Перейти до змісту

Як ви відноситесь до ненормативної лексики?


ronya

Як ви відноситесь до ненормативної лексики  

190 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Не секрет, що ненормативна лексика, сильно вкорінилася в мову нашого народу.

В першу чергу тому, що ненормативна лексика в свідомості напряму привязана до емоцій. Особливо до негативних.

Як тільки виникає негативна емоція - відповідне "гарне" словечко тут як тут.

Деякі професії без неї ніяк не можуть обходитись.

Я не буду згадувати відношення культури до даного питання.

Але якщо подивитись на це з точки зору енергетики, то людина, яка ругається - випромінює негативну енергію навколо себе і відповідно руйнує енергетичну ауру.

Це можна порівняти з чоловіком, який зранку гарно причесався, вбрався, надухався, вирушив по справах і по дорозі починає плювати сам на себе і на інших. Тільки плює він не на костюмчик, а на свою енергетичну оболонку, яка його навпаки має захищати.

Поки він ще не навчився звертати на таке уваги, то думає що в нього все гаразд.

А негативна енергія то нікуди не дівається. Людина стає більш вразливою, знижується настрій. А так як аура напряму зв"язана з фізичним тілом - то погіршується здоров"я. Звісно що не відразу, а поступово.

А потім прийде до лікаря і каже, я такий гарний і хороший, а чому в мене болить те і те і те....

Для тих хто таки не може без цього діла, хотілося би ще звернути увагу на таких момент:

Часто люди посилають одан одного на%х і в%п. А звідки це пішло. Люд колись був прямолінійний і говорив прямо. Коли бачили, що жінка дуже нервова, то й рекомендували їй піти зайнятись відповідним ділом, щоб зняти нервове напруження. Аналогічно і чоловікові.

Така собі дружня порада від щирого серця :-) Але ж чоловіка посилали до жінки, а жінку до чоловіка. Тому будьте виховані, і враховуйте стать об"єкта душевності!

Для тих хто, хоче захиститись від негативних слів, будь-то ненормативна лексика чи інші слова, які викликають неприємні емоції, психологи рекомендують такий прийом:

Кожне негативне слово потрібно потрібно розшифрувати в позитивному контексті, наприклад:

Прекрасная Интересная Замечательная Душевная Ангелина.

Тобто взяти листок паперу, виписати слова, які вас нервують і розшифрувати.

І коли ви почуєте таке слово, відразу згадуєте розшифровку і відповідно сприймаєте його позитивно. Вам кажуть гадості, а ви не то що не нервуєтесь, а навпаки смієтесь!

Гарного вам настрою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В російській мові це монгольскі слова всі...

Так що хто матюкаєтся російською - той мангол!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В російській мові це монгольскі слова всі...

Так що хто матюкаєтся російською - той мангол!

Таварищь Максік, Ви бальшой учьоний

в язиковєдєнії занєтє ви толк(с) Ю. Алєшковскій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І коли ви почуєте таке слово, відразу згадуєте розшифровку і відповідно сприймаєте його позитивно. Вам кажуть гадості, а ви не то що не нервуєтесь, а навпаки смієтесь!

і так смієшся з декого.. 2 слова 3 матюки... аже дивно як їх можна поїднати і це все мало зміст, хоч і примітивний, але зміст)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як відношусь - нормально і використовую частенько. Чи соромлюсь - обично ні, но залежить від ситуації. Чи варто з цим боротися - не думаю чи вийде щось змінити, тай ІМХО хай залишається, без неї буде нецікаво. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До ненормативної лексики ставлюсь негативно. Не терплю коли в моїй присутності матюкаються або ж так виражаються в письмовій або усній формі до мене. Вважаю це проявом неповаги до себе і до оточуючих. Можна й виразити свою думку іншими словами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Використовую за часто і забагато як для мене. Але перевчитись не виходить.

Без мата ніяк я думаю, бувають ситуації коли без мата не розуміє людина і все. Пояснюєш, пояснюєш і не розуміє. 3 мата і у відповідь чуєш "так би відразу". так що повне викорінення не можливе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До ненормативної лексики ставлюсь негативно. Не терплю коли в моїй присутності матюкаються або ж так виражаються в письмовій або усній формі до мене. Вважаю це проявом неповаги до себе і до оточуючих. Можна й виразити свою думку іншими словами.

