Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

Yurik: Цікавить адреса Суворова, 18 (5 поверхів, 2 під'їзди). Тільки от 8 чоловік мені там ніяк не назбирати, майже всі пенсіонери. Які шанси підключитись і коли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-6842-1275483771,66_thumb.png

Відповідь Call center, на запитання "чому пропадають пакети, і великий пінг"

-5 секунд мовчання, і "спеціалісти роблять усе можливе для усунення проблем, спробуйте користуватися послугою інтернету пізніше" розірвав дзвінок. Оператори в них жесть :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, щось сьогодні знову проблеми з інетом - сторінки грузяться по кілька хвилин, швидкість ніяка...angry.gif

У всіх так, чи у когось працює нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, щось сьогодні знову проблеми з інетом - сторінки грузяться по кілька хвилин, швидкість ніяка...angry.gif

У всіх так, чи у когось працює нормально?

а постом выше прочитать слабо? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інет просто "звірюга" навіть почту відправити неможливо. Я так поняв в білайні фішка, якщо не працює то у всіх зразу. <_<

Будем вірити, що дійсно: "спеціалісти роблять усе можливе для усунення проблем".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Так, і ласкаво просимо в реальний світ комп'ютерних мереж з "тупими" свічами та вірусами в абонентів і всіми іншими глюками, що всюди супроводжують домашні мережі. Чи то в Україні чи в інших країнах.

ps: сьогодні вночі порізали кабеля Укртелекома, аверса та Датагруп в підвалі будинку на Воїнів Інтернаціоналістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А проблема все-таки глобальна.

Із форума Білайна (http://forum.beezone.info/):

Проблемой занимаются, предположительно на протяжении часа проблема будет устранена

Будем надіятись і вірити...unsure.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось розібрався з прокиданням портів для роутера щоб мати доступ до LAN-ресурсів beeline з декількох машин підключених до роутера одночасно?

Ато в мене на DIR-300 не хоче працювати..

:friday: і працює...

Соррі шо не в пост. Сьогодні налаштовував DIR-400 (для L2TP) канає тільки остання бета прошива з офф ФТП D-LINK тиць кому тра допомогти завжди допоможу, оскільки при звертанні на 70-11-50 отримав: "Ми не допомагаємо в налаштування Роутерів" :angry2:.

До речі за швидкість на пчелайні швидкість скачування даної прошивки не зростала більше 30кБ\с

при аналозі з Візоровського шлюзу 50-40кБ\с, а з Укртелекому 150-200кБ\с, так де обіцяні швидкості. :smile-zachot: жаль не було можливості перевірити на DATAGROUP :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо немає в списку ,значіть немає ....

Сьогодні Підключив Білайн =) Дуже Довольний =))))

Трохі помучівся з ВайФаєм =) ну то десь годинку =) і все гуд )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ps: сьогодні вночі порізали кабеля Укртелекома, аверса та Датагруп в підвалі будинку на Воїнів Інтернаціоналістів.

а кабели Билайна случайно уцелели? :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соррі шо не в пост. Сьогодні налаштовував DIR-400 (для L2TP) канає тільки остання бета прошива з офф ФТП D-LINK тиць кому тра допомогти завжди допоможу, оскільки при звертанні на 70-11-50 отримав: "Ми не допомагаємо в налаштування Роутерів" :angry2:.

А те, що тобі пів години розказували, що і де прописувати не рахується? :naezd: І якою була відповідь на питання: що саме у вас не працює? Відповідь була: не піднімається DNS, L2TP піднялося, а DNS не піднімається

І взагалі-то налаштування додаткового обладнання не входить в список послуг які надає провайдер, на сайті в розділ підтримки описано як налаштовувати роутери, особливості налаштування для Луцька вам було надано, і про те, що потрібно перепрошити роутер також казав. Так, що не треба тут ля-ля :angry2:

І номер 701 150 це відділ продаж, а не технічна підтримка. Технічна підтримка по номеру 701 152

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ps: сьогодні вночі порізали кабеля Укртелекома, аверса та Датагруп в підвалі будинку на Воїнів Інтернаціоналістів.

а кабели Билайна случайно уцелели? :0001:

Чому ж случайно? Не случайно. То ж працівники білайна порізали кабелі, ти ж це хотів сказати? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інет просто "звірюга" навіть почту відправити неможливо. Я так поняв в білайні фішка, якщо не працює то у всіх зразу. <_<

Будем вірити, що дійсно: "спеціалісти роблять усе можливе для усунення проблем".

