Перейти до змісту

ТЕПЛИЦІ


vanus

Рекомендовані повідомлення

Народ, реально захотілось зайнятись жінці справою своєю. А оскільки з квітами в неї все просо супер, то вирішив зробити їй теплицю на весь рік.

Звичайно всі починають з малого, тому я зробив невелику 4*3 для дому і планую 6*20 для бізнесу. Ось така темка. Тому хто що знає, хто яку має і взагалі пишіть сюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В минулому році разом з тестем зробили 2х3 м. з пластикових водопровідних труб, благо половина матеріала просто "валялась".

В цьому році, намучившись з постійними латаннями поліетилену, знайшов кращий варіант, до того-ж теплий (2 шаровий пластик) і практично вічний. Треба щоб тільки руки дійшли :)

Якщо робити велику - можна теж за півзадарма - робити стіни з готових вікон, яких в часи тотальної євровікнозації просто викидали, але думаю і зараз не проблема назбирати. Тесть зробив собі таку. Дах краще зразу полікарбонатний - великі листи поліетилену, навіть якісного рве вітром за сезон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок вікон ти правий, використати з них шкло, що я і зробив. Але для мене краще бело зробити нові рами. Отже теплиця 3*4 готова і скоро буде встановлюватись. Полікарбонат теж цікавий матеріал, але як видно з досвіду наприклад на Варшавці він покрився дірками до повної непригодності за досить малий термін як для споруди такого класу, такщо пока моя думка що полікарбонат тільки на стіни. Хоча антиультрафіолетова плівка ззовні може його спасти мабуть.

подруге рослини я полюбому буду тримати тільки в горщиках, я так зрозумів по назві це "теплиці з захищеним грунтом". В малій теплиці втановлюю "буржуйку" (вже маю) обкладаю камнем це збільшить теплий період і агролампи це збільшить сонячний період. А взимку буде можливість пришвидшити набагато ріст сажанців вічнозелених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рах. "буржуйки" - правий, бажано побільшу, щоб великі дошки/поліняки можна було-б кидати, не ріжучи їх :) І димову трубу через всю довжину (імпровізовані радіатори можна потім понаварювати).

Але "кочегарить по-ночам" - справа на любітіля ;)

А полікарбонат все-таки імхо найкрепший мареріал... те що на Варшавці бачив - це гігантський град побив, тоді легковушки ховались під мостом, било скло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це гігантський град побив, тоді легковушки ховались під мостом, било скло.

хм...а я й не знав... значчить тре задуматись. Хоча у мене ще залишилось вдома два вікна і ще трохи скла. якраз хватить на дах. Але на велику теплицю прийдеться щось думати. Єдине що заважає це завищені ціни на той же полікарбонат.

далі хочу сказати що рами в теплиці я робив 10 см. тому планую подвійні стінки. із середини я планую влаштувати плівку, на зимовий період буде просто клас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роби зі скла. В СРСР жеш робили.... і нічо :smoke:

А подвійне засклення - звичайно-ж жир, хоча на перший рік мона і плівкою з боків оббити, для мінімізації витрат, так скать ;) Форточки важливо щоб були, бо влітку може задихнутися все там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось цікавий сайт http://polikarbonatvs.com.ua/.

Я не витримав і подзвонив, але хлопцям скучно як і мені, тому вони радісно поспілкувались. Я так думаю фермерська теплиця буде самий раз. Я планую залити фендамент-підлогу з закладними по периметру та електропідігрівом, водовідведенням і т.д.. Кстаті Ромаха11 цим займається (підігрівом).

post-25-1268583089_thumb.jpg

На малюнку видно підлогу.

З однієї сторони я планую робити поверхові полиці для низькорослих та розсади, а з другої розмістяться високорослі. На зиму грунт (з горшків) виноситиму на вулицю для промерзання. І заноситиму сажанці вічнозелених для пришвидшення росту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось цікавий сайт http://polikarbonatvs.com.ua/.

Я не витримав і подзвонив, але хлопцям скучно як і мені, тому вони радісно поспілкувались...

Так які ціни на ті теплиці? Чи вони не знають? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там є прайс, зверху зліва в ексцелі і на теплицю готову і на полікарбонат....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приобрёл себе тепличку 3,5х8 и хочу полностью её под поликарбонат сделать, если кто будет покупать, давайте вместе, скидки требовать будем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти її взяв арочну? Полікарбонат дорогий але тепліший за скло. Є плівка нормальна а не та шо люди беруть.

