Перейти до змісту

Відкрився новий розважальний комплекс


miDas

Рекомендовані повідомлення

Новий розважальний комплекс «Адреналін-сіті» відкрився 8 серпня в Луцьку по вулиці Карбишева. Про це повідомляє інтернет-видання «Волинська правда».

У новому комплексі усі, хто бажає, зможуть розважатись картингом, який, по-перше користується популярністю і в наймолодших, пограти у футбол та теніс, а також навіть порибалити на спеціально облаштованому ставку. За словами директора закладу Олега Кобися, ціни тут доступні: «рибалити цілий день ви можете за 70 гривень, а 5 хвилин картингу вартують 30 гривень».

На церемонії відкриття був присутній і луцький міський голова Богдан Шиба, а спортивний заклад освятили священослужителі УПЦ-КП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 371
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ну шо такое 5 минут картинга? :) Это как в Одессе в делфинарии - 10 минут плаванья с дельфинами 50у.е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чутки давно ходили, що Кобись має там щось подібне відкривати, але чула про ще масштабніше. Можливо це не весь проект?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора сунули газету на лобовуху в машині. Там багато цікавої інформації про цей комплекс. Польоти на дельтаплані, школа дайвінгу, велотраса, бар з назвами страв військової тематики. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наши дерт-джамперы там наконец-то построят себе (наверное) нормальную трассу для полетов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, именно там мы играли в лазертаг на сьемках PEPSI-дня. Так что это тоже входит в ассортимент предлагаемых развлечений :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какието вяло-подпольные ребята...

они уже открылись? где рекламко? где фотко?

или они решилы на ВолынскомТВ порекламится и всё?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шото я нерозумію шо за водойма там на карбишева???...

Яка рибко ловитьсо?...

Колишня пожежна водойма на "іскожі". В дитинстві там купався.

Та вот тут їхній сайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Киев. 10 августа. ИНТЕРФАКС-УКРАИНА – Инвестиционная группа VolWest Group (Луцк) открыла 8 августа спортивно-развлекательный комплекс "Адреналин Сити" по ул.Карбышева, 1, в Луцке.

Как сообщается в пресс-релизе группы, комплекс расположен в реконструированном одноэтажном здании, принадлежащем инвестгруппе, и частично занимает прилегающую к зданию территорию, также находящуюся в собственности группы.

В составе комплекса футбольное и волейбольное поля, теннисный корт, площадка для настольного тенниса, велодром, картодром, тир, площадки для пейнтбола и лазертага. На территории комплекса оборудован пруд для спортивной рыбалки.

Агентству "Интерфакс-Украина" в группе не смогли назвать сумму инвестиций, вложенных в реконструкцию здания и открытие комплекса, однако сообщили, что в перспективе планируется надстройка второго этажа, на котором разместят торговый центр, точки фаст-фуда. Кроме того, в будущем на территории "Адреналин Сити" планируется открыть скалодром и оборудовать бассейн для занятий дайвингом.

VolWest Group развивает ряд бизнес-проектов, среди которых сеть супермаркетов "Наш Край", дистрибуционная компания SMART Logistics, компания по продаже бытовых обогревателей и охлаждающих устройств "Ультра Дом", производитель кожкартона и теплоизоляционных материалов "Волборд", а также сеть оптово-розничной торговли одеждой "Стокер".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Киев. 10 августа. ИНТЕРФАКС-УКРАИНА – Инвестиционная группа VolWest Group (Луцк) открыла 8 августа спортивно-развлекательный комплекс "Адреналин Сити" по ул.Карбышева, 1, в Луцке.

Как сообщается в пресс-релизе группы, комплекс расположен в реконструированном одноэтажном здании, принадлежащем инвестгруппе, и частично занимает прилегающую к зданию территорию, также находящуюся в собственности группы.

В составе комплекса футбольное и волейбольное поля, теннисный корт, площадка для настольного тенниса, велодром, картодром, тир, площадки для пейнтбола и лазертага. На территории комплекса оборудован пруд для спортивной рыбалки.

Агентству "Интерфакс-Украина" в группе не смогли назвать сумму инвестиций, вложенных в реконструкцию здания и открытие комплекса, однако сообщили, что в перспективе планируется надстройка второго этажа, на котором разместят торговый центр, точки фаст-фуда. Кроме того, в будущем на территории "Адреналин Сити" планируется открыть скалодром и оборудовать бассейн для занятий дайвингом.

VolWest Group развивает ряд бизнес-проектов, среди которых сеть супермаркетов "Наш Край", дистрибуционная компания SMART Logistics, компания по продаже бытовых обогревателей и охлаждающих устройств "Ультра Дом", производитель кожкартона и теплоизоляционных материалов "Волборд", а также сеть оптово-розничной торговли одеждой "Стокер".

Ще й Техно-Модуль (холодильне обладнання і вентиляція) і газета Сім'я і дім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще й Техно-Модуль (холодильне обладнання і вентиляція) і газета Сім'я і дім

ось відразу і стаття ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто в танку - Волвест, колишній "Іскож", Техномодуль, Сім'я і Дім, Наш Край.. все одного власника.. Проект задуманий був давно.

А планів було, як в Гітлера.. ну і т.д.

Колись тра сходити подивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о майн готт!!!!!!!!!!

з парашутами цього року не складеться на жаль вже...

АЛЕ!!!

:0165::0088::0129:

ХАТЮ!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Розруха там.

Ідея гарна, реалізація повне лайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю яких хто умов хоче, а мені там дуже сподобалось.

Сьогодні з сім'єю і друзями був. Ціни поїсти - нормальні, картинг - клас. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

картинг - клас. :)

Відчуваю, поки я доберусь, то там лише зламки залишаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, моя подруга літала на мотопароплані. Робила багато спроб, та все вітер заважав. Врешті лишилася дуже задоволеною. Найгарніше споглядати місто коли сонце майже сіло і вже ввімкнуте освітлення на дорогах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ласка,

А ми щойно звідти!!!!!

Якраз літала, коли сонце яблуком висіло серед хмаринок, які лежали над замком як струни.

(ого як завернула...)

Я лєтюю!!!!

Хотілось заволкати на все горло "Я тучка-тучка-тууучкааа я больше нє мєдвєєєєдь!" :0155:

Але це більш би було в тему при стрибках з парашута. Але то вже наступного сезону блін! Благовєрний з 5ма стрибками за спиною (чи де там) кажуть, що на параплані - це останні кілька хвилин польоту з парашутом :). Давно хотіла - треба буде спробувати. Погано тільки, що то не в Луцьку.

А на параплані обов*язково політати восенииии!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТА нічого!!!!

Це літали наші останні :)

За вітром пішов. Вони відключають мотор, коли йдуть на посадку, на кілька секунд :))) А віражі - то так має бути.

Щоб відчути, яким місцем адреналін виділяється:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

img4344hjp.jpg

img4346e.jpg

img4348.jpg

а як воно все прасматріваєццо з висоти - то в муша на відіво десь є..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...