Перейти до змісту

Знущання над Леніном


xriaps

Рекомендовані повідомлення

Колись, в далекому вже 1990 році,директор моєї школи, він же вчитель історії, мені 15 шмаркачці, котра начиталась газет і журналів і слиною бризкала виступаючи проти комуняків і Леніна, зокрема, (а пам'ятники вождю пролетаріату тоді валили масово по всьому СРСР) - сказав "Західні капіталісти вивчили марксисько-ленінську ідеологію досконаліше, аніж наші комуністи і на основі неї вибудували свою теорію, як жити в класовому суспільстві мирно, недопускаючи тих потрясінь які стались в Росії і світі на початку 20 ст."

революцію 1917 року...цього вистачить, щоб позносити всі його памятники на території україни...

Alan, нагадаю, Вам, що революція в Україні почалась ще у березні 1917 року. І Центральну Раду обрали і президента, і державу проголосили.... Так то ж Ленін винен, що українці профукали все і допустили Леніна і росіян, а з іншої сторони - поляків, австрійців, румун і ін. ... до себе в хату. ... патріоти і висока інтелігенція... блін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

та мені пофіг що там бюрократи вирішили. Що особисто тебе не влаштовує?

та все влаштовує, давайте будемо в школах вивчати "це ж наша історія".

знову ж таки, я тільки за! Ворога треба знати в лице

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, как раз при нём Соловки делали. Но в те годы (свои последние) он уже был мало вменяем и практически не руководил. В принципе, неважно. Вопрос в другом - что плохого конкретно Ленин сделал конкретно для украинцев?

Якщо вважати "ідеологічну і практичну базу" не прямо поганою для України, то із прямих фактів негативу Леніна на Україну є вторгнення армії Муравйова в 1918 році і знищення Центральної Ради та всієї незалежності тої пори. А це і Крути, і різня в Києві, і "розкулачування", руйнування церков: "религия - опиум для народа!" - його слова!! - список довгий.. Досить згадати, які орди по Україні в ті часи товклись... А переміг Ленін.. Правда, не без нашої допомоги..

Ось "Майн Кампф" заборонили, бо є МІЖНАРОДНЕ рішення Гаазького трибуналу (про Другу Світову, звісно, а не про книжку). Ось якби так засудили комунізм.. Тоді Леніну памятник можна паплюжити. "Закон суворий, але закон є закон". Соціалізм - ні, не путати із комунізмом, це дійсно прогресивна річ.. Так само нацизм і націоналізм - різні речі.. А марксистську ідеологію на Заході вважають непоганою ЕКОНОМІЧНОЮ, а не політичною, розробкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я не хочу казати правильно,чи не правильно зробили хлопці зробивши наругу над памятником.Це кожен має вирішити сам,тут всі грамотні і можуть користуватися пошуком в інтернеті.Найперше це переглянути відкриті нині документи,та вирішити для себе,хто був Ульянов.Користуючись пошуком,та публікаціями в пресі я знаю,це був садист,вбиця мільонів людей,який закінчив свій життєвий шлях від сифілісу мозгу.Якщо хтось вважає,що такому звіру мають стояти памятники,то його право.Але моя думка,так в такому випадку,хай цей памятник ставить у себе в дворі або на кухні і молиться на нього,бо Бог та Ульянов то несумісні поняття.І тут ще цікава фраза проскочила**Если хотите переименовать улицу,так постройте ее*Мене цікавить,чи Ульянов будував вулиці перед тим як їх переіменувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні не жовтоа,нормальна світова та Українська преса,та публікації розумних людей ,у яких мозок не розїдений сифілісом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос в другом - что плохого конкретно Ленин сделал конкретно для украинцев?

Як мінімум декуркулізація і колгоспізація(колгоспи).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та *декуркулізація*це дитячі забавкі,дайте в пошуці*террор Украина Ленин*,волосся дибки стане від прочитаного.

**На Україні червоний терор розпочався у січні 1918 року із вторгненням червоногвардійських загонів Муравйова. З цього моменту насильство і терор стали основними методами утвердження тут Радянської влади.[23]. За висловом В.Г. Короленка, Арешти і позасудові розстріли політичних опонентів під приводом боротьби з контрреволюціонерами тут стали звичним, «побутовим явищем» радянської дійсності[23].

