Перейти до змісту

Авторизатор для домашніх мереж і стрім.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 168
  • Створено
  • Остання відповідь
Читаємо уважно пост №29, там написано: "Глюки з ключиком зникнуть до кінця місяця."

Авторизатори для Стріма і ДМ різні, точніше з різними настройками, версія однакова.

Все це робиться звичайно для покращення, в тому числі для забезпечення можливості існування нових тарифів.

прочитав. добре шо глюкі пройдуть, а то я вже подумав шо так буде завжди ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня на Linux-е авторизатор под мастдай пошел под WINE-ом, дистрибутив Ubuntu 9.10, только добавил:

sudo route add default gw 10.33.0.1

и в /etc/resolf.conf добавил 'nameserver 193.109.80.2'... и все =)

авторизатор под UNIX до порта достучатся не может (ребутился уже паро раз) и sudo писал - не помогает, в netstate записей о порте нету и все равно пишет cannot create socket..., а раньше порт открывал, но всерано не авторизировал... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що з автроризатором для Unix. Пробував новий perl з старим shell'ом не працює(

"новий" perl і "старий" - однакові. Дзвони на підтримку, хай кажуть що робити. Тут на форумі відповіді від адмінів не дочекаєшся. Ігнорують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю в них зара і так купа роботи, і юзвери Unix-ів вже якось самі викрутяться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ в мене новий авторизатор постійно висить в панелі задач, зі старим такого не буває. У всіх так?

Як в інших я не в курсі, а в мене теж така сама фігня.

Якщо це можна віднести до глюків, то будем сподіватись що до кінця місяця все буде налагоджено. А якщо ні, то хотілось би почути коментарі стосовно цієї фічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така проблема, раніше сторінка статистики не працювала, просто не відкривалась, але коли наводиш на авторизатор відображались дані, зараз дані не відображаються і при переході на пункт Web статисика також нічого не грузиться.

Варіант фаєр/антивірус/брандмауер теж думає не те, бо вже відключав - те саме.

Підключення віпл. Якшо треба скину ай пі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... приколи з тим авторизатором зараз творяться... :huh: HelloBoy створював темку (її вже прикрили) і впринципі ситуація зрозуміла, але думаю, що можна було б попередити (хоча б через форум), що будуть проводитись технічні роботи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу вже переробили Сторінку статистики, тільки шось обсяг використаного трафіку не відповідає дійсності!

Можна спиратись на ці цифри, що відображає сторінка статистики?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І на ключику вже є дані по трафіку

От тільки данні цікаві він показує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Похоже трафика использованного скостили немного, точнее его половину. Кто что об этом знает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тут граблі. Боремось.

Поки не пофіксим все будуть проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Включив комп'ютер - ключик авторизатора червоний, пише що пароль не вірний, але аська законектилася без проблем. Потім ключик став салатовий, як колись, а доступ в інет пропав :-(. Помітив зміни в авторизаторі і на сторінці статистики. Є пропозиція, щоб при виборі в авторизаторі "Страница сети" переходило на україномовну сторінку http://datagroup.ua/ua/, а не її російску версію. І взагалі хотілося б, щоб сторінка статистики, авторизатор були на українській мові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Яка сторінка про шо ви говорите.

Тут питання стоїть зробити шоб ваще робило :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут граблі. Боремось.

Поки не пофіксим все будуть проблеми.

я викачав вже близкьо 13 гіг зовнішнього трафіку (ліміт 15 гіг), а показує 3 гіга...

то якшо я зараз скачаю 5 гіг, то за старою статистикою я перевищу ліміт... і хто має платити за це перевищення ліміту? я? чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

а ти не качай.

той момент в який трафік не рахувався уде вам подарочним бонусом. за причинені незручності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже дякую)) а то б в мене був би вже дуже великий мінус, так як траффік вже давно закінчився ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от для користувачів АДСЛ нічого не подарували :)

Але мене більше цікавить питання: чи ще довго будуть такі жорстокі втрати на лінії! А часом, ну зараз вже вроді краще взагалі не було звязку із сервером авторизації! Це хоч не надовго?.. Бо мені краще мій колишній тарифний план, але щоб був нормальний швидкісний інет!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене теж цікавить чому авторизатор не українською мовою? Невже так складно написати україномовний авторизатор? У мене же інет не від руского провайдера.

У мене за одну ніч кудись поділося 350мб трафіку, але я в неті не сидів, а спав. Містика якась!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене теж цікавить чому авторизатор не українською мовою? Невже так складно написати україномовний авторизатор? У мене же інет не від руского провайдера.

Автор авторизатора живе в Дніпропетровську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене теж цікавить чому авторизатор не українською мовою? Невже так складно написати україномовний авторизатор? У мене же інет не від руского провайдера.

Автор авторизатора живе в Дніпропетровську.

Але ж не в Норильську.

В мене Баланс: 0.00 грн, надіюсь це така тимчасова незручність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...