Перейти до змісту

Авторизатор для домашніх мереж і стрім.


Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Після установки перевірити налаштування, БЕЗДУМНО НЕ СТАВИТИ!!! якщо не знаєто що таке настройки :)

Для домашників після 16.10.09 в якості сервера авторизації буде dm.datagroup.ua

До 16го буде адреса шлюза.

datagroup.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 168
  • Створено
  • Остання відповідь

А чому не відображається трафік внутрішній і зовнішній як в старому авторизаторі? (коли наводиш курсором миші на зображення ключика в панелі швидкого запуску)

П.С. Доречі вже сижу в інеті з нового авторизатора....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

ХЗ так собі порішали писаки. Нічим допомогти не зможу. І ніхто не зможе.

Думаю може й на краще, заставить людей заходити частіше на сторінку статистики і слідкувати за станом справ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті хто не заходили раніше і так заходить не будуть...... а ось випадкі коли трафік закінчиться а ти не будеш знати , почастішають:)

В любому випадку спс за темку ;)!

ОФФ ТОП kmd там ше шось згадувалось про нові тарифи........ чі ти так само знаєш як і я?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну значить ДГ більше бабла заробить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХЗ так собі порішали писаки. Нічим допомогти не зможу. І ніхто не зможе.

Думаю може й на краще, заставить людей заходити частіше на сторінку статистики і слідкувати за станом справ :)

в цьому новому авторизаторі немає силки на сторінку статистики... а її я не памятаю..

шось інтерфейс став гірший..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в цьому новому авторизаторі немає силки на сторінку статистики... а її я не памятаю..

шось інтерфейс став гірший..

наводиш курсором мишкі на ключік авторизатора який знаходиться в панелі швидкого запуску клацаєш праву кнопку і там появляється менюшка в якій є пунк з назвою "Web-страница" от на неї і нажимаєш! і вуаля:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо є деякі люди, які не відвідають цей форум? Як я розумію старим авторизатором користуватися після 16 вже не можна буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті хто не заходили раніше і так заходить не будуть...... а ось випадкі коли трафік закінчиться а ти не будеш знати , почастішають :)

А хіба в авторизаторі немє нагадувалки про приближення ліміту трафіку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба в авторизаторі немє нагадувалки про приближення ліміту трафіку?

В новому немає такої функціїї........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слідкуйте за зміною тарифних планів найближчим часом!

хтось чув про які зміни говориться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось чув про які зміни говориться?

поняття немаю....... :lol:

можливо зараз знову "супер вигідні" тарифи предложать :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось чув про які зміни говориться?

поняття немаю....... :lol:

можливо зараз знову "супер вигідні" тарифи предложать :D

я б так не радувався - навулиця криза і завдяки їй можуть обрізати безкоштовний трафік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б так не радувався - навулиця криза і завдяки їй можуть обрізати безкоштовний трафік...

storm про якій це ти безкоштовний трафік говориш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як так може бути? Авторизатор на панелі сірого кольору ( тобто означає "Авторизатор бездействует (команд от пользователя не поступало")), а інет працює :huh: шось туповатий авторизатор... <_< а за тирифи цікаво шо нового придумали :D

дурдом веселка :huh: тепер ключик став темно-зеленого кольору і пише "Связь с сервером установлена. Установка состояния авторизации." і весить вже хвилин вісім :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дурдом веселка :huh: тепер ключик став темно-зеленого кольору і пише "Связь с сервером установлена. Установка состояния авторизации." і весить вже хвилин вісім :blink:

У мене теж так. При цьому інет робить...

А для чого вводиться нова версія авторизатора? І коли перестане працювати стара?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дурдом веселка :huh: тепер ключик став темно-зеленого кольору і пише "Связь с сервером установлена. Установка состояния авторизации." і весить вже хвилин вісім :blink:

+1

в comodo вроді включив його і в довірені, і в системні - пофігу...

вернувся на старий. а на х64 системах його тестували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зписався з знайомим, в нього ADSL з авторизацією така сама штука ( нет є, а авторизатор темно-зеленого кольору і пише "Связь с сервером установлена. Установка состояния авторизации.")

П.С. буду користуватись старим поки можна буде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авторизатор для Unix систем залишиться старий? (окрім зміни адресу сервера авторизації)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зміни тарифів будуть, це вже ясно (скоріше за все це такий хід для збільшення прибутку)

Тоді повинні бути більш "приємними", бо і так багато відійшло клієнтів до Укртелекому,

а як тарифи стануть гіршими, то ряди кліентів послуги ОГО значно побільшають

PS. В угоді вказано, що може бути перерахунок через курс долара (там є формула, гляньте уважно)

Тут тарифи забавні http://www.uar.net/services/adsl/tariffs-unlim/ (акція без обмежень-три останні)

В новому немає "учёта городского трафика"

Його зняли, а значить буде єдиний зовнішній (але збільшать)

Не вірю, шо він стане безплатним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вернувся на старий. а на х64 системах його тестували?
На Віндовс 7 х64 працює нормально, зі всіма вищевказантит нюансами.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут тарифи забавні http://www.uar.net/services/adsl/tariffs-unlim/ (акція без обмежень-три останні)

100%

і на рахунок ключика ....... то це він не сірий а просто колір поміняли з кіслотно-зеленого на темно-зелений! цікаве нововведення:)

тай я вже якшо чесно привик шо В ДГ якісь "позитивні" новинкі як не кожен місяць то кожних пів-року точно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут тарифи забавні http://www.uar.net/services/adsl/tariffs-unlim/ (акція без обмежень-три останні)

а хтось чув взагалі про них? я перший раз чую, але дивлюсь навіть представництво в Луцьку є, може відгуки якісь хто чув??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...