Перейти до змісту

Авторизатор для домашніх мереж і стрім.


Рекомендовані повідомлення

А коли статистику відкриваєш статистику з відкритого авторизатора, то він не переміщається на панель задач (по ключику подвійний клік лівою кнопкою і тоді піктограмка WEB статистика). :)

А коли буде в статистиці доступ до замовлення пакета, а то кінець місяця скоро не хочеться лишитися без нових тарифів? ;)

Так не вісить, але не хочеться відкривати авторизатор і потім запускати статистику.. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 168
  • Створено
  • Остання відповідь

А навіщо її кожного разу відкривати? При наведені на ключик показує скільки трафіку використано :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема уже несколько дней: ключик красный, пишет неверный пароль, ввожу свой пароль, указанный в договоре, ни фига, инета нет :((( ДМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сторінці статистики є ХТМЛ авторизатор. Я захожу через нього. Бо "ключик" не працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене теж цікавить чому авторизатор не українською мовою? Невже так складно написати україномовний авторизатор? У мене же інет не від руского провайдера.

Автор авторизатора живе в Дніпропетровську.

"...така сама біда

В моєї корови:

Має, бідна, язика

- І не знає мови!"

Павло Глазовий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема уже несколько дней: ключик красный, пишет неверный пароль, ввожу свой пароль, указанный в договоре, ни фига, инета нет :((( ДМ

!!!!!

http://dm.datagroup.ua/doc.htm

"По Умолчанию" жмякайте і буде вам шастіє... і сервер авторизації пропишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забембали тикати носом в інструкцію. Не всі ж дебіли.

НЕ ПАШЕД!

Вірніше, не у всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забембали тикати носом в інструкцію. Не всі ж дебіли.

НЕ ПАШЕД!

Вірніше, не у всіх.

з 7 знайомих, в яких проблеми були один в один такі самі, все запрацювало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема уже несколько дней: ключик красный, пишет неверный пароль, ввожу свой пароль, указанный в договоре, ни фига, инета нет :( (( ДМ

Була схожа ситуація. Доки не змінив IP сервера авторизації. Циферки взяв з авторизатора: "Настройки" - "Лог" - "Получен ip сервера авторизации: ...". І замінив ними оце "dm.datagroup.ua" в "Настройках" - "Основные" - "Сервер авторизации". Чи це допомогло, чи пора прийшла, але ключик одразу позеленів :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема уже несколько дней: ключик красный, пишет неверный пароль, ввожу свой пароль, указанный в договоре, ни фига, инета нет :((( ДМ

Повинно вже працювати, якщо ні, то пиши мені в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навіщо її кожного разу відкривати? При наведені на ключик показує скільки трафіку використано :)

В мене панель задач висотою в два рядочки. При наведенні на ключик повідомлення ніби появляється, але його видно лише тоненьку смужку зверху. Сам текст ховається за верхнім рядком :-(. Нажаль, зараз на роботі, тому не можу скріншот зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постійно чорніє ключик через деякий час роботи але інет лишається.

Незнаю чи так співпало чи тут є якийсь звязок але приблизно в той же час як ввели новий авторизатор інет став не стабільним. Часто рвався звязок та недоходили пакети. Сьогодні ж пінг до шлюза виріс майже в двічі а в неті в пару разів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за грабля - ключик яскраво-зелений, пінг-сервер в нормі, система проблем не бачить, а доступу в інтернет немає :0026: приблизно з 18-ї години (Зараз зайшов через PEOPLEnet) В саппорт додзвонитися не можу - весь час зайнято...

(підмережа 10.42.0.***)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постійно чорніє ключик через деякий час роботи але інет лишається.

Незнаю чи так співпало чи тут є якийсь звязок але приблизно в той же час як ввели новий авторизатор інет став не стабільним. Часто рвався звязок та недоходили пакети. Сьогодні ж пінг до шлюза виріс майже в двічі а в неті в пару разів.

Проблема лишається актуальною.

Якщо відмовитись від авторизатора то це якось допоможе покращеню стабільності ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація схожа як у silia, після декількох годтн роботи комп'ютера, ключик чорніє і інет стає надто нестабільним. зайти важко навіть на фтп, не кажучи вже про зовнішні ресурси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу подякувати за зроблену роботу. Нарешті у АДСЛ-користувачів авторизатор запрацював так гарно, ще й при наведенні показує використаний трафік. І приємно здивувала оновлена сторінка статистики. Все ж таки недарма стільки чекали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь о четвертій ранку авторизатор відмовлявся працювати.

Постійно пише: ви не авторизовані!

Влазиш в настройки а там пише не версію авторизатора(зліва знизу) а ім'я якогось чувака,нету немає,аж вінда приторможувати стала!

Пробував з ХР зайти-те саме.Мусив йти спати,на ранок все стало на свої місця!

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть бутьласка чи змінилася сторінка статистики?

Підключення адсл, авторизатором не користуюся. https://stream.fk.lutsk.ua/cgi-bin/stat.pl по цій силці раніше дивився свій трафік, зараз не працює.

може хто скаже що то може бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

http://stream.datagroup.ua/

Встановити новий авторизатор і в налаштуваннях натиснути "по умолчанию".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не користуюся авторизатором. роутер дома стоїть.

питання чому не працює сторінка статистики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз хз. Програмка Авторизації не працює!!!!

но якщо зайти через вєб статистику. то все окей =(

шо за фігня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

ну раз зараз авторизований, то значить проблема явно в тобі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...