Перейти до змісту

Знущання над Леніном


xriaps

Рекомендовані повідомлення

ленін у маневичах найхітовіший блокбастер?

до маневич дошло известие, что украина стала "самостийной"...

и кремль потерял ещё кусочек исконно рускуй земли которая в силу непонятных обстоятельств оказалась так далеко от МКАД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Прочтение топика вызвало тоску ... о каком будущем нации можно вести речь, если мы то и дело плюём в своё прошлое.

И что более всего тоскливо так это то, что учитывая фиговую тучу новоиспечённых "Ленинов на бгоневичках" заплёваной оказалась вся история.

В продолжение темы вспомните памятник Леси в парке ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В продолжение темы вспомните памятник Леси в парке ...

вот!

почему, вандализм над монументом Лесе в парке вызывает отрицание, вандализм в Гарадже несколько лет назад - тоже.

а тут столько одобрения!

суть мало меняется.

это не святыня, конечно, но это история!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кого-то слишком много свободного времени.
жрали бы гамбургеры и хотдоги с кока колой, и заплывал бы мозг жиром как у Американцев

ыхыыхыыы

вот я себе здесь не могу представить таких долбоебов как ты и максимка вне интернетов.

Вас наверное разводят на каких-то специальных фермах, а потом выпускают пастись в интернет.

Мозг напряги придурок! представлялка заработает!

to shura: Не обращай внимание, это зомбирование ..... ломаем всё что построено после 1991 года --- это самовыражение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не переходим на личности

p.s. а 70 лет окупации так просто не проходят :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти що не розумієш - що ці люди оці всі даркмонки, щури, діфоти - вони твої ВОРОГИ?

Макс, смотри сюда: этот гусь - твой ВРАГ. Ты должен его ВОЗНЕНАВИДЕТЬ.Гуси желают тебе ЗЛА. НАЙДИ гуся, УБЕЙ гуся.

goose3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня идея,

чтобы защитить памятники Ленинам - их нужно собрать в одном месте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочтение топика вызвало тоску ... о каком будущем нации можно вести речь, если мы то и дело плюём в своё прошлое.

И что более всего тоскливо так это то, что учитывая фиговую тучу новоиспечённых "Ленинов на бгоневичках" заплёваной оказалась вся история.

В продолжение темы вспомните памятник Леси в парке ...

Мушу тебе запевнити, що це зовсім не моє минуле, і зірочку з леніном я НЕ носив і галстучка теж, і в комсомол не поступав, тим більше в КПРС. Більше мені в ті роки подобались жовто-сині кольори, при чому заборонені. Просто Ленін - це не моє, і не моя історія, а насаджене зі сходу. Так що за цим мені зовсім не шкода, але шкода тих полішуків маневицьких, які ще досі плачуть за цим лисим бовдуром. Обливати фарбою - це не гарно, але ще гірше залишати ці памятники на згадку про те як мільйони українців були вивезені в Сибір і на Соловки через цього картавого.

А приклад з Лесею тут зовсім ні до чого - ми її любимо, бо вона Леся Українка. І Шевченка ми любимо, бо він страждав Україною і мріяв про її незалежність, а за його Кобзар (не відредагований радянською владою) колись можна було поїхати у дальне плавання в степи Кубані.... Ось така історія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мушу тебе запевнити, що це зовсім не моє минуле, і зірочку з леніном я НЕ носив і галстучка теж, і в комсомол не поступав, тим більше в КПРС.

Аха аха. Я теж пам'ятаю, що відставаючих не приймали.

А якщо серйозно, то що б тобі, чи мені не подобалось від цього не зміниться ні 70 років життя по "червоним канонам", ні Б. Хмельницький не зітре свій підпис на Переяславській угоді. Історія - це те що було, а не те, що ми хочемо бачити чи визнаємо. І як би не засирали пам'ятник Леніна убогі телепні-радикали, яких бачу і на форумі доволі, це не змінить того, що мало місце.

Щодо пам'ятника Лесі, то ти мабуть взагалі не допетрав. На наприкінці літа якісь ушльопки перекинули її пам'ятник в парку ... мабуть її творчість не любили ... ну не їх це було, прям як Ленін не твоє.