Дії червоногвардійців на Україні відрізнялися особливою жорстокістю. Наприклад, Харківське ЧК використовувало скальпування і «знімання рукавичок з кистей рук», в Полтаві і Кременчузі священнослужителів саджали на кіл. У Катеринославі застосовували розп'яття й побиванння каменями, в Одесі офіцерів прив'язували ланцюгами до дощок, вставляючи в топлення й жарячи, або розривали навпіл колісьми лебідок, або опускали по черзі в казан з окропом й у море[24].

Мельгунов приводить такий опис так званих "людських боєнь" у Києві:

Вcя ... підлога великого гаража була залита вже... кров'ю, що стояла на кілька дюймів, змішаної в жахаючу масу з мозком, черепними костями, жмутами волосся й іншими людськими залишками .... стіни були заляпані кров'ю, на них поруч із тисячами дір від куль налипнули частки мозку й шматки головної шкіри... жолоб у чверть метра ширини й глибини й приблизно в 10 метрів довжини... був на всьому протязі до верху наповнений кров'ю... Поруч із цим місцем жахів у саду того ж удома лежали наспіх поверхово зариті 127 трупів останньої бойні... у всіх трупів розмозжені черепи, у багатьох навіть зовсім розплющені голови... Деякі були зовсім без голови, але голови не відрубувалися, а... відривалися...[24]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мегадискусяка намалювалась!! :D

"Высакаинцелигентным сценителям истории(ани же инцеликтуалы)"присвячується:

ЯК ЦЕ БУЛО:

Акція:-"Лени жив,ленин с вами,више ленинское знамя оч "умный" коллекцив!!""

Мета акції:Привлечь обссещственное мнение к умершей и сильно пахнущей идее комунизма-ленинизма.

План акції:

1)Добути фарбу

2)Знайти й ПРОПЛАТИТИ пару придурків які візьмуться за роботу(ВАНДАЛІЗЬММММ!)

3)Безпосередньо роботА(ВАНДАЛІЗЬММММ!)

4)Й головне-ЗДІЙНЯТИ СТРАШНИЙ ГВАЛТ навколо проблеми "асквернявания" святого лика вождя!!

а)в газетах

б)на телебаченні

в)WWW

Очікувані результати:"Увеличивание рейтинга несунов комунизма-ленинизма"

Кошторис:Фарба - 40грн

Рукавички- 5грн

Пензлик- 10грн

Пара придурків-200грн

Вкрадем- 2000грн

Разом: 2255грн

ВУАЛЯ... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не хочу казати правильно,чи не правильно зробили хлопці зробивши наругу над памятником.Це кожен має вирішити сам,тут всі грамотні і можуть користуватися пошуком в інтернеті.Найперше це переглянути відкриті нині документи,та вирішити для себе,хто був Ульянов.Користуючись пошуком,та публікаціями в пресі я знаю,це був садист,вбиця мільонів людей,який закінчив свій життєвий шлях від сифілісу мозгу.Якщо хтось вважає,що такому звіру мають стояти памятники,то його право.Але моя думка,так в такому випадку,хай цей памятник ставить у себе в дворі або на кухні і молиться на нього,бо Бог та Ульянов то несумісні поняття.І тут ще цікава фраза проскочила**Если хотите переименовать улицу,так постройте ее*Мене цікавить,чи Ульянов будував вулиці перед тим як їх переіменувати?

Меня не интересует что там делал Ленин, Сталин, Пилсудский и т.д. и т.п. переименовывали они улицы, не переименовывали, бомбили памятники или нет.

Скотом не надо быть сейчас!

Назад времени не повернуть, но уроки извлекать надо. Надо, чего шушара, делать не хочет, потому что идиотом жить легче, с дурака спроса нет. Потому и вандалы типа упоротых дибилов вызывают восторг или одобрение у недалеких.

З.Ы. ig_rok ты еще мировой сионизм забыл (ZOG в поиске).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mammoth.да не забув я сіонізм,про нього одна *маленька та горда нація*нікому не дасть забути.І вірно роблять,це введено в ранг зовнішньої політики в них.А в нас все забувається дуже швидко.А як Ульянов памятники та церкви крушив,то все гуд було?Є така приказка,народна між іншим,*катюзі по заслузі*.А на вашій мові *за что боролись,на то и напоролись*.І не треба лити крокодилячі сльози за садистом,вбивцею та вандалом.А то гвалт розвели-*осквернили!!*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як Ульянов памятники та церкви крушив,то все гуд було?Є така приказка,народна між іншим,*катюзі по заслузі*.А на вашій мові *за что боролись,на то и напоролись*.І не треба лити крокодилячі сльози за садистом,вбивцею та вандалом.А то гвалт розвели-*осквернили!!*

ты либо не внимательно читаешь, либо вообще не хочешь вникать в то что тебе говорят. Никто не льет слезок по тиранам (равно как и по невинно убиенным, это тоже немаловажно) - скотство душевное надо просто перерости.

