Перейти до змісту

Підкажіть, де на Аверсі шукати рибальський канал


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Бачив 1 раз на чужому TV - з стрілкою в верхньому правому куті. На жаль він схоже не круглодобовий а суміщений по частоті ще з якимсь - не можу знайти. Та й телевізор в мене не настроюється лише на 40 каналів - автонастройка багато просто пропускає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канал зветься "Охота и рыбалка" . Шукай на частоті S 21. Зараз працює.

Їх зі стрілкою ще декілька: "Ретро", "Усадьба", "Драйв", "Здоровье". Серед них і той, підписи в лівому верхньому кутку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канал зветься "Охота и рыбалка" . Шукай на частоті S 21. Зараз працює.

Їх зі стрілкою ще декілька: "Ретро", "Усадьба", "Драйв", "Здоровье". Серед них і той, підписи в лівому верхньому кутку.

Частоти в MHz- ах. А не С21.. То тобі таке телевізор сказав? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соррі, в термінах я не спеціаліст, але настройки каналу передивилася, він саме там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора просканував два рази кабельне так і не знайшов той канал :(

Не там шукаєш :) Став тарелку на 75градус і підключай пакет "Радуга" і буде тобі "Охота і Рибалка" і ще каналів 50-60 непоганих на російській мові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора просканував два рази кабельне так і не знайшов той канал :(

Не там шукаєш :) Став тарелку на 75градус і підключай пакет "Радуга" і буде тобі "Охота і Рибалка" і ще каналів 50-60 непоганих на російській мові.

повністю згідний це дійсно на 75 градусі телекомпанія стрим 28 канал по кабельному!!!!

щось не буде виходити знайти пиши на асю 407954644 поможу, я просто там працюю і то поможу 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі канал Рибалка доступний з 36 градуса в пакеті Триколор. Хто дивиться шарік, той може його також вже дивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про ігрові канали хтось чув?:) Бо ігрових программ на "мегаспорті" та "КуйТБ" мені мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом там все більше і більше полювання показують, коли не включиш -- стріляють <_< Треба назву міняти на "охота и немного рьібалки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Адміністратори

как раз наоборот всегда попадаю на рыбалку и немножко охоты )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...