Перейти до змісту

Луцьк 45-91 р.р.


Рекомендовані повідомлення

Щиро дякую, накінець я побачила березовий місточок, що досі яскраво стоїть у моїй пам'яті, але ніколи не був візуалізований!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все что я знаю о парке Леси. Луцк, 70-е гг.

Возьму на себя смелость утверждать,что это тот же мостик,только снимок сделан с другой стороны и он помоложе будет (снимок сделан в 1974 году).

post-13107-0-82242800-1318792681_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тицьніть, будь ласка, на гуглмапс де це було!.. :0011: Здається мені, це десь на алеї від зоокуточка до центральної алеї повз атракціони?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тицьніть, будь ласка, на гуглмапс де це було!.. :0011: Здається мені, це десь на алеї від зоокуточка до центральної алеї повз атракціони?..

Эге,я в 2010 годе,с распечатанной фотографией,приблизительно представляя где это место,с аборигеном города Луцка в компании,пытаясь ориентироваться на стволы деревьев,запечатленные на фото хотел найти это место точно.Увы,не получилось.Все сметено могучим ураганом.

Однако,я уверен,что здесь присутствуют аналитики,еще не очень отягащенные богажом прожитых лет,которые смогут достоверно указать бывшее местоположение мостика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи не міг він бути і не один?

Я його пригадую в районі Бригантини, коли її ще там не було. Коли заходити у парк від ринку, ця алея виходить на центральну. Неподалік перетину алей і був міст.

На цій світлині позаду видно сходи. А ці сходи, це теперішнє містечко "Диво". Чи не так?

Десь в альбомах у свекрухи ще були фото місточка, матиму нагоду - передивлюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На першому фото за вербами, які ростуть за каналом, роздивився бордюр та східці дитячого містечка. Тепер думається що місток був десь біля Бригантини (в якому то році її туди затягнули,а?..)

post-3641-0-62250700-1318869834_thumb.jp

А якщо фото віддзеркалити відносно вертикальної осі, то виходить впізнаваніше:

post-3641-0-13383900-1318870699_thumb.jp

А ще якщо порівняти кількість дерев біля містка на обох фотографіях і відстань до них, то виходить що містків було в парку два! Як мінімум. :)

І ще: на першому фото справа часом не крісло з того садового гарнітуру, що на другій фотографії?...

Всьо смєшалось: люді, коні....

Upd. Поки я фотошопом грався і гугл-землю мишкою крутив, laska прийшла і всьо розказала... :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На третій світлині старе русло Стиру, що якраз проходило під двориком старої 3-ї школи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На третій світлині старе русло Стиру, що якраз проходило під двориком старої 3-ї школи.

Здається,що ні. Фото зроблене з мосту на Ковельській, там це русло і зараз є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, не знаю, самі на карті подивіться. Там був широкий луг між руслами, а не вузька коса, як зараз, та і я була свідком тих перетворень з балкону п'ятиповерхівки на Ковельській.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоже сразу заприметил это, можно сказать, уникальное фото. На нём то, чего уже нету. laska права. Направо идёт нынешнее русло, слева мост, а прямо - старое русло. Мы в детстве там в хоккей играли. Его засыпали где-то в конце 80-х.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А історичним він коли став (сайт ВНУ не зовсім коректно працює)?

Освітянам його віддали десь на початку 90-х (так само як і головний корпус на пр. Волі)

Змінено користувачем searcher
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так, це або 91, або 92 рік. Моя старша подруга закінчила історичний в 91-му ще в старому корпусі.

А я вступила у 92-му і уже навчалася в новому (теперішньому).

Там розкішне приміщення з високими стелями і з чудовим конфенц-залом. Відчувалося, що будували якісно.

P.S.Пригадалось як відвойовували головний корпус на Волі. Майно розтягували, як мародери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей будинок політосвіти памятаю зі свого досвіду, коли добровільно-примусово в кінці 80-х прийшлось 2 роки вечорами промарнувати,"навчаючись" там.Навіть десь залишилось фото з випуску.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж Луцьк, мабуть самий кінець 70-х рр.

Будинок політосвіти

А это вход в этот самый будинок.Снимок 1976 года

post-13107-0-46921700-1319209808_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої улюбленні 70-ті. Ну що це??? Чекаю коментарів???

Вот тут вже було декілька фото цього місця, я також його пам'ятаю, і пам'ятаю що від цього стовпа були світлові гірлянди формою як фонтан.

Щось не можу зрозуміти,на фото їх немає, може вони були пізніше, чи то мене пам'ять підводить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...