З.Ы. Мало того - если пристально присмотреться на все остальные памятники, окажется что мы, в основной массе, почитаем маньяков и моральных уродов (не только мы, весь мир).

З.З.Ы. Кстати, вот тебе не нравится памятник Ленину, ибо он только разрушал... При Вильгельме 2 стала возможна Украина как государство в первый раз, Пилсудский просто душкой был, Сталин возводил страну из руин, Хрущев очень много строил и даже Крым подарил, Щербицкий немало сделал для Украины.......... А где гарантия того что наши дети/внуки, посмотрев на деяния предков, не сделают то же самое с памятниками которые строятся нашей независимой эпохой? Грушевского например снесут, или сначала обольют краской, потом оторвут голову, потом снесут? Ведь тряпкой был а не политиком, просрал все, еще и советам жопу лизал в надежде на не расстрел? И т.д. и т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попрошу "гарячу молодь" iq-rok заспокоїтись і, наприклад, прочитати мої повідомлення. Суть така: хто б він не був (а був дуже поганим дядьком для України і не тільки), пам'ятнику його там, де він стоїть, не місце. Треба зняти/перенести/знищити (вибрати потрібне). АЛЕ! Робити то цивілізовано. Ми ж в Європу йдемо. А обливати фарбою можуть лише ідіоти/маніпульовані кимось, і це не є культурно. Бо якщо так робити, то від Леніна відрізнятись вони майже нічим не будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви шановний не хочете написати як Сталін виводив країну із руїн в котрі сам і загнав, чи може напишите хто піднімав країну з руїн і скільки людей при цьому заради ідеї та "світлого майбутнього" було закатовано, померло на таких от пдніманнях з руїн, на БАМі і т.д. звісно забувати не треба історію - у кожного є плюси і мінуси - Гітлер теж багато для Німців зробив- тепер вони дисциплінованіші,  законопослушні і т.д. але ж не треба  пам'ятники йому виставляти. тим більше що ці архітерктурні споруди були в першу чергу не  знак пошани великим людям а як символи ідеології - ідеології тиранії тому  все це треба прибирати, не вандалізмом звісно а акуратно, можна і з мітингом - нагадати молоді  чому це стоїть і хто на ньому і вивести у спеціальні місця - наприклад музеї де повинно бути зібрані і добрі наслідки епохи і погані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний mammoth Ви взагалі читаєте свою писанину?

З Вашого дозволу процитую:

..Меня не интересует что там делал Ленин, Сталин.... но уроки извлекать надо..

про Грушевського:-...Ведь тряпкой был а не политиком, просрал все, еще и советам жопу лизал в надежде на не расстрел...це Ви товарісч мляя..., пишете про першого Президента України!!!пишете тупо,вульгарно й примітивно!!! Й Ви ж писякаєте...но не превращайтесь в скотов... ....скотство душевное надо просто перерости...

Не подобається Україна,заселена "вандалами" й "упорними дебілами" так Вас шановний ніхто за діторобні органи тут не тримає.Є НА СХОДІ країна естетів й інтелектуалів в якій Вас зрозуміють й повністтю підтримають,а якщо Ви претендуєте на звання "утонченного эрудита" тут,будтьте ласкаві ПОВАЖАТИ НАШУ ІСТОРІЮ й думку опонента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scabiosa,ви не уважно читали мої повідомлення.Я писав*зробивши наругу над памятником*та*Якщо хтось вважає,що такому звіру мають стояти памятники,то його право.Але моя думка,так в такому випадку,хай цей памятник ставить у себе в дворі або на кухні і молиться на нього...*.Але і не треба плакати за ним,розуміючи,що це не правильно,я не можу їх судити .Я згоден,різні фарби,тухлі яйця,це не вихід.Законодавчо прирівняти комунізм до фашизму,а комунізм знищив більше невинних людей, та заборонити всю символіку.Спокійно це в Прибалтиці зробили.А на рахунок*гарячої молоді*,нажаль вже не молодь,хоча і mammoth тикає мені,але це їхній стиль спілкування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви шановний не хочете написати як Сталін виводив країну із руїн в котрі сам і загнав, чи може напишите хто піднімав країну з руїн і скільки людей при цьому заради ідеї та "світлого майбутнього" було закатовано, померло на таких от пдніманнях з руїн, на БАМі і т.д. звісно забувати не треба історію - у кожного є плюси і мінуси

