Перейти до змісту

Український флешмоб


Ukrod

Рекомендовані повідомлення

В Росії судять за виступ на українському інтернет форумі

Жителя Новосибірська Тараса Зеленяка, українця за походженням , притягнули до відповідальності за написане ним на форумі українського інтеренет-видання.

Вчора в Новосибірську почався унікальний судовий процес - вперше в Росії до кримінальної відповідальності притягнутий рядовий учасник Інтернет-форумів. У репліках Тараса Зеленяка, що обговорювало теми в Інтернеті, ФСБ і прокуратура побачили ознаки "розпалення міжнаціональної ворожнечі проти росіян". За зловживання словами "кацапи" і "москалі" авторові, загрожує до двох років позбавлення волі.

Як повідомила "Російська газета", 36-річний Т.Зеленяк, житель новосибірського Академмістечка і син професори Російської академії наук, уродженця Львова Тадея Зеленяка жваво цікавився політичними подіями, що відбуваються на Україні. Інформацію одержував в основному з Інтернету. Із січня по серпень 2005 року Т.Зеленяк, за даними прокуратури, брав активну участь в обговоренні тим українського інформаційного порталу, виступаючи під ніком "novosіbіrsk-2".

При цьому висловлення корінного новосибірця, на думку російських спецслужб, носили "провокаційний характер, формуючи негативний образ росіян і приписуючи їм ворожість і імперські амбіції". Особливе роздратування викликала фраза Зеленяка щодо російських солдат та чиновників у Чечні - "хто ж буде в мусульманській республіці терпіти російське свинство?". ФСБ та прокуратура звинувачують Зелняка в тому що возвеличуючи українців, чеченців прибалтів , він під ніком "novosіbіrsk-2" принижував громадян російської національності.

Справу на Зеленяка відкрили після доносу директора новосибірської компанії-провайдера, послугами якої він користувався.. Він звернувся в УФСБ, повідомивши про пропагандистську діяльність одного з абонентів. Фахівці установили, що вихід на Інтернет-форум і відправлення коментарів здійснювалися під мережним паролем, зареєстрованим саме на Т.Зеленяка. Одержавши ці дані і провівши лінгвістичну експертизу реплік, у лютому 2006 року прокуратура порушила проти нього кримінальну справу про розпалення національної ворожнечі.

"Це, мабуть, перша спроба в Росії притягти до відповідальності самого автора коментарів, а не віртуальний засіб масової інформації, де цей коментар був опублікований. Що в принципі є недвозначним попередженням усім, хто любить вільно висловлюватися на сайтах. Зважаючи на вце, часи балакучої вольниці в Мережі пройшли ", - пише російське видання.

У прокуратурі Новосибірська вважають, що провина Т.Зеленяка доведена. На їх думку, він знав, що сайт відвідує безліч людей, і, а тому мовляв , усвідомлював публічність своїх дій. Правда, сам Т.Зеленяк заперечує своє авторство.

На запитання судді про те, громадянином якої країни він є він заявив "Ще в 1999 році до мене прийшли співробітники РУВД і запитали, чому я не встаю на військовий облік, - розповів Т.Зеленяк судові. - Я відповів, що не вважаю себе громадянином Росії і не збираюся виконувати тут військовий борг. При обміні паспортів я просив залишити мені радянський документ, але мені його прокололи, перетворивши в недійсний. Тільки тому мені довелося одержати паспорт із вказанням російського громадянства".

Коментар Майдан-Інформу : На російських форумах можна зустріти безліч образливих висловлюваннь проти українців, російських мусульмунан, прибалтійції та представників інших національностей. Однак це не хвилює ні російських провайдерів ні співробітників російських спецслужб. Найцікавіше що інкриміновані Зеленяку фрази взято з форуму українського інтернtт-видання ProUA. Попри безперечні ознаки порушення свободи слова це виглядає і втручанням у справи закордонного засобу масової інформації. Юристи - що скажете?

Джерело : Майдан-інформ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Украинский флэшмоб

Российский интернет-провайдер по собствеенной инициативе сдал чекистам своего пользователя.

КРАЙНЕ НЕПРИЯТНЫЙ ПРЕЦЕНДЕНТ !

Есть предложение устроить им массовый запрос.

