Перейти до змісту

Неопізнані фото


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

ми колись вже обговорювали одну з цих фотографій і зійшлися на думці що на фото таки не Луцьк, але я буквально вчора знайшов ці ж фото з підписами ...

3c740b404e66.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не ясно,буду там їхати і роздивлюсь добре.Може і цей район,але там в глубині знімку якийсь будинок с колонами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На аукціоні сказано, що це Луцьк, але зі знаком питання. крім цього написано, що це фото австрійського офіцера.

post-6713-1263406748.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк звільнено від австрійців у червні 1916 року, а на фото написано Вересень 1916...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Два нових фото. Що за вулиця-поки не визначив.

Пане Василь, ці фото під дуже і дуже великим запитанням. Вони продавались на аукціоні напевно рік тому і були підписані Луцьк із знаком питання.

Якщо подивитись зворотню сторону цих фото то стає очевидним що в орігінальному підписі мова йде скоріше про львівський Буськ (Busk) , а підпис Luck зроблений значно пізніше, можливо навіть перед самою продажою

45c14e1ce0b5.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі продавались не два фото а три, ось вам третє і знавєць культових споруд пан Котик вам зразу скаже що це далеко не Луцьк

7ed169b57b3e.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не Луцьк!

Не заперечую. Якби бачив рік тому ці фото, то сьогодні не розміщував.

Виходить облом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Пишуть що це гетто у Луцьку - я особисто сумніваюсь...

Велике прохання не писати у стилі - "а мені здається..."

Якщо є що сказати - підкріплюйте фотофактами !

post-1719-1272364757,37_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єврейське гетто (район вул. Караїмської - майдан Ринок) було в луцьку там, де не було таких будинків, як на кадрі справа зверху. крім того, такої довгої і широкої вулиці в районі гетто також не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єврейське гетто (район вул. Караїмської - майдан Ринок) було в луцьку там, де не було таких будинків, як на кадрі справа зверху. крім того, такої довгої і широкої вулиці в районі гетто також не було.

Вотож бо, дурять нашого брата !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Можливо повторення. Тоді прошу видалити.

Мені важко сказати, чи дійсно Луцьк на цих фото. Але на третьому точно Любомльська синагога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А від фотографій типу №1 я ваапще кайфую - поки не скажуть що це, то і не вгадаєш. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще пару світлин Луцька кінця 60-х рр. Тільки де ця будівля в Луцьку? Я вже не пом`ятаю зовсім! Допомогайте земляки!!!

post-2846-0-85384300-1318270993_thumb.jp

post-2846-0-52972400-1318271014_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох, які цікаві світлини!

Як на мене, то схоже на Луцьке Хрестовоздвиженське братство

250px-ЛуцькБрВиг.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо ж там за радянських часів було? Бо бачу на фото якийсь мілітарістський плакат на зразок "Слава Советской армії" або "З днем Перемоги"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, якщо у Хрестовоздвиженській церкві був планетарій, то чого дивуватись якимсь там агіткам :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...