нет, не хочу. потому что знаю, что если бы с 1918 продолжилась бы независимая составляющая было бы ровно тоже самое, потому что иначе было нельзя (по большому счету и сейчас иначе нельзя). я никого не хочу ни оправдывать ни защищать, но жить, с постоянной оглядкой на прошлое и постоянным поиском вионвных - недопустимо.

- Гітлер теж багато для Німців зробив- тепер вони дисциплінованіші, законопослушні і т.д. але ж не треба пам'ятники йому виставляти.

немчура и ранее не страдала хаосом в голове, и не заслуга в том Гитлера. Почитай внимательно Магдебургское право - там за проступок, почти всегда смертная казнь

тим більше що ці архітерктурні споруди були в першу чергу не знак пошани великим людям а як символи ідеології - ідеології тиранії тому все це треба прибирати, не вандалізмом звісно а акуратно, можна і з мітингом - нагадати молоді чому це стоїть і хто на ньому і вивести у спеціальні місця - наприклад музеї де повинно бути зібрані і добрі наслідки епохи і погані

вот под этими словами готов подписаться, согласен целиком и полностью.

тут,будтьте ласкаві ПОВАЖАТИ НАШУ ІСТОРІЮ й думку опонента.

ты для начала сам прочти что декламируешь, потом рассказывай где мне жить и как

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про Грушевського:-...Ведь тряпкой был а не политиком, просрал все, еще и советам жопу лизал в надежде на не расстрел...це Ви товарісч мляя..., пишете про першого Президента України!!!пишете тупо,вульгарно й примітивно!!!

А случайно не Грушевский ли - Президент - писал о том, что украинцы и немцы чуть ли не кровные братья, а после из-за границы рассказывал, как он был неправ и просился назад в УССР? И как это назвать?

То, что он был первым Президентом не делает его ангелом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про Грушевського:-...Ведь тряпкой был а не политиком, просрал все, еще и советам жопу лизал в надежде на не расстрел...це Ви товарісч мляя..., пишете про першого Президента України!!!пишете тупо,вульгарно й примітивно!!! Й Ви ж писякаєте...но не превращайтесь в скотов... ....скотство душевное надо просто перерости...

ну так а справді був тряпкою а не політиком, просрав навіть більше ніж можна просрати, лизав жопу (даруйте термінологію) не тільки совєтам а спочатку австріякам а потім німцям, а уже потім-потім совєтам - і якщо совєтам ради своєї шкірки, то німцям і австріякам винятково за матеріальні блага... а ще він ніколи не був першим президентом україни...

Maskinong, припусти думку - може це ти дуже помиляэшся на рахунок Грушевського? Може перед тим як "пейсать" ідеологічні штампи, варто вникнути в суть обговорюваного питання?

Припускаю.Й більше того часто погоджуюсь. Кожній людина притаманно помилятись,як писав класик:"Опыт сын ошибок трудных..." Такщо й я помиляюсь але нецього разу панове.

ИМХО. Суті,як такої,в обговоренні цієї теми немає в принципі,є обговорення факту що стався.Є позиції людей до того що сталось й є субєктивні висновки людей до яких вони приходять через свою особисту призму бачення світу.

Що до Грушевського.

Особисто я не в захваті.Але це наша історія,це історія моєї країни!(по вашему-штамп)Хороша чи погана НЕ ВАМ судити його діяльність.З позиції мякого,теплого крісла в 2009 році ситуація виглядає ой як по іншому й не потрібно обливати брудом людей які,на відміну від більшості з вас,хоть щось зробили,погано чи добре але зробили!

Молодь яка читає про ПЕРШОГО Президента .." советам жопу лизал в надежде на не расстрел"..ніколи в житті не почне поважати свою історію а як налідок СЕБЕ й нас з вами(.Якщо нащадки паплюжать пращурів вони повинні бути готові то куп гівна й на своїй голові.( від вдячних нащадків)!

