Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

Це я знаю, але цікавить можливість надання постійної білої адреси, ну і вартість ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MTI3NzQ1NzMyNC00NjAyNy43ODEtMTEzMzYuNzYxLTQ3Ljg3Ni0xODU0ODM=.gif

Це швидкість на якому тарифному плані білайна?

На 10-ці !!!

Сам не повірив :blink:

Видно в той момент щось робили на серваках, але вже пофіксили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні взнав цікаву інформацію!

З річних контрактних тарифних планів 5мб(29грн.) та 100 мб (59грн.) можна зіскочити в будь який момент, просто перейшовши через особистий кабінет на тарифний план 10мб (59 грн.)

Перехід на 10-ку з тарифу 5мб безкоштовний.

З тарифу 100мб. - 20грн.

Після переходу на 10-ку можна без будь яких зобовязань розірвати договір.

П.С. Інформація була надана гарячою лінією білайну і потребує перевірки в офісі компанії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні взнав цікаву інформацію!

З річних контрактних тарифних планів 5мб(29грн.) та 100 мб (59грн.) можна зіскочити в будь який момент, просто перейшовши через особистий кабінет на тарифний план 10мб (59 грн.)

Перехід на 10-ку з тарифу 5мб безкоштовний.

З тарифу 100мб. - 20грн.

Після переходу на 10-ку можна без будь яких зобовязань розірвати договір.

П.С. Інформація була надана гарячою лінією білайну і потребує перевірки в офісі компанії.

Можу підтвердити вище сказане.

Був сьогодня в офісі Білайн і спілкувався з директором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключили дівчині сьогодні і-нет. Тариф - 5 Мбіт/сек. Інтернет літає. З торрентів швидкість до 600 кбайт/сек дотягувала. Берлога до 100 Мбіт/сек :smile-zachot:

Але маю інше питання. Скачав настроєний білайновський FlylinkDC++. Качав з Луцьких користувачів - швидкість - 2-5 Мбайт/сек. З інших міст 200 кбайт/сек і менше. Зараз з мене качають двоє з Харкова. Швидкість - 55-155 кбайт/сек(кожний). В чому це проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что-то нет новых тарифных планов в личном кабинете пока что... рано наверное еще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключили дівчині сьогодні і-нет. Тариф - 5 Мбіт/сек. Інтернет літає. З торрентів швидкість до 600 кбайт/сек дотягувала. Берлога до 100 Мбіт/сек :smile-zachot:

Але маю інше питання. Скачав настроєний білайновський FlylinkDC++. Качав з Луцьких користувачів - швидкість - 2-5 Мбайт/сек. З інших міст 200 кбайт/сек і менше. Зараз з мене качають двоє з Харкова. Швидкість - 55-155 кбайт/сек(кожний). В чому це проблема?

Я так думаю вони ріжуть швидкість в локалці по напрямкам, і на їх місці я б напевно теж порізав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позвонил в техподдержку, сказали, что новые тарифные планы будут доступны в течении сегодняшнего дня. Ждемс )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов на сайті, http://internet.beeline.ua/ukr/tariffs/rates.wbp

"Форма розрахунків за тарифними планами 5 мегабіт, 10 мегабіт, 100 мегабіт кредитна. Кредитний ліміт в тарифному плані: 5 мегабіт – 7 грн, в тарифних планах: 10 мегабіт та 100 мегабіт - 14 грн."

Поясніть, будь-ласка, що це значить? + підкажіть, будь-ласка, де в Луцьку офіс, щоб підключитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть, будь-ласка, що це значить? + підкажіть, будь-ласка, де в Луцьку офіс, щоб підключитись?

В приміщенні ТЦ "Гостинець", біля головного входу, магазин Beeline.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 "Форма розрахунків за тарифними планами 5 мегабіт, 10 мегабіт, 100 мегабіт кредитна. Кредитний ліміт в тарифному плані: 5 мегабіт – 7 грн, в тарифних планах: 10 мегабіт та 100 мегабіт - 14 грн."

Поясніть, будь-ласка, що це значить?"

Білайн надає послугу і після того як закінчились кошти на рахунку, тобто можна назвати це кредитом. Але якщо раніше (в старих тарифних планах) ця сума складала аж 30 гривень, то зараз відповідно дані суми. Доводити до таких мінусів небажано бо там такі санкції...  :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позвонил в техподдержку, сказали, что новые тарифные планы будут доступны в течении сегодняшнего дня. Ждемс )

В мене досі нема нових тарифів на вибір :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позвонил в техподдержку, сказали, что новые тарифные планы будут доступны в течении сегодняшнего дня. Ждемс )

Обіцяного три роки чекають... Схоже, якраз той випадок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сдержался, снова позвонил на техподдержку :sq_ye: Сказали что, "Возникли технические ограничения, наши специалисты работают над решением вопроса. Вероятнее всего сегодня новые тарифные планы будут доступны"

Мля.. опять ждемс :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора зранку я написав заявку на підключення. Сказав це товаришу, він написав також заявку он-лайн. Йому передзвонили через 15 хв і вчора одразу підключили 100 Мб/сек!!! :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора зранку я написав заявку на підключення. Сказав це товаришу, він написав також заявку он-лайн. Йому передзвонили через 15 хв і вчора одразу підключили 100 Мб/сек!!! :friday:

так само як при підключенні до АДСЛ модему 100Мб, дай cсилку на SPEEDTEST і який тарифний план ГГ в тебе :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДЕ НОВІ ТАРИФИ??? :mdr:

Кормят завтраками. В общем, обещали завтра до вечера сделать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що чути про "бжололайн" на ГПЗ? буде хоч до осені???

може в останніх числах літа, а може і осінню

Кормят завтраками. В общем, обещали завтра до вечера сделать.

думаю раньше понедельника ничего не будет.....

П.С. люди, лето на улице.... сдался вам тот инет и его тарифы. блокируйте и едьте на моря, а приедете - будут и тарифы и на гпз покрытие :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. люди, лето на улице.... сдался вам тот инет и его тарифы. блокируйте и едьте на моря, а приедете - будут и тарифы и на гпз покрытие :D :D

каГбы, жаба - зверь серьезный )) Ждемс )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...