Я буду робити по іншому, а на рахунок як брати то просто слідкуй за темою, може я сам моїду по нього щоб було дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут така інфа проскочила що в пірамідальній теплиці рослини в декілька раз краще родять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти її взяв арочну? Полікарбонат дорогий але тепліший за скло. Є плівка нормальна а не та шо люди беруть.

Я буду робити по іншому, а на рахунок як брати то просто слідкуй за темою, може я сам моїду по нього щоб було дешевше.

Нет не арочная, боковые стенки 1500 мм, по центру 2500 мм. У меня машины грузовые регуляно через всю Украину шастают, если чё, то могут забрать и из Киева, и из Днепропетровска.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Kostya, так, дійсно, полікарбонат містить шар УФ-фільтру, як в пластикових окулярах, тому його по-інструкції його не можна мити абразивом та жорсткою "хімією".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробив нехитрий експеримент - 100 гривень, УФ-чекер валют, шматочки скла, декілька пластикових окулярів (полікарбонату під руками не було).

1. скло затримує УФ, але в товстому шарі, десь від 5 мм. - 50%

2. Пластикові окуляри, затримують практично 100%, навіть дешеві.

3. Все це стосується випромінювання з довжиною хвилі 365 нанометрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вже і писав я вирощуватиму в захищеному грунті і (а саме) в ящиках, так тепліше (збільшуються кілограми в кущі) і звичайно з крапельним поливом що теж збільшує кілограми і зманшує нагрузку на спину і руки :-)

кстаті кому потрібна бочка то в мене є багато, віддам (дві) за 20 грн/бч (я бізнесмен)

Система автом. крапельного поливу

1. бочка

2. клапан як в бачку туалета, щоб вимикав подачу води в бочку.

3. фільтр (крапельниці забються без фільтра

4. шланг з вмонтованими крапильницями (кожні 30 см)

тут трішки інше але суть одна

post-25-1269031718_thumb.jpg post-25-1269031760_thumb.jpg post-25-1269031793_thumb.jpg

В понеділок встановлюю дві перші теплиці

1 теплиця 3*4 м

по бокам скло, дах поліетилен

2 теплиця 3*6

поліетилен (звичайний тільки на цей сезон) а потім полікарбонат

загтовлю матеріали на 3-тю 4*12, вже є все крім скла і полікарбонату (на дах).

тре щось продати поікарбонат у мене на дах 3-ї засвітив на 3600 або (5600 товстіший) без доставки.

Як вже мені пояснили скло холодніше, тому буду ще зсередини плівку бити.

Іітак у мене 50 кущів помідорі і стільки ж огірків (в іншу теплицю) перці та інша трава.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.

а) боротись проти фітофтори треба саме крапельним поливом, тобто щоб не лилось і не розбризгувалось на листя. Чому у нас помідори добре ростуть у теплиці, тому що опади і наш грунт їх вбють фітофторою.

Доречі ну що я тут розказую ось http://pomidorko.ru/component/content/arti...oveti/84-poliv1 тут все є, раджу прочитати від корочки до корочки і навіть роздрукувати.

б) на зиму коли почнуться морози ту землю з горшками я винесу на вулицю шоб вона добре промерзла ( а промерзне вона тільки в поодиноких горшках, а не в кучі грунту), це вбє 99% всякої бекі, далі радять перед висадко спалити сірку в теплиці.

2. Помідори у мене будуть високорослі, в захищеному грунті. взяв різних сортів по багато щоб вияснити про насіння (тобто 25 різних сортів)

схему підживки все розроблено, від яких сортів буде багато такі і буду наступного року садити по цій схемі, і відповідно другу схему пущу по тих що давали мало.

тобто получається що так, "индетерминантные". хочу получати весь сезон помідори. Суть мати завжди високоякісні смачні натуральні помідори і розвозити їх персонально клієнтам. а ось в ту нову теплицю 4*12 першу розсаду будуть помідори (детерминантні) що дадуть великий разовий результат "рано" коли вони (помідори) дорогі, а потім поставлю туди "индетерминантные".

