Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

І взагалі, прочитай про оптоволокно ;)

Ага, хоча б ТУТ smile.gif

Ну, а якщо коротко, то ось цитата звідти:

Передаваемый сигнал не искажается исходящими извне электромагнитными и радиочастотными помехами, поэтому оптический кабель абсолютно невосприимчив к воздействию высокого напряжения или молнии.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4. швидкість запису інформації на вінчестер 30мбит почитай http://forum.te.ua/archive/index.php/t-8745.html

Краще ти почитай і не пиши таку єресь :jeer:

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%96%D1%91%D1%81%D1%82%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі, прочитай про оптоволокно ;)

Так оптоволокно тільки між будинками, а до користувача іде "вита пара" зроблена з провідника...

Так, що не все так радужно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так оптоволокно тільки між будинками, а до користувача іде "вита пара" зроблена з провідника...Так, що не все так радужно.

Скажу більше - шанси бути ураженим блискавкою однакові, як у провідника, так і у користувача...wink.gifНавіть якщо користувач не під"єднаний до інтернетуsmile.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі, прочитай про оптоволокно

То ти про оте, яке горе-підрядники кидають наружкою з 9-го на 1-й? Та да :) Тут читання не допоможе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ти про оте, яке горе-підрядники кидають наружкою з 9-го на 1-й? Та да :) Тут читання не допоможе :)

Ну, тут не тільки підрядник винен, але й користувач...

Коли мені підключали, я не полінувався пройтись по сусідах і взяти ключі від електрощитів і тех.поверху (витратив хвилин 10-15), і у мене кабель проведений як належить - через електрощити (з 9-го на 2-й поверх)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі, прочитай про оптоволокно

То ти про оте, яке горе-підрядники кидають наружкою з 9-го на 1-й? Та да :) Тут читання не допоможе :)

Не думав, що ти виту пару від оптики не відрізниш ;)

І взагалі-то прокладають так тільки тим абонентам в яких нема можливості прокласти через стояк будинку або якщо клієнт сам бажає таким чином прокласти кабель, бо в нього ремонт і він не хоче кидати кабель по квартирі.

Питання з самотоками також вирішується :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подал заявку на подключение. Меня устроит только проводка по подъезду, а не по улице. Посмотрим за сколько они подключат и как.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адреса будинку К-Карого 11..... Заявку подав на позаминулому тижні, мали підключити у минулу п*ятницю, підключили (тічніше провели -протягнули мережевий кабель) вчора, але чомусь у них не вийшло підключити саму мережу (читаєм інет). Сказали, що обладнання ще не налаштоване, необхідно зачекати кілька днів? Угоду ще не підписував, хоча кабель уже в квартирі??? Як поступити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білайн хороша "цаца": за акцію приведи друга має вже 150 грн. Майже 3 місяці халяви :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію копіювання йшло в межах одного вінчестера?

Немає різниці, по суті.

SATA Revision 1.x (до 1.5 Гбит/с)

SATA Revision 2.x (до 3 Гбит/с)

SATA Revision 3.x (до 6 Гбит/с)

увага!!!........ Ultra-DMA 66 - 66,7 МБ/с (уточн. мегаБАЙТ)

Правда ми "трохи" відклоняємось (русизм) відхиляємось від теми..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію копіювання йшло в межах одного вінчестера?

Немає різниці, по суті.

SATA Revision 1.x (до 1.5 Гбит/с)

SATA Revision 2.x (до 3 Гбит/с)

SATA Revision 3.x (до 6 Гбит/с)

увага!!!........ Ultra-DMA 66 - 66,7 МБ/с (уточн. мегаБАЙТ)

Правда ми "трохи" відклоняємось (русизм) відхиляємось від теми..

Питання по темі:

На якому хабі збирається найбільше Лучан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання по темі:

На якому хабі збирається найбільше Лучан?

Є і на Харківському і на Київському =)

вибираєш фільтр по "Описание", пишеш "Луц" і людей 5-7 є постійно )

кожному з них мона писати в лічку (і мені також), для питань типу: "а єсть у тебе такій-то хфільм? ілі ігрушка Метро 2033 ?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання по темі:

На якому хабі збирається найбільше Лучан?

Є і на Харківському і на Київському =)

вибираєш фільтр по "Описание", пишеш "Луц" і людей 5-7 є постійно )

кожному з них мона писати в лічку (і мені також), для питань типу: "а єсть у тебе такій-то хфільм? ілі ігрушка Метро 2033 ?"

Шкода що тільки 5-7 людей, адже підключено до білайна нааабагато більше))). Правда вчора качав з якогось чела з швидкістю 2,5 мб/с, що впринципі на Луцьк не схоже але швидкість всеодно достойна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода що тільки 5-7 людей, адже підключено до білайна нааабагато більше))). Правда вчора качав з якогось чела з швидкістю 2,5 мб/с, що впринципі на Луцьк не схоже але швидкість всеодно достойна.

