Перейти до змісту

Зміна версії двыжка форумного двіжка.


kmd

Яка ваша думка?  

151 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

З одного боку, прогрес - це добре..

З іншого боку, репутація іноді дозволяє зрозуміти, що являє собою людина.

А взагалі - голосую "пофіг".

После пятисотой мессаги (или некой символической суммы вышестоящим органам для развития ресурса) ;)

Вже не дає після 500 повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь

Лучше подождать месяц-два и сразу на 3.1.

+Если уж и брать скины от Фисаны, то лучше оставлять родную графику, а не от другого скина тянуть. Дефолтный получился убогим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да одне діло в кого пару плюсіків, а когось репа > 1000, жалко певно втрачати.

А загалом система репутації схожа на Хабрівську.

Я за перехід!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да одне діло в кого пару плюсіків, а когось репа > 1000, жалко певно втрачати.

Репутація важлива тільки для одного розділу "Куплю/продам".

Шукати список каках, чи вичитувати реабілітаційні теми на 50 постів бажання ні в кого нема, а от бути ошуканим ніхто не хоче.

Останнім часом з'явилося дуже багато нових користувачів, так що усіх по нікам точно не упомниш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какие торговцы? Какая репа??

Я сегодня кого-нить на%бу, а завтра напишу пару смехуёчков и его минус утонет в волнах плюсиковой энергии :) И чьто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я засумніваюся в чесності продавця/покупця - то мені не ліньки подивитися історію його повідомлень і теми, в яких він писав.

Доречі, Варни теж підуть лісом??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже не дає після 500 повідомлення.

Что, нет вот такого пункта? - post-419-1268980600_thumb.jpg

Ну если всё-таки нет - то второй вариант никто не отменял :)

Да одне діло в кого пару плюсіків, а когось репа > 1000, жалко певно втрачати.

Веришь, ни разу :) Так надеялся, что после 999 пойнтов произойдёт обнуление - а тут оно вона как получилось...

Доречі, Варни теж підуть лісом??

В тестовой версии писали, что ворнинги перенеслись нормально. Посмотри сам ;)

Мені якось теперишній вигляд більш приємний.

Консерватизм - это, конечно, хорошо. Но на Win-95, однако, никто не сидит, хотя и ставят "классическую" схему :)

Прикрутится много скинов - будет из чего выбрать. А особо неудовлетворённые могут взять исходники и подправить скин под себя - это не сложно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поклацав "тестову борду" =)

нравицця!

я думаю за репою особо сумувати ніхто не буде!

в кого її багато і так дуже швидко вирветься вперед =)

паєхалі карочє =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Якщо я засумніваюся в чесності продавця/покупця - то мені не ліньки подивитися історію його повідомлень і теми, в яких він писав.

Доречі, Варни теж підуть лісом??

варны останутся как и были

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

добавил 2 темных скина

Black is back

Blue Darkness

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

+ Cethin skin

Лучше подождать месяц-два и сразу на 3.1.

+Если уж и брать скины от Фисаны, то лучше оставлять родную графику, а не от другого скина тянуть. Дефолтный получился убогим.

так и стоит родная графика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
t0rik на тестовій машині скінів не видно. У мене стандарт і ловфай.

Коли переїзд?

а ты залогинен в новой версии?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Міняти будемо з понеділка.

Чи в понеділок чи в вівторок з ранку.

На скільки я зрозумів Торіка, стара версія не буде похоронена а буде доступна як архів в рідонлі.

Торік попарав якщо я щось не так зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

типу http://old.board.lutsk.ua ?? із можливістю лише проглядати повідомлення без внесення будь-яких змін?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
типу http://old.board.lutsk.ua ?? із можливістю лише проглядати повідомлення без внесення будь-яких змін?

типа да, board.lutsk.ua/archive/ але можливо галерея и аватарки будуть як треба і обійдемся без архівів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився, я ЗА. Хоч і буду сумувати за старою звичною бордою, але нове - це завжди розвиток. А все інше справа наживна, і будем сподіватись що адміни не заставлять нас довго чекати. Особливо на початок це стосується української версії форуму. Все інше буде видно по ходу експлуатації ресурсу, бо відразу і не скажеш. Тим більше коли ти юзаєш це постійно, то і не звертаєш увагу, а так коли чогось не буде вистачати відразу помітимо.

Також порадувало, що стара версія буде збережена.

можно немного больше скинов на новую борду будет поставить?! не один из предложенных мне не нравится, хочу зеленый или черный, надоел голубой ...

Хотілося б щось в сірих тонах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Подивився, я ЗА. Хоч і буду сумувати за старою звичною бордою, але нове - це завжди розвиток. А все інше справа наживна, і будем сподіватись що адміни не заставлять нас довго чекати. Особливо на початок це стосується української версії форуму. Все інше буде видно по ходу експлуатації ресурсу, бо відразу і не скажеш. Тим більше коли ти юзаєш це постійно, то і не звертаєш увагу, а так коли чогось не буде вистачати відразу помітимо.

Також порадувало, що стара версія буде збережена.

можно немного больше скинов на новую борду будет поставить?! не один из предложенных мне не нравится, хочу зеленый или черный, надоел голубой ...

Хотілося б щось в сірих тонах...

а чем скин ibr3 не в серых тонах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чем скин ibr3 не в серых тонах?

Занадто одноманітний, все зливається. Якби сам фон по краях був темніший, аби щось відтіняло.

Там й сам сірий кольор якийсь не сірий, принаймні не чистий. Заради цікавості відколібрую монітор спектрофотометром і перевірю в спектрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...