А то меня русская не интересует... :(

Ні там суто русифіковані версії. Якщо треба можу залити англомовну версію. Дивися http://soft.lm.lutsk.ua/SOFTWARE/TYPE/Oper...ystems/Windows/ тут повинні бути англомовні. А можу закатати на болванку і передати.

Там в папке Microsoft.Windows.Vista.Final/ лежат 5 архивов. Кто подскажет, это и есть АНГЛОязычная Vista? Чтобы не качал зря, если что...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось ставив Вісту на ASUS P5AD2-E, як там справи з дровами?

Я то скоріш всього буду ставити вісту, коли вийде сп1. бо ця версія ще трохи сировата, як на мене. Тай дров і софта ще до неї маловато, і до деяких пристроїв дров взагалі нема. (на приклад AverMedia Model 505. то все, хоть сам пиши)

Краще зачекаю, так з рік, тоді вже точно буде все написано й перевірено. Бо зараз цим займатись нема сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может версия и сыровата, но это не мешает производителям ноутов ставить Висту в комплекте со своей продукцией. Неделю назад видел в Корреспонденте рекламку Asus Lamborghini и обратил внимание как раз на ОС - Windows Vista Ultimate. Так что раз производители железа Висту ставят, значит можно доверять...

Тем более, что ноут тоже недетский :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера был опубликован почти легальный метод установки висты без активации базирующийся на модификации BIOS. оказывается многие бренды (HP, Dell, Lenovo, Acer) выпускаются с предустановленной вистой и не требуют активации. достаточно прописать в BIOS необходимый идентификатор чтобы виста подумала о вашем ящике только хорошее :smile3:

Подробности здесь

Необходимые файлы здесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я читав про цей метод, але багато "хакерів" повбивали мереринські плати таким методом....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачайте за запитання, але поясніть мені, шо за архів лежить на файлобміннику Windows Vista RTM rus.iso

Хто може ще раз закинути цей образ на фтп або передати по чату ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачайте за запитання, але поясніть мені, шо за архів лежить на файлобміннику Windows Vista RTM rus.iso

Хто може ще раз закинути цей образ на фтп або передати по чату ?

Можу і так і так. Пиши в асю договоримося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера вечером поставила висту..Но возникла трабла... Вобщем она не воспринимает дрова к моему принтеру (Canon LBP-1120)... Пробовала её (Висту) надурить и поставить драйвера от принтера, который на две модели новее моего (по идеи..с вистой совместим...) так она вообще слетела с компа... Но я девочка терпеливая и установила все сначала... только вот с принтером никак... посоветуйте что-то..плз... :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивися ТУТ

Але навряд чи з цього щось вийде. Під вісту ще є дуже мало дров. Так що принтером можеш користуватися під ХР, якщо звичайно не удалила :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я скориставшись пошуком драйверів для даного принтера нічого не знайшов під вісту. Для інших ОС повно, а для вісти нуль :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під вісту ще є дуже мало дров.

Это точно, что мало...нет бы..сразу все сделали....

а за ссылку...Пасибки...попробую...хотя действитльно врят ли что-то выйдет...странно..что и принтер она определила...и вроде все нормально... а дрова не устанавляваются...бу...

И кстати..очень странно, что под висту нет...ведь эта модель принтера (как мне кажеться) очень растпространенная...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую писати нормальними буквами, бо буде БАН, а я нехочу щоб таку дівчинку забанили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...