________________________________________________________________________________

______Інститут президентства в Україні

В Україні зародження демократичного суспільства розпочалося ще за часів козацтва, але бурхливий розвиток демократії та інституту президентства розпочався у 10-х роки ХХ століття. За часів діяльності Центральної Ради було видано чотири Універсали (Укази), які мали покласти основу демократизації українського суспільства. Останнім Універсалом, від 22 січня 1919 року, Центральна Рада проголосила повну політичну незалежність України від Росії. А 29 квітня 1918 року Центральна Рада обрала Михайла Грушевського Президентом Української Народної Республіки.

Пост президента України був заснований 5 липня 1991 року постановою Верховної ради УРСР «Про вибори президента Української РСР». 1 грудня 1991 року відбувся всеукраїнський референдум, на якому, одночасно з проголошенням незалежності України, народ віддав перевагу президентській формі правління. Того дня був обраний перший Президент нової Української держави – Леонід Кравчук. У липні 1994 року, в результаті дострокових виборів Президента, країну очолив Леонід Кучма. Кучма був при владі 10 років, вигравши й наступні президентські вибори – 1999 року.

26 грудня 2004 року Президентом України обрано Віктора Андрійовича Ющенка

http://www.president.gov.ua/content/president_history.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від голоду 1921–23 рр. в Україні загинуло 3 млн чоловік.

Так ленінська влада приборкувала непокірних українських селян, хліборобські традиції яких сягали VI тисячоліття до Різдва Христового, часів Трипільської культури. Ще страшнішим був штучно створений московсько-більшовицькою владою Голодомор 1932–33 рр., який забрав 8 млн життів. А загалом від голодоморів 1921–22 рр., 1932–33 рр., 1947 р. в Україні померло щонайменше 12 млн чоловік. Це вдвічі більше, ніж людські втрати України в Другій світовій війні!

Ленін відзначався невмотивованою, дикою ненавистю до Бога і Православної церкви. Хоча батько Леніна був глибоко віруючою людиною і виховував дітей в православних традиціях, Ленін після його смерті оголосив себе атеїстом, а мати навернулася до лютеранства. Леніна не влаштовувало те, що Церква виступала проти насильства і терору, проти всяких проявів зла по відношенню до людей і влади. Він грубо ображав почуття віруючих: "...всякий боженька есть труположество", "всякая реакционная идея о всяком боженьке, всякое кокетничанье с боженькой есть невыразимейшая мерзость, ... самая опасная мерзость, самая гнусная зараза". Ленін організував небачений в історії погром Православної Церкви під вивіскою конфіскації церковних цінностей.

Ось лише два уривки з його листа від 19.03.1922 р. "Именно теперь и только теперь, когда в голодных местах едят людей и на дорогах валяются сотни, если не тысячи трупов, мы можем (и поэтому должны) провести изъятие церковных ценностей с самой бешенной и беспощадной энергией, не останавливаясь перед подавлением какого угодно сопротивления". "Чем больше представителей реакционной буржуазии и реакционного духовенства удастся нам по этому расстрелять, тем лучше. Надо именно теперь проучить эту публику так, чтобы на несколько десятков лет ни о каком сопротивлении они не смели и подумать".

За вказівкою вождя здичавілі більшовики грабували церкви, палили ікони, священні книги, церковне майно, по-варварському руйнували храми – пам`ятники архітектури, з дикою жорстокістю вбивали митрополитів, єпископів, священиків, мирян. Були вщент пограбовані і святині українського православ`я – Києво-Печерська лавра, Софійській собор, Михайлівський Золотоверхий монастир, всі без винятку храми в Україні. Загальна сума награбованих церковних цінностей в 100 (!) разів перевершила тогорічний бюджет країни. Лише 0,1% від цієї суми було використано на допомогу голодуючим Поволжя і України, решта – на підготовку

"світової революції".

Руйнуючи церкву, Ленін відкидав моральні, християнські цінності, закликав замінити Божі заповіді в душах людей на химеричні гасла класової боротьби. Коли сатана хоче взяти собі людину, він відбирає в неї душу. Ленін – сатанинська постать XX ст.!

