Перейти до змісту

Однокласники


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

33й был всегда, только за улицей Малиновского он заканчивался и начинался пустырь. Малиновского же кончалась возле новостроящегося храма, где был разворот автобусов. Потом это стало пр. Октябрьской революции, а потом - пр. Соборности.

Кстатти. кто еще не в курсе может - по пр. Соборности находится самый длинный дом в мире, вроде занесен в Книгу Рекодов Гиннеса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 157
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

Молоді, 23(Ворошилова,23) (9-ти поверховий будинок відразу за м-н Ювілейний) був зданий в 1979 році, якщо не помиляюсь. Тоді ми і вселились туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Соборности 21 (Малиновского, 3Б) где-то в 1982 году, 2-я девятиэтажка от Юбилейного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

сьогодні шукаю фоткі в домашніх архівах, завтра постараюсь зробити фокус, і викласти. Батькі в молодості займалися фотографією, навіть своя домашня студія була. Так що фоток повинно бути багатенько. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 місяця потому...

Проспект Правди - щось не можу згадати де це було...

29f533cc42e9.jpg

Это не совсем пр.Правды.Дамы стоят на улице Гулака-Артемовского (одно из названий улицы,несколько раз менялись,всех не знаю). А за спиной фотографа пр.Правды.,который почти перпендикулярен этой улице. Другим концом улица упиралась в забор,за которым была воинская часть (сержантская школа).Но может быть все наоборот,фотограф стоит спиной к воинской части.Финские домики (почему их так называли никто не знает.) справа и слева выглядели одинаково , и мне сейчас ,по прошествии 43 лет,трудно сказать точно.Но что это улица Гулака-Артемовского (в те поры)-сто пудов.Была она длиной порядка 500 метров,так что погрешность не очень велика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Пардон.

Дивлюся на фото. Мені здається, що в ті часи місто було архітектурно кращим, ніж зараз. Ці всі новобудови ... нервують мене, здаються мені недосконалими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amaranth, а давайте поговорим через років 20, а? ;) Хоча дашки з тканини тре вернути назад на вулиці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо я помиляюся і буде ще гірше ніж є зараз але на сьогодняшній день в місті наблюдається засилля реклами у всіх її проявах - бігборди,білборди, сітілайти, рекламні щити, електронні панелі, плакати, листівки, наскальний розпис і т.д .

І до гадалки ходити не треба - вся ця муть страшно спотворює обличчя міста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

електронні панелі

так, особливо коли їдеш ввечері (вночі) з вул. Львівська в сторону Ковельської біля кільця,

в очі так лупить що дивитись не можливо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увы, но ни через 20, ни через 150 лет такого шатра-аллеи из аккуратно высаженных , побеленных и "постриженных" деревьев, как на Шопена, уже не будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amaranth, а давайте поговорим через років 20, а? wink.gif Хоча дашки з тканини тре вернути назад на вулиці!
Увы, но ни через 20, ни через 150 лет такого шатра-аллеи из аккуратно высаженных , побеленных и "постриженных" деревьев, как на Шопена, уже не будет.

Ага, згодна.

можливо я помиляюся і буде ще гірше ніж є зараз але на сьогодняшній день в місті наблюдається засилля реклами у всіх її проявах - бігборди,білборди, сітілайти, рекламні щити, електронні панелі, плакати, листівки, наскальний розпис і т.д .

І до гадалки ходити не треба - вся ця муть страшно спотворює обличчя міста

Відповім трошички "маячнею". З нашим містом так само, як у київському метро з його житонами - треба за рекламу відбити гроші. Рекламне бюро належить дружині/коханці можновладця, який там варить кашу,/ ще якійсь пісьці. Виїжджають на студентах, пенсіонерах, інвалідах, (іносранцях) іноземцях, які змушені користуватися їхнім транспортом. На рекламу гроші ж вклали - терба повернути. Так і з містом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б ремонтували дороги... Але ж їм нафіг треба чужі ноги та життя - грошики повинні окупитись (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці козирки на вікнах магазинів як своєрідна візитка 60-х.

А годинник помітили? Красива вулиця!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Красненський міст

a5d46bfd036c.jpg

вулиця Леніна, напевне десь за магазином Сонечко...

b593a46941d0.jpg

Це початок вулиц1 Лен1на, справа - сквер, який був перед бернардинами, зліва парк, де зараз ун1вермаг
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаве фото театрального майдану. 1976р. Готель "Україна" ще не побудований.

post-6713-0-38384600-1323248945_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, це дзеркальне фото. Готель в цей ракурс і не попав би.

Якось так, більш зрозуміло. IMHO.

post-6972-0-14457400-1323250040_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, це дзеркальне фото. Готель в цей ракурс і не попав би.

Якось так, більш зрозуміло. IMHO.

post-6972-0-14457400-1323250040_thumb.jp

Дякую. Я в суматосі і не додивився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...