Перейти до змісту

Знущання над Леніном


xriaps

Рекомендовані повідомлення

mammoth,та як хочете так звертайтесь,а тим паче якщо*ви* це *Повышеный тон*,не хочу я сваритися.Але і перекручувати мої слова теж не слід.Ще раз повторю дві тези

1.Не слід застосовувати яйця,фарбу та ін.

2.Законодавчо заборонити Ком.партію та всю символіку того режиму,

А інші мої слова це обгрунтування ,чому я так думаю.А хтось іншої думки,щож має право і через скандал та грубість його не переконаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Поясню,що я мав на увазі моделюючи політичну акцію:

На мою думку памятник пофабували зумисне й на замовлення для того,щоб привернути увагу суспільства(виборців) до комуністичної ідеї.Замовили й проплатили цю хрень самі комуністи.Називається це-провокація й як показав час доволі вдала.Так як країна перебуває в стані виборів (всі дуууже хочуть влади)відповідно для досягнення мети всі засоби виправдані.Ось й влаштувала одна з політичних партій прециндент,до речі не єдиний http://mignews.com.ua/ru/articles/750.html,таким чином привернувши увагу й здобувши співчуття.

А гаряча дискусія на форумі ще раз підтверджує-автори цього шоу частково досягнули мети.

________________________________________________________________________________

_____

Стосовно-...жить только прошлым и не осмысливать его, не давать ему оценки как избежать ошибок в будущем и жить настоящим?....

Та не живу я минулим, намагаюсь памятати й робити висновки,по можливості правильні.А помилки всерівно будуть.І сьогодні і в майбутньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ig-rok вибачаюсь якщо неправильно протрактував думки. Суть тепер зрозуміла і я повністю підтримую ваші думки. Далі вважаю тема сама собою має "заглохнути", аби дійсно до цього "трупа" не злітались "мухи", тобто наша увага.. Нехай стоїть, обкаканий/обмазаний/чистий, а ми в реалі тихенько агітуватимемо поліщуків, аби зняли той непотріб... Принаймні з площі в музей....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scabiosa,та без питань,все нормально.І я згоден,тему треба закривати,то с самого початку видно було провокацію,але не стримався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А 29 квітня 1918 року Центральна Рада обрала Михайла Грушевського Президентом Української Народної Республіки.

а де ти це знайшов? імхо, у такому викладі це маленька брехня, яка зачіплюється за велику правду.

навіть якщо це і було – скільки він тоді ГОДИН був президентом?

міф про президентство грушевського

теорія про те, що це комуністи - імхо - брєд - бо це те саме, аби християни задля популяризації віри учинили вандалізм над розп'яттям - а ця комунічна ідеологія - подобається це нам сьогодні чи ні - була фактично саме вірою кільком поколінням радянських людей.

а от для того, щоби потім не обсирати, треба спочатку надто не возвеличувати - біблійне "не сотвори собі ідола" ніколи і ні для кого не було такою істиною як саме для нас, українців – і той же ющенко пречудове тому підтвердження.

Перше- Як бачиш, Грушеський таки був першим Президентом.Скільки хвилин,годин,днів це вже ти як "перевірений експерт"зясуєш сам.

Друге- Проводити паралелі між комунізмом й християнством це мяко кажучи (имхо)-умнічаванія екзальтованого профана.

Третє- Кажуть ти непоганий дизайнер.Можливо,в твоєму випадку, краще творити дизайн ніж скабрезні коментарі?

Четверте-Я українець але Ющенко НІКОЛИ не був для мене ідолом.Надією,шансом-так але ідолом-ні.

Пяте- "..Не суди-і не будеш судимим..". (Матф. 7;1 1Корф.14;24)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Такі нє-а. А ти хоч лінк читав? :blink: Чи ти суто "пейсатель", а не "читатель"?

2. Вмисне повторю ще раз - да, це такий самий повний брєд. Чухня. Якщо ти в цій чухні знаходиш "паралелі" :blink: - "екзальтованого профана" залиш собі.

3. Знову ж, не вказуй мені що робити, і я, в свою чергу, теж, не скажу... ;) (ну і далі по тексту).

4. Да мені в принципі пофіг, якої ти там національності і хто тобі був ющенко, більше того, не розумію чого ти її так старанно випячуєш, цю свою національність, особливо тут у цьому контексті, знову навмисно повторю ще раз - я писав про те що дуже багато людей черговий раз зробили собі ідола - аби цього разу у цього ідола були чуть міцніші кишки, через 70 років ми би масово демонтували зовсім інші пам'ятники.

5. Во-во.

P.S. Ремарка модераторам - уклінне прохання дуже пильно прослідкувати хто першим де переходить на особистості.

Да на**й мені твоя мікроособистість!!

Не хами й уклінно просити не доведеться!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тема то дебільно названа... Яке знущання? Це лише "Кам'яний довб@й@б" © ЛП

Щось ви тут якісь толерастичні соплі жуєте. З комуністами треба робити так, як вони робили раніше з нами: морити голодом, розстрілювати, висилати, розкуркулювати, гноїти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да на**й мені твоя мікроособистість!!

просто без коментарів :D

:0101: молодець!Так й коментуй надалі й не :0062:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  да на№#@й ти моїй на№#й мікроособистості взагалі шось на№;%й адресуєш?

Такі речі пишуться в приват. :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тема то дебільно названа... Яке знущання? Це лише "Кам'яний довб@й@б" © ЛП

Щось ви тут якісь толерастичні соплі жуєте. З комуністами треба робити так, як вони робили раніше з нами: морити голодом, розстрілювати, висилати, розкуркулювати, гноїти.

+1)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось ви тут якісь толерастичні соплі жуєте. З комуністами треба робити так, як вони робили раніше з нами: морити голодом, розстрілювати, висилати, розкуркулювати, гноїти.

Оце правильно!!!

"Запретить и раССтрелять!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось ви тут якісь толерастичні соплі жуєте. З комуністами треба робити так, як вони робили раніше з нами: морити голодом, розстрілювати, висилати, розкуркулювати, гноїти.

Оце правильно!!!

"Запретить и раССтрелять!!!"

Повністю підтримую. :sm110::sm110::sm110:

забагато честі привиду комунізма хай покоїться з миром.....................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, кучка восставших крепостных. Грабящих, бухающих и убивающих старых хозяев

это, кстати, уже при Ульянове проходили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...