Тому моя особиста точка зору знести всі памятникі повязані з цим тираном Українського народу. Памятник в першу чергу це вшановування , память людей про своїх героїв. Або ж тоді ставимо памятники Адольфу Гітляру теж..... :angry::angry::angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Maskinong правильно написав. Суть акції не в самому вандалізмі. Тільки пойміть мене правильно, якби я хотів сотворіть акт вандалізму я б йому голову відпиляв - наглядно, конкретно і зі всією, так сказать, пролитарською ненавістю.

А якщо стоїть завдання розворушити в пам'яті людей спогади про ковбасу за 1,8руб і хліб по 16коп. То це саме те.

В етапах які описав Maskinong я б ще добавив пункт:

План акції:

0)Найти пам'ятник тому самому вождю, адже це тепер не так вже і легко

1)Добути фарбу

2)Знайти й ПРОПЛАТИТИ пару придурків які візьмуться за роботу(ВАНДАЛІЗЬММММ!)

3)Безпосередньо роботА(ВАНДАЛІЗЬММММ!)

4)Й головне-ЗДІЙНЯТИ СТРАШНИЙ ГВАЛТ навколо проблеми "асквернявания" святого лика вождя!!

а)в газетах

б)на телебаченні

в)WWW

А щодо Грушевського. Читаючи періодику, я частіше звертаю увагу на те, що вже переписують історію 15-ти років. Причому переписують грубо, примітивно та перетягуючи одіяло. А ви сперичаєтесь про те що відбувалось століття назад. Як воно було ми можемо судити тільки суб'єктивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодь яка читає про ПЕРШОГО Президента .." советам жопу лизал в надежде на не расстрел"..ніколи в житті не почне поважати свою історію а як налідок СЕБЕ й нас з вами(.Якщо нащадки паплюжать пращурів вони повинні бути готові то куп гівна й на своїй голові.( від вдячних нащадків)!

Я не знаю чего вы так вцепились в Грушевского, я его взял для примера, что бы показать что каждого политического деятеля можно обосрать по самое не балуйся. КАЖДОГО. Абсолютное большинство этого достойно. Друоге дело это формировать скотское государство и особенно молодежь.

Какие уроки они почерпнули из факта вандализма у нас? А в Киеве? А такие что все это можно и нужно делать, потому что это безнаказанно! И, поверьте, будут делать, и все будут закрывать глаза, прикрываясь тем что памятник поставлен личности недостойной. Только не надо рыдать в голос, когда возьмутся за нынешних героев.

Я согласен что памятник, мягко говоря не адекватен действительности и т.д. и т.п. Так стоит же, жрать не просит, территорию вокруг врядли особо тщательно прибирают. Пусть стоит и будет напоминанием, сиволом того о чем надо думать. Или пусть заменят, личностью которая достойна (пусть даже Грушевским). Читайте внимательней то что написал madkot. Абсолютно правильное направление мышление как на мой взгляд.

2 Maskinong&Zeussесли жить только прошлым и не осмысливать его, не давать ему оценки как избежать ошибок в будущем и жить настоящим?

2 ig_rok в сети общался и впредь собираюсь общаться на "ты". во первых потому что оппонент мне не известен лично, а он может быть равно и 10 летним и 60 летним, во вторых переход на "вы" в сети более часто, чем редко символизирует повышенный тон и переход на личности. не я это придумал, и бороться с этим не вижу смысла. (если интересно читай про ФИДО)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To mammoth.

Я не давав оцінку самому факту. А лише підтримав думку про те, що намір зробленого не вандалізм, а політичний аспект. А мета цієї політичної акції саме такі гарячі дискусії. Моє ставлення до пам'ятників в цій темі, будь то Ленін чи пісяючий хлопчик, а також до історії не виражається ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To mammoth.

Я не давав оцінку самому факту. А лише підтримав думку про те, що намір зробленого не вандалізм, а політичний аспект. І оскільки це не вандалізм то який сенс спорити про те шо там з тим пам'ятником зробили??

э нет, надо называть вещи своими именами, какую окраску бы им не придавали. если смотреть с такой точки зрения и давать такую оценку то Ленин - романтик, Ющенко - герой нашего времени и т.д.

какой такой политический аспект? эдак убийца может мотивироваться голодом и его надо оправдывать тогда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mammoth трішки підправив свою думку в попередньому пості.

Випадок з вбивцею це моя аналогія з відпиляною головою пам'ятнику. І там і там неприпустима конкретика.

Факт з фарбою це більше момент привернення уваги, а так званий, вандалізм відмивається за 38 хвилин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...