а памятаєте kmd писав про грозу, і я писав (сам перевірив на своєму досвіді), а? Бачили яка хмара чуть-чуть дійшла до Луцька, який був вітер хтось бачив?

напевно всі бачили, так що тут ще думати? це тільки початок... так що тримайте сетевухи сухими ха-ха!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а памятаєте kmd писав про грозу, і я писав (сам перевірив на своєму досвіді), а?  Бачили яка хмара чуть-чуть дійшла до Луцька, який був вітер хтось бачив?  

напевно всі бачили,  так що тут ще думати? це тільки початок... так що тримайте сетевухи сухими ха-ха!!!

Акелла промахнулся, Акелла промахнулся (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інет просто "звірюга" навіть почту відправити неможливо. Я так поняв в білайні фішка, якщо не працює то у всіх зразу. <_<

Будем вірити, що дійсно: "спеціалісти роблять усе можливе для усунення проблем".

а памятаєте kmd писав про грозу, і я писав (сам перевірив на своєму досвіді), а? Бачили яка хмара чуть-чуть дійшла до Луцька, який був вітер хтось бачив?

напевно всі бачили, так що тут ще думати? це тільки початок... так що тримайте сетевухи сухими ха-ха!!!

До чого ці всі пости ??? Чи це просто жаба давить що з'явився вот такий супер пупер конкурент всім провайдерам :ok: А клієнти так і тікають з датагруп :P Якщо правильно розмістити кабелі, скрутити їх, то ніяка вода не попаде до сєтєвушок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ps: сьогодні вночі порізали кабеля Укртелекома, аверса та Датагруп в підвалі будинку на Воїнів Інтернаціоналістів.

а кабели Билайна случайно уцелели? :0001:

Чому ж случайно? Не случайно. То ж працівники білайна порізали кабелі, ти ж це хотів сказати? ;)

ага, именно это... зачем же человеку резать кабеля в подвале?

просто современный мир бизнеса похож джунгли со всеми звериными правилами и я не удивлюсь если сотрудники одной компании будут заинтересованные дабы у фирмы-конкурента подрывался авторитет и не важно Билайн это какая-то другая компания в какой-то сфере бизнеса, кусачки сами по-себе кабеля не найдут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, именно это... зачем же человеку резать кабеля в подвале?

просто современный мир бизнеса похож джунгли со всеми звериными правилами и я не удивлюсь если сотрудники одной компании будут заинтересованные дабы у фирмы-конкурента подрывался авторитет и не важно Билайн это какая-то другая компания в какой-то сфере бизнеса, кусачки сами по-себе кабеля не найдут...

Я бы наоборот предположил, что Билайн пытаются подставить натравив таким образом других операторов  (при условии, что там были кабеля Билайна и они остались целыми).

Самому же Билайну, у которого абонентская база в данный момент и так уверенно растёт, подобные подсыроны не нужны аниразу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інет просто "звірюга" навіть почту відправити неможливо. Я так поняв в білайні фішка, якщо не працює то у всіх зразу. <_<

Будем вірити, що дійсно: "спеціалісти роблять усе можливе для усунення проблем".

а памятаєте kmd писав про грозу, і я писав (сам перевірив на своєму досвіді), а? Бачили яка хмара чуть-чуть дійшла до Луцька, який був вітер хтось бачив?

напевно всі бачили, так що тут ще думати? це тільки початок... так що тримайте сетевухи сухими ха-ха!!!

До чого ці всі пости ??? Чи це просто жаба давить що з'явився вот такий супер пупер конкурент всім провайдерам :ok: А клієнти так і тікають з датагруп :P Якщо правильно розмістити кабелі, скрутити їх, то ніяка вода не попаде до сєтєвушок.

яка жаба? я за Укртелеком плачу 75грн - 1Мбит, в білайна за 59грн - 1Мбит... я переплачую 15грн за якість та безлімітку. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ps: сьогодні вночі порізали кабеля Укртелекома, аверса та Датагруп в підвалі будинку на Воїнів Інтернаціоналістів.

а кабели Билайна случайно уцелели? :0001:

а они не в подвале а по фасаду идут :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ps: сьогодні вночі порізали кабеля Укртелекома, аверса та Датагруп в підвалі будинку на Воїнів Інтернаціоналістів.

а кабели Билайна случайно уцелели? :0001:

а они не в подвале а по фасаду идут :0001:

В основному скрізь доступ до криши під замком, так шо по фасаду різануть не вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...