Перейти до змісту

Відчуття..


fenmix

Рекомендовані повідомлення

Время — одно из основных понятий физики и философии, одна из координат пространства-времени, вдоль которой протянуты мировые линии физических тел, а также сознание.

В философии — необратимое течение (протекающее лишь в одном направлении — из прошлого, через настоящее в будущее), внутри которого происходят все существующие в бытии процессы, являющиеся фактами.

А що для вас значить час?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то может тему назови по другому -"Время",потому как чувства это другая тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то может тему назови по другому -"Время",потому как чувства это другая тема.

З самого початку тема мала зовсім інший зміст, але

Чувства - почуття,

Відчуття - ощущение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

цікава тема:smile-zachot:, хоча водночас і дуже складна.

можна уявити простір (навіть безкінечний), а от час мабуть можна лише відчувати (а ще марно втрачати :D).

разом з тим час і його плин зовсім не є стабільним, постійним.

психологи говорять про суб'єктивне сприйняття часу, що "прискорення чи уповільнення" його ходу в певних ситуаціях - це лише гра психіки :rolleyes: ...можливо, але, думаю, що швидкість плину часу можна змінювати, це доводить теорія відносності Ейнштейна, час можна навіть майже зупинити.

в усякому разі для власного сприйняття - це зробити можна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чтобы узнать цену года, спроси студента, который провалился на экзамене.

Чтобы узнать цену месяца, спроси мать, родившую преждевременно.

Чтобы узнать цену недели, спроси редактора еженедельника.

Чтобы узнать цену часа, спроси влюбленного, ждущего свою возлюбленную.

Чтобы узнать цену минуты, спроси опоздавшего на поезд.

Чтобы узнать цену секунды, спроси того, кто потерял близкого человека в автомобильной катастрофе.

Чтобы узнать цену одной тысячной секунды, спроси серебряного медалиста Олимпийских игр.

Стрелки часов не остановят свой бег.

Поэтому дорожите каждым моментом Вашей жизни.

И цените сегодняшний день, как величайший дар, который Вам дан.

(с) Бернард Вербер "Империя ангелов"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не завидуй тому, кто силён и богат.

За рассветом всегда наступает закат.

С этой жизнью короткою, равною вздоху,

Обращайся, как с данной тебе напрокат.

Омар Хайям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Час. Що він є для мене? Неперервний невпинний потік інформації. Хтось його просиджує за телевізором, тупо перемикаючи канали, і поняття немаючи навіщо взагалі його дивиться, отимуючи відтьіль купу непотрібного л**на. А хтось відловлює з цього інформаційного потоку найпотрібніше підіймаючи цим самим якість свого життя. Розвивайтесь і запам"ятайте ніхто ще ненавчився молодіти хочаб на секунду, проте постаріти на рік так і нічого в цьому житті не добившись уміють майже усі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

пішла якась соціальна абстракція, яку придумав черговий "геній"...

Ніасіліл??? так може комусь іншому цікаво буде...

Для мене час відчувається в подіях. Хоч кажуть що час постійно спливає з однаковою швидкістю, насправді це не так. Коли відбувається щось хороше- час йде швидше, а коли погане- навпаки. Десь якісь фізики рахували. А ще людина в екстремальних умовах можуть зупиняти час навколо себе щоб встигнути втекти, правда самі цього не помічають, а тільки люди які поряд з ними в той момент, якщо є...

Час відчувається в зміні середовища навколо нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова про час чи відчуття.

Якщо про час, вчиться жити поза ним.

Якщо про відчуття, розвивайте, пригодиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що для вас значить час?

Така скотина, котрої постійно не вистачає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неземне відчуття

я відчуваю тепло твоїх рук,

навіть до них не торкнувшись,

і ніжний дотик твоїх губ,

зранку, тільки проснувшись.....

а запах твого волосся,

навіки запам"ятався...

і ніби я вже дорослий,

але як дитина я закохався...

ніжні твої обійми

довіку я незабуду...

і пам"ятатиму їх постійно,

аж поки живий буду

і твій приємний голос,

який ніжно-ніжно шепоче...

у мене по шкірі холод,

бо я кохати тебе хочу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що для вас значить час?

Така скотина, котрої постійно не вистачає

точно. А ще час можна висловити фразою: ждати і доганяти найгірше. коли чекаєш- час неймовірно повільний, а коли запізнюєшся- так летить що аж страшно. Цікаво чого так... Може людина дійсно здатна міняти плин часу навколо себе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може людина дійсно здатна міняти плин часу навколо себе...

В 1976 году экипаж летчика-испытателя Марины Лаврентьевны Попович во время полета на Ан-12 попал в крайне опасную ситуацию: внутри грузового отсека разгерметизировался топливный бак от Миг-29, на пол разлилось около 4 тонн керосина. Самолет превратился в большую летающую бомбу, готовую взорваться от любой искры. И в этот момент Ан-12 попал в мощный грозовой фронт; яркие вспышки молний окружили беззащитный самолет буквально со всех сторон... В этот-то момент все 12 человек экипажа почувствовали, что их самолет как бы застыл в воздухе, время на борту вдруг замерло...

У другого летчика-испытателя Марка Галлая при испытаниях истребителя Ла-5 пожар в воздухе все же произошел, Впоследствии он так описывал это летное происшествие: "Откуда-то из-под капота выбило длинный язык пламени... Снизу в кабину пополз едкий сизый дым... Дрогнул, сдвинулся с места и пошел по какому-то странному двойному счету масштаб времени. Каждая секунда обрела способность неограниченно сколько потребуется расширяться: так много дел успевает сделать человек в подобных положениях. Кажется, ход времени почти остановился!"

У многих еще не стерлась из памяти показанная по телевидению короткая, в 3 - 4 секунды, видеозапись, на которой у летящего вблизи зрительских трибун Миг-29 вдруг отказывает двигатель, самолет клюет носом, уходит в сторону от людей и взрывается на земле. Но мало кто знает, что запись "черного ящика" впоследствии доказала, что пилот Квочур за секунду до катапультирования успел сделать так много операций по управлению неисправным самолетом, что в нормальной обстановке на это могли бы уйти минуты. А рассказ самого летчика-испытателя об этом событии, произошедшем на авиасалоне, занял вообще несколько часов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми цілком підкоряємось часу, він - не підвладний нам. Давайте цінувати кожну мить, радіти тому, що ми є, робити все можливе, щоб не існувати, а ЖИТИ.

"Ми розіп’яті на циферблаті годинника."

Станіслав Ежи Лец

post-6229-0-28309400-1291798607_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...