Поки мене не записали до східних радикалів зауважу, що мені жалко тільки танк який стояв на 40-му, так що поглумитися над моїми "цінностями" вже не вдасться. Пам'ятники Леніна давно варто було познімати, але глумитися над ними, показуючи свою приналежність до маневицької інтелігенції, сенсу геть нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кегебістів і комуну треба СУДИТИ

вот тут ти не прав.......................

Слухай, а батька з дідом(своїх) ти б теж засудив би?! якби взнав що вони були Комуністами?

Про схід і південь. Ці люди не винуваті, що іншого просто НЕ ЗНАЮТЬ. Але й мовчати і не відкривати їм очі - теж злочин.. Якщо вони розуміють лише силу, то указ президента про ліквідацію символів тоталітаризму для них - саме те, що потрібно... ЯКБИ Я МІГ НАКАЗУВАТИ!! Але ж я не супермен і тому використовую лиш те, що можу використовувати... Наприклад, силу логічного слова, де мене слухають...

от чього ти і не в політиці!

Аха аха. Я теж пам'ятаю, що відставаючих не приймали.

А якщо серйозно, то що б тобі, чи мені не подобалось від цього не зміниться ні 70 років життя по "червоним канонам", ні Б. Хмельницький не зітре свій підпис на Переяславській угоді. Історія - це те що було, а не те, що ми хочемо бачити чи визнаємо. І як би не засирали пам'ятник Леніна убогі телепні-радикали, яких бачу і на форумі доволі, це не змінить того, що мало місце.

Щодо пам'ятника Лесі, то ти мабуть взагалі не допетрав. На наприкінці літа якісь ушльопки перекинули її пам'ятник в парку ... мабуть її творчість не любили ... ну не їх це було, прям як Ленін не твоє.

Поки мене не записали до східних радикалів зауважу, що мені жалко тільки танк який стояв на 40-му, так що поглумитися над моїми "цінностями" вже не вдасться. Пам'ятники Леніна давно варто було познімати, але глумитися над ними, показуючи свою приналежність до маневицької інтелігенції, сенсу геть нема.

100%

А на рахунок пам"ятника то тут потрібно розлядади його як історичну цінність! я б нарахунок місцевої влади порушив би кримінальну справу ......

мені теж багато чого не подобається! так я ж не бігаю з 5-ти літровим відром фарби і не обливаю всіх направо і наліво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...але ще гірше залишати ці памятники на згадку про те як мільйони українців були вивезені в Сибір і на Соловки через цього картавого.

А при чём тут Ленин и массовые высылки украинцев в Сибирь и лагеря? ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А при чём тут Ленин и массовые высылки украинцев в Сибирь и лагеря? ???

Правильно говориш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкодувати таких людей треба... у спеціально визначених для цього місцях із відповідним персоналом...

правльно,

давайте вернемся к традиции спец-личебниц - и будем туда упаковывать тех кто несогласен с линией коммунистической партии

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот тут ти не прав.......................

Слухай, а батька з дідом(своїх) ти б теж засудив би?! якби взнав що вони були Комуністами?

Комуняки теж не всі одним медом мазані... Якщо вам відомо, то до Великої Вітчизняної війни членів компартії було не багато, а ще в 1937 рік їх прибрали багато репресії. Під час війни кількість "партєйних" зросла приблизно в три рази. Причини - масовість для "розбавлення" старих членів, що було вигідно тодішній партеліті і для "підняття бойового духу". Приблизно з тієї ж причини, "розбавлення", а також той факт, що НІЯКОЇ вищої посади не можна було отримати НЕ ЧЛЕНАМ КПРС зумовили "масовість" членства в тій партії пізніше. Далеко не всі комуністи отримували спецпайок, блага, тощо, але таких було багато. Проте були і є люди, які не вступили в ту "партію". Мої дід, батько, мати і так далі - саме з таких. І повірте, тиснули на них добряче... Через ті відмови і залишились вони трудягами, не зробили кар'єри в сучасному розумінні. Звичайно, завклубом-партєйного я б навряд чи судив би... Скоріш "другий Нюрнберзький процес" над компартією.. І ОБОВ*ЯЗКОВО оголосив би списки членів КПРС, стукачів КДБ тощо.. Як чехи зробили. Люди б розсудили.. Наприклад, в селі, звідки я родом, було свого часу три комуністи - бригадир, парторг і ланковий, земля їм пухом.. Їх знали і трохи зневажали. Але ховали ВСІХ із відспівуванням, а після розвалу Союзу вони в храм ходили, і діти їх хрещені. Так що про предмет розмови мені відомий.("Врага нужно знать в ліцо!") :D

Але все-таки пам'ятник тут Леніну ні при чому.. Паплюжити його не варто було... Цим ті, хто зробив, показали свою азійськість, дикість, яка нічим не відрізняється від аналогічної у "совєтів". От зняти його в музей, якщо має художню цінність.. А то поліщуки щось прилипли до нього, як муха до ......