Погоджуюсь. І взагалі, матюки пасують лише Подерев'янському :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если б шишки были мётлами, то они бы ни аб чём никагда бы не подумали. Нафига воопсче тот дом??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважаю неприпустимим використовувати ненормативну лексику в присутності дітей. У інших випадках абсолютно спокійно сприймаю вживання "міцних" слів.

Соромно не буває. Чого соромитись?:) Ніхто ж не втілює слова одразу на практику :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви спробуйте без матів пояснити робітнику, що в ЗІЛ насипали забагато піску, і що якщо по дорозі попадеться ямка, то може зламатися ресора, і що краще перевезти пісок за два рази? А з матами це можна доступно пояснити, використавши 5 слів :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До ненормативної лексики ставлюсь негативно. Не терплю коли в моїй присутності матюкаються або ж так виражаються в письмовій або усній формі до мене. Вважаю це проявом неповаги до себе і до оточуючих. Можна й виразити свою думку іншими словами.

Оце хотілося б почути якими чемними словами ти б висловила свій стан, коли зі всієї сили тріснула б себе молотком по пальцю, або коли робочі висипають вантажівку піску на твої, роками плекані троянди, або коли мізнчиком ноги вдарилася б об ніжку стільчика, або коли б колінкою вдарилася б об журнальний столик - отією точечкою, вдарившись якою, біль паралізує тіло і свідомість.

Отоді мат, хороший, добірний, щирий, від всієї душі - врятує тебе від стресу і ще когось від травм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно нормально ставлюсь і вживаю )

Як тут казали, до декого інакше просто не доходить )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце хотілося б почути якими чемними словами ти б висловила свій стан, коли зі всієї сили тріснула б себе молотком по пальцю, або коли робочі висипають вантажівку піску на твої, роками плекані троянди, або коли мізнчиком ноги вдарилася б об ніжку стільчика, або коли б колінкою вдарилася б об журнальний столик - отією точечкою, вдарившись якою, біль паралізує тіло і свідомість.

Ай! :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви спробуйте без матів пояснити робітнику, що в ЗІЛ насипали забагато піску, і що якщо по дорозі попадеться ямка, то може зламатися ресора, і що краще перевезти пісок за два рази? А з матами це можна доступно пояснити, використавши 5 слів :_07:

Про вантажників - тиць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їх (матюки) не викоріниш.

Бо інколи без крепкого слівця не обійдешся.

Але шкода, що ми не використовуємо українську лайку.

Нашу, рідну, українську лайку - "Дідько б тебе вхопив", "Трясця твоїй матері" і т.п.

У наших предків було що сказати, не вдаючись до інших мов.

Це ми почали вживати російську лайку.

Це нам властиво - матюкатися англійськими факами, чи шітами.

Окремим особам взірцем нецензурщини є слова, одне з яких зашифровано в перших літерах цього посту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до них не відношусь. Я до них маю негативне ставлення. Але з ними легше.

Макс правий. Ці слова іншомовного походження. Які "вросли" в російську.

343698_540619.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяк не відношусь. Ставлюсь нормально, залежно від ситуації і того, хто використовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, а ти знаєш, що в цьому плакаті ніякий не москаль, а поляк? :) А ця фоторобота - досить відома, і носить назву, якщо не помиляюся, "Вічний оптиміст" чи щось схоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ога. Фото видерте казна звідки. :) Я заради фрази, а не заради фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лайке це просто спосіб донести до когось свої відчуття, це невід'ємна частина мови. Наприклад якесь ласкаве слово по-українськи означатиме матюк на іншій мові, як на мене це всього навсього слова, але от те вже як ми їх використовуємо це інша справа. Адже людину можна образити, чи принизити і без використання міцного слівця.

Проте все має бути в міру, і те що досить багато молодих людей в своїй мові вживають б** після кожного дієслова, аж ніяк не показує їх з кращої сторони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ібанутса!!!

Я мату не терплю, хіба він буде в тєму , аж по горло!

Але ж , якщо покликали вже дам до себе, то блять не вказуйте,

де їм найкраще місто!

А дамам я б не радив зовсім

до тих, хто хуй з поезієй

ходити йти...

так просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ібанутса!!!

Я мату не терплю, хіба він буде в тєму , аж по горло!

Але ж , якщо покликали вже дам до себе, то блять не вказуйте,

де їм найкраще місто!

А дамам я б не радив зовсім

до тих, хто хуй з поезієй

ходити йти...

так просто.

:blink: иииии

насправді все складніше))))в даному випадку точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...