Перейти до змісту

ул.Ленина (пр. Волі) 1960 рік


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Второй кадр - это твой?

Ні! Це все перефоткано із книжки. Я щойно сам побачив, що там мій підпис, просто раніше стояла прога і вона на всі фоткі які я вибирав ставила цей підпис, ось так і вийшло, а зараз як кидав в інет не замітив. :rolleyes: Фотку видалив, потім заакину без підписа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Снимок примерно этого же периода.

Подібна точка фотографування, але рік 1970 (із альбому випускника).

post-6713-1257763851.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
З,Ы, кстате в памятник Ленину в каком году поставили?

Дело было в ноябре 1967 года,о чем было объявлено по всесоюзному радио

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Памятник Ленину в г.Луцк. Установлен в 1967 году. Скульптор — А. П. Олейник, архитектор — А.Ланько. Демонтирован в 1991 году.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Drobny fakt.Malarz pokojowy (,krewniak) malował ten dom przed oddaniem. Opowiadał o sabotażu.Ktoś na najwyższym piętrze otworzył kran z wodą i rano następnego dnia pośpiesznie usuwali szkody.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Drobny fakt.Malarz pokojowy (,krewniak) malował ten dom przed oddaniem. Opowiadał o sabotażu.Ktoś na najwyższym piętrze otworzył kran z wodą i rano następnego dnia pośpiesznie usuwali szkody.

Незначний факт. Маляр (родич), фарбував цей будинок перед здачею. Розповідав про саботаж. Хтось на останньому поверсі відкрив кран з водою і на ранок наступного дня швидко ліквідовували наслідки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б теж хотів подивитися фото.Але в мене воно відкривається зовсім маленьким :( Чому так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б теж хотів подивитися фото.Але в мене воно відкривається зовсім маленьким :( Чому так?

Неодноразове питання у цьому підфорумі.

В зв'язку з неодноразовими переїздами на форумі лишились тільки thumbnail-и фотографій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...