А при чём тут Ленин и массовые высылки украинцев в Сибирь и лагеря? ???
При тому. На його ідеях "знищення класового ворога" спирались подальші керівники, і не тільки ідеях, а й прикладах...(фізичне знищення "буржуїв", експропріації, висилки на Соловки були ж ще за Леніна, авжеж?). Друга справа, що наступник його Джугашвілі довів систему знищення до ідеалу, а запозичив її в Сталіна і знову ж "вдосконалив" ... Гітлер! Історичний факт.
давайте вернемся к традиции спец-личебниц - и будем туда упаковывать тех кто несогласен с линией коммунистической партии
Не вийде... І не потрібно.. Ми ж геїв туди не ховаємо, хоча і бачити їх не хочем... ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При тому. На його ідеях "знищення класового ворога" спирались подальші керівники, і не тільки ідеях, а й прикладах...(фізичне знищення "буржуїв", експропріації, висилки на Соловки були ж ще за Леніна, авжеж?). Друга справа, що наступник його Джугашвілі довів систему знищення до ідеалу, а запозичив її в Сталіна і знову ж "вдосконалив" ... Гітлер! Історичний факт.

Да, как раз при нём Соловки делали. Но в те годы (свои последние) он уже был мало вменяем и практически не руководил. В принципе, неважно. Вопрос в другом - что плохого конкретно Ленин сделал конкретно для украинцев?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- что плохого конкретно Ленин сделал конкретно для украинцев?

революцію 1917 року...цього вистачить, щоб позносити всі його памятники на території україни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

где-то в 7мь с хвостиком вечера по "первому_национальном" была передача приуроченая памятникам комунизма, и Лениту ф том числе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ел как раз,

а когда я ем - для меня фсе_умерли

о Крыме не говорили, кажется

любит у нас народ с памятника Ленину на Крым перепрыгивать.... вы исчё окупационный флот вспомните

p.s. а что историкам? я ж неговорю что "Ленина нет", хоть и никогда его не видел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

никакая смена политической ориентации не может оправдать вандализм. так что оранжевые вы, красные или голубые, - если вы валите памятники, сжигаете картины и книги - вы моральные уроды!

Вход есть. Хотите переименовать улицу - постройте сначала новую. Хотите убрать памятник - создайте сначала новый, а старый перенесите с глаз долой, но не превращайтесь в скотов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

никакая смена политической ориентации не может оправдать вандализм. так что оранжевые вы, красные или голубые, - если вы валите памятники, сжигаете картины и книги - вы моральные уроды!

А єслі ето памятнікі гітлєру, а єслі еті кнігі ето "Майн Кампф"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пам'ятник для того, щоб пам'ятати (подію, людину, епоху). І ніхто не заставляє йому поклонятись.

А чим тобі погана "Майн Кампф"? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти чо не знав? Спитай lumax'а.

та мені пофіг що там бюрократи вирішили. Що особисто тебе не влаштовує? Мабуть ти навіть не читав (я також, взагалі-то).

Мабуть точно так само і з паплюженням пам'ятника Леніну. Особистість доволі неоднозначна, а дії цілком зрозумілі - просто обісрати.

пс: особисто я був би не проти якби десь стояв пам'ятник Гітлеру. Я б привів за ручку свою доньку/сина, тицьнув би пальцем і сказав: "Дивись, дитя! Через цю людину було знищено мільйони людей. Він хотів вбити твою прабабусю і прадіда, він вважав їх худобою, яка недостойна життя. Добренько подивись на нього і запам'ятай, щоб не дай бог тобі стати схожим на нього."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та мені пофіг що там бюрократи вирішили. Що особисто тебе не влаштовує?

та все влаштовує, давайте будемо в школах вивчати "це ж наша історія".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...