Перейти до змісту

Еще об уличной живописи


difoto

Рекомендовані повідомлення

Однажды двое ребят из Сан Пауло (Бразилия, если кто не в курсе) решии разнообразить свой стиль жизни , раскрасить его велелыми красками.

cigar_web.jpg

Ну и вот что у них получилось. Неплохо, правда? Было бы неплохо и у нас в городе что-либо подобное замутить. Для развития туристической привлекательности - самое оно! И средств нужно по сути - ноль, дайте только волю фантазии художников :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 7 місяців потому...

я предлагаю попросить всех выложить свои граффити работы, не обязательно уличные, ну как идея??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

x_050d454e.jpg обожнюю імітацію перспективи на голих стінах - це іноді буває так підступно
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Балончеги с краской нынче дёшевы? ;)

Ага, це питання треба задати тим йолопам, які пишуть незрозумілі надписи на фасадах будинків. Часто на свіжо пофарбованих. Я б їм руки повикручував, а балончики запхав в одне місце. Хочеш самовиразитись -твори подібне як в цій темі, а не паклюж й так спотворене обличчя міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 4 тижня потому...

А-ааа хочу в такий туалет!

:0119::_07::_36: І на вулицю з такою калюжею!!!

І це все в Бразилії? Може у когось путівочка за пів ціни є? :ahuet:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого наші оболтуси так не вміють sm35.gifsm38.gifsm35.gif

Повір мені наші вміють не грше. Друге діло хто це спонсорне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Ага, це питання треба задати тим йолопам, які пишуть незрозумілі надписи на фасадах будинків. Часто на свіжо пофарбованих. Я б їм руки повикручував, а балончики запхав в одне місце. Хочеш самовиразитись -твори подібне як в цій темі, а не паклюж й так спотворене обличчя міста.

дивлячись що називати незрозумілими написами. якшо це катлєти, намальовані дітьми, то це одна річ.

а якшо це якісні теги зроблені проф райтерами, то ще хз хто кому руки викрутить, надіюсь ти мене зрозумів.. тим більше, якшо теги з посилом в стилі "ван лав" і так далі.

z_88bb8559.jpg

z_4ad0ac9f.jpg

малював знайомий, на фото біля графіті просто якась малолєтка, випадково знайшов вконтакті ці фото. це в луцьку, на закинутому заводі на ровенській.

по темі... чому ви не бачите в місті красивих бомбінгів і графіті? перше, всі райтери десь навчаються або працюють. зальот в мусарку-це купа проблем, якшо зловлять звісно.

друге.. ціна балонів. малювати дешевим деколаком за 20-25 грн це буде повне лайно. він розтікається і не тримається на стіні. шедеври малюються монтаною з різними насадками (кепами). монтана в роздріб в нашому місті коштує 50-55 грн за банку. бариги зажрались вкрай, навіть в ровно фарба дешевша. на один толковий бомбінг може піти від 5 до 20 банок монтани. ви готові були , никаючись від міліції потратити 1000-1500 грн лише на те, щоб хтось потім милувався вашою працею (на графіті часто іде не одна ніч). мало того, знаючи, що ніхто навіть не знатиме шо це ваша робота, тобто слави ніякої.

сам цим не займаюсь, але маю чимало знайомих, які впевнений, навіть вашим знайомим на замовлення розмальовували починаючи від яток на ринку і до магазинів з гаражами. навіть в оселях і на офісах є роботи декого з луцьких райтерів, мальовані під замовлення.

п.с. моторолла, звісно, талановита дівчина, але хотів би я подивитись як вона буде вночі розмальовувати стіну чи асфальт в центрі, і втікати від ментів о другій ночі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наші псєвдоумєльци свої збочені хвантазії втілюють на стінах в формі текстів чікістанських народностей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

а де пропали резиденти графіті Луцька?

щось я не наблюдаю свіжих робіт на старих стінах останнім часом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тут подумав... всетаки я трохи не правий, рідко але появляються гарні роботи

https://picasaweb.google.com/student.laser/NcVCuC?authuser=0&feat=directlink

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...