І вабще зараз тема, помідор що виріс на вікні. просто атпад. береш гібрид що скоростиглий, тобто швидкий. в горшок, в горшку робиш двома лозами купол, робиш подачу води, накриваєш плівкою і на вікно на батарею. десь нак на новий рік. і під кінець зими :--------))) не забути збігати в магазин по фотку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо так підходити до справи то краще в грунт взагалі нічого не висажувати :-)

якраз фітофтора, костя, появляється на відкритих ділянках а не в парниках, там де крапає дощ з неба. ну а в теплицю ти сам її заніс.

Я вже говорив що в мене захищений грунт тому подефолту я його маю на увазі коли про щось розказую.

ТОБТО на зиму виносим на вулицю горшки з землею щоб замерзла повністю!!!!, поки не почало капати на неї заносим назад навесні чи наприкінці зими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-25-1269698820_thumb.jpg post-25-1269698873,51_thumb.jpg

ось така теплиця получилась 3*4 м

4980 грн. теплиця напівавтомат

теплиця (плівка, скло, полікарбонат і кріплення в т.ч. силікон можна вибрати і доплатити)

крапельний полив (крок 33 см) (крапильниці, шланг, фільтр, ємність для води)

6020 грн. теплиця автомат

теплиця (плівка, скло, полікарбонат можна вибрати і доплатити)

крапельний полив (крок 33 см) (крапильниці, шланг, фільтр, ємність для води)

електричний кран-клапан з керуванням потоку

електронний контрол на 4 зони (тобото ще 3 зони будуть вільними наприклад для поливу дерев -2, трави -3, кущів чи відкритих грядок-4

можна опційно доставляти автоматичне провітрювання.

Отож вуаля замовляйте поки у мене є час до буд робіт. Строк виконання до 7 днів.

1 додатковий метр довжини теплиці коштуватиме 811 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ТОБТО на зиму виносим на вулицю горшки з землею щоб замерзла повністю!!!!, поки не почало капати на неї заносим назад навесні чи наприкінці зими.

Землю необхідно міняти - вона у горщиках дуже швидко виснажується. Нормальний хазяїн навіть відкритим грядкам дає можливість відновитись, попарувати. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Землю необхідно міняти - вона у горщиках дуже швидко виснажується. Нормальний хазяїн навіть відкритим грядкам дає можливість відновитись, попарувати. Імхо

Ога, але обеззараження і відновлення це різні речі. Читай уважніше про захищений грунт.

Той грунт що у горщиках спеціально готується. Тобто перед кожною посадкою готується грунт для горщика. Спочатку його обеззаражують природнім способом. потім готують суміш з цього грунту, торфу. піску, перліту( тирси), гною і т.д.

П.С. Привітайте мене нарешні поміняв буд.матеріали на щось ще, в даному випадку на гній :----))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Поставив крапельний полив вчора, відстань між крапельницями 30 см, жаль 30% прийшлось пересадити, я якогось чуда зробив відстань трохи більшу. але тепер все окей.

Фотка з вчорашнього дня :--))

post-25-1274545220,36_thumb.jpg

Але народ ПОЛИВАТИ вже не треба.

8 рядів по 9 метрів

шланг крапельний 30см ф16 - 0,67 грн/м (80м)

фільтр 105 грн (він має велику пропускну потужність для 10 соток легко хватає

трійники 7 грн. (8 шт.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Поставив крапельний полив вчора, відстань між крапельницями 30 см, жаль 30% прийшлось пересадити, я якогось чуда зробив відстань трохи більшу. але тепер все окей.

Фотка з вчорашнього дня :--))

post-25-1274545220,36_thumb.jpg

Але народ ПОЛИВАТИ вже не треба.

8 рядів по 9 метрів

шланг крапельний 30см ф16 - 0,67 грн/м (80м)

фільтр 105 грн (він має велику пропускну потужність для 10 соток легко хватає

трійники 7 грн. (8 шт.)

де можна купити крапельний шланг по 0,67 грн/м?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі можна його купити у мене чи через мене.

Незважаючи а те що відер з 6-ть огірків ми вже зїли і закрили огірочки продовжують родити і ..... розпочався сезон в іншій теплиці.

Ось таки плоди ми маєм щодня (червоні гіркі пепероні ми тримаєм ще незірваними...

кожен день така картина (20 сортів різних помідорів на 120 кущах в теплицю елі влізти.

post-25-1280941486,56_thumb.jpg

гроші економили не хдили на базар по овочі і купили жіночці ось такі чобітки...

post-25-1280941500,54_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...