Львів скоріш за все, або якесь близьке місто, бо з Києва 200-400 кілобайт ллється в кращому випадку, не кажучи вже про східні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спілкувався з знайомими з нета, то кажуть, що білайн увечері трохи глючить, + кажуть пінг стрибає, хотілосяб щоб у Луцьку це було не так, дуже вже запарив датагруп...

Хочеться стабільного інету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі, прочитай про оптоволокно

То ти про оте, яке горе-підрядники кидають наружкою з 9-го на 1-й? Та да :) Тут читання не допоможе :)

Не думав, що ти виту пару від оптики не відрізниш ;)

І взагалі-то прокладають так тільки тим абонентам в яких нема можливості прокласти через стояк будинку або якщо клієнт сам бажає таким чином прокласти кабель, бо в нього ремонт і він не хоче кидати кабель по квартирі.

Питання з самотоками також вирішується :)

А ти знаєш шо таке іронія? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так что ждем ГРОЗУ!!! ^_^

Гроза вже була і все у всіх працює. Так що скоро "зелена тварючка" тебе зовсім задавить :P

І взагалі, прочитай про оптоволокно ;)

Брехня. Після останньої не сильної грози згоріла мережева плата у клієнта Білайн на Гордіюк,33. Уявіть собі що буде після серйозного "лісоповалу". Остання "доросла" гроза була літом 2008 і досі нічого подібного не було. Так що чекайте ГРОЗУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що чекайте ГРОЗУ.

Це по типу: "готуйте сєтєвухи, товарищі"? :D

В мене на роботі валяється трохи, так що в разі чого не біда )) Да і вони копійки коштують взагалі-то.

Якщо серйозна гроза раз на два роки, то мені не в лом буде поставити іншу ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позвонили из Билайн, сказали, что завтра буду подключать, а пока просили посмотреть щитки на предмет закрыты или нет. Если закрыты искать ключи. Я им сказал что это будет проблематично, потому что нет времени на эту ерунду, они промолчали.

Обычно у кого ключи, если закрыты, находятся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня устроит только проводка по подъезду, а не по улице. Посмотрим за сколько они подключат и как.

завтра будут подключать, а пока просили посмотреть щитки на предмет закрыты или нет. Если закрыты искать ключи. Я им сказал что это будет проблематично, потому что нет времени на эту ерунду

Интерестный ты,хочешь, и рыбку сьесть и классно сесть.... Или по твоему включальщики должны приходить, бегать по всем этажам, смотреть закрыто или нет, опрашивать соседей, выяснять у кого ключи, вылавливать тех соседей, у кого ключи есть, просить у них эти ключи??? При этом ты хочешь подключиться быстро, качественно и бесплатно, и самому при этом "ерундой не заниматься". Твой интернет, твой подьезд, твои соседи... и тебе это нужно в первую очередь. Плюс не каждый жилец даст ключи от своих щитков хз кому (а если ты попросишь, обьяснив что это для тебя - дело другое). Что включателю тогда делать? Он не станет заморачиваться поисками и упрашиваниями, кинет тебе по фасаду кабель и имхо будет прав.

Никого не защищаю, просто ребята, думайте головой и ставьте себя на место других. Хотя бы иногда. Если ты хочешь чтоб все было хорошо - приложи к этому и свои усилия, не старайся выехать на спинах других. Включатели включают, припустим 10 человек в день. Что, с каждым вот так панькаться ?? Хочешь с ним как лучше, а он тебе "у меня нет времени ерундой заниматься". Вот и кинет как попало и уйдет, и твои проблемы его не будут колыхать, потому что его работа - включения, а исправление ошибок - задача совсем других ребят.

П.С. Я на визоре, кабель кидал себе сам с крыши. За три года работы у меня все нормально, ничего не горело, проблемы были только со стороны визоровского оборудования. Интернет нужен был мне, и для себя я его делал как для себя. Я в чем-то неправ???

П.П.С. Как халтурит конкретно билайн - прекрасно знаю , но в ситуации с щитками - тут обязанность жильца, имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я им сказал что это будет проблематично, потому что нет времени на эту ерунду, они промолчали.

Обычно у кого ключи, если закрыты, находятся?

Я вже вчора писав, що потратив на пошук ключів у сусідів з 9-го до 3 поверху (від другого ключі маю самsmile.gif) хвилин 10-15, і це серед білого дня, коли більшість сусідів на роботі. Увечері, коли всі вдома, це займе ще менше часу - можна підготуватись завчасно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, коли все ж таки "бджілка" добереться до ДПЗ, а то заявку подав, подзвонив, а від них ні слуху ні духу вже тижнів з 4 мабуть;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...