Вообще украинцы очень плохо самоорганизовуются и плохо приспособлены к колективным действиям, особенно к флэшмобу.

Проверим.

Адрес "Первой мили" [email protected]

Уважаемая "Первая миля"!

Объясните, кто давал вам право перлюстрации траффика ваших пользователей?

Вы обратилась в правоохранительные органы с заявлением по поводу пропагандистской деятельности одного из своих пользователей, но как вы узнали, что его "деятельность" носит "пропагандистский" характер?

И что плохого вы видите в пропагандистской деятельности, ведь, например, любая реклама также является пропагандой?

Тарас Зеленяк участвовал в дискуссиях на форумах - вы считаете, что он не имел права высказывать собственное мнение?

Ваш поступок мне кажется некрасивым, сначала вы подслушивали и подсматривали, а затем побежали "стучать".

Вам следует брать пример с американских компаний AOL, Google, Yahoo, которые даже под угрозой суда не разглашают сведений о своих пользователей.

Наверное оттого Америка считается демократической страной, что для ее граждан дороже всего свободы как свои так и чужие.

А ваша компания нарушила Конституцию РФ, вы незаметно следили за гражданином, тем самым вы подорвали доверие клиентов к себе. Напомним, Статья 23 гласит: "Каждый имеет право на тайну переписки, телефонных переговоров, почтовых, телеграфных и иных сообщений. Ограничение этого права допускается только на основании судебного решения".

Статья 29 "Каждому гарантируется свобода мысли и слова".

К сожалению, борьба со свободой слова и инакомыслием неконституционными методами становится отличительным признаком России.

Обидно, что в этой борьбе участвуют высокотехнологические компании, которые по определению должны развивать прогресс, а не средневековое мракобесие.

Предлагаю каждому отправить данный текст российскому провайдеру.

Джерело : Форум ProUA

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Підтримаємо ?!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Росії судять за виступ на українському інтернет форумі

За зловживання словами "кацапи" і "москалі" авторові, загрожує до двох років позбавлення волі.

Аж дурно стало... чесно

скільки би можна було судити росіян, за зловживання слова хохол, цікаво мені, тисяч 200 чи може більше

текст відправив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво що буде в суді )

якщо записано про права на свободу слова.. а судитимуть саме за це..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

noven , ти смієшся? яка свобода? якого слова?????

рас-тфа: пасаділі! і фсьо! який суд?????

добре, хоть хтось написав таке.... не стало, як з Гонгадзе!!!

всім писать на "останню милю"! завалим спамом нах!!!

не вийде , канєшша..... але спробувать хоть прослідкувать за долею хлопця можна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто я розумію коли вбивають..бандіти і бєспрєдєл. )

а тут невідомо що хочуть зробити.. ...тобто взагалі анріал )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Послав з 5 своїх аккаунтів. Добавив фразу: А когда ваш руский пидор Жириновский обсирает украинцев - что ж вы на

него не пожалуетесь, ссыкуны?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Послав з 5 своїх аккаунтів. Добавив фразу: А когда ваш руский пидор Жириновский обсирает украинцев - что ж вы на

него не пожалуетесь, ссыкуны?

Молодці, браво! Ви на правильному шляху до того, щоб поштовий сервер попав в чорні списки. А тепер прошу не телефонувати нам з претензією, що ваші листи не надходять адресатам через те, що наш поштовий сервер в списках spamcop/dnsbl/....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

serega, хм вмене теж пошти фотакома нема...

точніше є, але я нею вже давно не користуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
serega, хм вмене теж пошти фотакома нема...

точніше є, але я нею вже давно не користуюсь.

Через наш сервер п'ять листів туди відправлено було на даний час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Упс... з фотокомівського аккаунта і правда послав один... решту - з мейл.ру...

Треба виправляти.

ЗАРАЗ ЗНОВУ МОСКАЛЯМ ПОШЛЮ ПІСЬМО, ЩОБ МОЄ ПОПЕРЕДНЄ З ФОТАКОМУ АНУЛЮВАЛИ І ВВАЖАЛИ НЕДІЙСНИМ!!! :lol:) :ok:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Послав парочку... але імхо нееффективно це, адреса заспамлена і закрита. А вот DDOS-ить academ.org -- самоє оно! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...