Перейти до змісту

Авторизатор для домашніх мереж і стрім.


Рекомендовані повідомлення

Мене теж цікавить чому авторизатор не українською мовою? Невже так складно написати україномовний авторизатор? У мене же інет не від руского провайдера.

Не здається, що не те місце і не той час аби показувати свою патріотичність?

Панове адміни. Після заходу на веб-статистику значок авторизатора залишається не тільки в треї, а й на панелі задач, хоча по факту нічого не відкриває. Якщо його виключити, то вилітає і з трея, а з ним відповідно зникає зв'язок. Посприяйте будь-ласка аби це пофіксили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 168
  • Створено
  • Остання відповідь
Мене теж цікавить чому авторизатор не українською мовою? Невже так складно написати україномовний авторизатор? У мене же інет не від руского провайдера.

Автор авторизатора живе в Дніпропетровську.

Але ж не в Норильську.

В мене Баланс: 0.00 грн, надіюсь виправиться на днях

А у меня баланс правильный только статистика по трафику неверна .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Усьо 99,9% зроблено.

до тяпниці будемо дошліфовувати.

Ми спати.

Патріоти і мелочніки. Ідіте в баню.

в репу

"Більше оптимізму, хлопці "

Дякую краще грошима :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть прямо. Трафік показує 4гб. в мене пакет на 15. я можу качать дальше? бо було 13 використано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кінця місяця появиться функція зміни тарифів чи треба йти на офіс і там замовляти? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Появиться.

Буде можливість замовляти пакети і для партнерів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, трафик не правильно выводит, у меня вроде больше на 3 ГБ было =))),

как то мне с такими изменениями больше нравиться ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки б з першого числа мінуса не повилазили , а то не хочеться шось ше гривень 100 зверху платити :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

На момент робіт трафік не рахувався.

Відповідно ніхто вам його не зарахує. Бо його нема :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, з вчорашнього дня не можу авторизуватись на сайті статистикі... пише "Неверная авторизация" (логін і пароль ввожу з договору)

попитався в інших, в інших заходить...(10.42.0.11)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене теж цікавить чому авторизатор не українською мовою? Невже так складно написати україномовний авторизатор? У мене же інет не від руского провайдера.

Не здається, що не те місце і не той час аби показувати свою патріотичність?

Якщо зараз цього не зроблять - потім ніхто й займатися такими "дрібницями" не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Просто не буде. ні зараз ні потім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

2. Глюки з ключиком зникнуть до кінця місяця.

...

Прошу відписатися користувачів ДМ про наявність тих глюків з ключиком, які були помічені раніше. Все повинно вже бути ОК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю в кого як, а в мене ключик після 15 хв роботи комп'ютера стає чорним. А швидкість І-нету падає майже до Dial-up. В супорт вже дзвноив, сказали подивляться. Але поки що глухо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Адслщик. Твоя черга ще не настала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене проблеми з авторизатором, весить на панелі задач. Запускаєш авторизатор ховається втрей, але включаєш веб-статистику починає весіти на панелі і не можна його з відти забрати хіба закрити авторизатор :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:mellow: Проблема э: Під час роботи на сервері інет як буто на 1-2 секунди завмирае і потім дальше працюе.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адслщик. Твоя черга ще не настала.

Соррі, не звернув увагу, що запитують користувачів ДМ.

З.І. А коли настане черга нас, "АДСЛьщиків" ? :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене проблеми з авторизатором, весить на панелі задач. Запускаєш авторизатор ховається втрей, але включаєш веб-статистику починає весіти на панелі і не можна його з відти забрати хіба закрити авторизатор :huh:

Така ж проблема :blink:

А так працює ніби нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли статистику відкриваєш статистику з відкритого авторизатора, то він не переміщається на панель задач (по ключику подвійний клік лівою кнопкою і тоді піктограмка WEB статистика). :)

А коли буде в статистиці доступ до замовлення пакета, а то кінець місяця скоро не хочеться лишитися без нових тарифів? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

А коли буде в статистиці доступ до замовлення пакета, а то кінець місяця скоро не хочеться лишитися без нових тарифів? ;)

Для партнерів вже є така можливість, а для всіх інших абонентів ДМ сьогодні зробимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...