Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Завжди заправлявся на ОККО, бо тільки про нього нічого поганого не чув. Про WOG - багато поганих відгуків чуві про бензин і про дизель. Ось сьогодні заправив повний бак на укрнафті (здається десь по 10.80) і думав пошукати на борді цю темку, а тут - вона в топі!)) Їздив цим літом в Одессу у відпуск. Заправлявся лише на укрнафті і авіасі, бо були партнерські картки, придбав по дешевизні, і скажу нічого. Думаю почати заправлятися на укрнафті, подивлюсь як буде.

Хто що думає на рахунок цього? (Машинка - ланос 1,5)

P. S. Прикро, що в нас Шелів нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

Думаю почати заправлятися на укрнафті, подивлюсь як буде.

Хто що думає на рахунок цього? (Машинка - ланос 1,5)

Подивишся через 10 тис. на свічки. Я більше туди ні ногою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивишся через 10 тис. на свічки. Я більше туди ні ногою.

І що з свічками? Я заправляюсь в основному на укрнафті і аветрі. міняю свічки кожні 30тис. км і завжди з ними все нормально (вже міняв 2 рази, тобто проїхав більше 60тис. км).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ОККО поки рулить! На АНП вроды непоганий але на ОККО кращий. В мене це помітно при заведенні авто на гарячі. На АНП заводиться через 2-3 сек, на ОККО з 1ї секунди. Перевіряв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Багато знайоих іздить/радять на паливо Белоіл, а мені несподобалось, добре що ОККО вибачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре що ОККО вибачає.
Проїхавши по Україні і позаправлявши бензин (А-95) з різних АЗС, ІМХО, у ОККО далеко не найкращий бензин.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Згідний що ненайкращий, та кращої альтернативи в околицях Луцька незнаю.

Може хто вкурсі хто будується біля лищенського повороту?

По вигляду Аветра вроді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хто вкурсі хто будується біля лищенського повороту?

По вигляду Аветра вроді.

синій дах "пункту оплати". Аветра сині кольори має чи червоні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикол, я не зразу догнав, що Белоіл - білоруська контора! Має бути норм бензин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навесні буде й Шелл у нас

Уявляю які там будуть черги. А де саме буде. якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявляю які там будуть черги.

Поясніть незнаючому, чому. І чи буває там газ. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так газ там є але не на всіх АЗС називається Power GAS.

А щодо черг: ціна як усюди якість суттєво вища.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Залив в суботу 20 літрів дизеля на виїзді з Луцька до Ковеля на Укрнафті, казали соляра -20, а тут сцуко при -12 замерзла!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залив в суботу 20 літрів дизеля на виїзді з Луцька до Ковеля на Укрнафті, казали соляра -20, а тут сцуко при -12 замерзла!!!

З мого досвіду - "Укрнафта" та АNP (читай Палиця й Коломойський) реалізують найгірше паливо. Принаймні моя "ластівка" не раз вмикала "Check engine" при найменшому морозі і, відповідно" вказаному топливі. Заправка на ОККО знімала проблему через 5 хвилин. Зараз, в основному, заправляюсь білоруським, біля ТЦ "Варшавський"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З мого досвіду - "Укрнафта" та АNP (читай Палиця й Коломойський) реалізують найгірше паливо. Принаймні моя "ластівка" не раз вмикала "Check engine" при найменшому морозі і, відповідно" вказаному топливі. Заправка на ОККО знімала проблему через 5 хвилин. Зараз, в основному, заправляюсь білоруським, біля ТЦ "Варшавський"

За солярку не скажу, а от за 95 заступлюся. 4 роки тільки Укрнафта і АНП, ніяких помилок, збоїв і проблем. Ні в мороз ні в жару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж декілька слів про бензин.

Влітку часто їздив на Рівне і заливав бензин в основному Укрнафта. Потім вирішив спробувати Окко для порівняння. Робота двигуна не змінилась (х.х., шум, вібрації тощо), динаміка теж особливо не змінилась, але витрата пального знизилась. можливо укрнафта не доливає бензину більше...

Проблем з двигуном після Укрнафти не було ніколи..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заправлятися намагаюся лише на ОККО.

4 роки заправляв "Таврію", ніби 1,3 карбюратор, 92-м Окковським, різниця в динаміці розгону, шумі двигуна, навіть запаху вихлопних газів (каталізатора в мене звістно не було), особливо відчувалася різниця у витраті пального (ОККО десь на 10-15% менше) і т.д. в порівнянні з тими ж "Укрнафтою" та "АНП" досить велика.

+ сервіс, на АЗС є туалети, які дійсно завжди чисті, можна купити перекусити, чи якісь попутні авто товари.+нарахування бонусів на "Фішку"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також в суботу заправлявся дизпаливом на укрнафті по Яровиця, якщо не помиляюся (за променем). Сьогодні без проблем з пуском двигуна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З мого досвіду - "Укрнафта" та АNP (читай Палиця й Коломойський) реалізують найгірше паливо. Принаймні моя "ластівка" не раз вмикала "Check engine" при найменшому морозі і, відповідно" вказаному топливі. Заправка на ОККО знімала проблему через 5 хвилин. Зараз, в основному, заправляюсь білоруським, біля ТЦ "Варшавський"

За солярку не скажу, а от за 95 заступлюся. 4 роки тільки Укрнафта і АНП, ніяких помилок, збоїв і проблем. Ні в мороз ні в жару.

Наскільки мені відомо, то 95-Преміум у них білоруський... Решта - гуано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Решта - гуано

Я на тому гуані четвертий рік без ремонту... т-т-т. :)

Нічєго лічного. Дай Боже....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...