Перейти до змісту

Запрацювала база легальних мобілок


Рекомендовані повідомлення

Ввів ІМЕІ одного телефона, !ура! білий список.

Цікавить питання з якої дати почали комплектувати список, хтось казав пів-року, це вважати припущенням чи десь це задокументовано?

Просто цей телефон спі.. украли. А він благополучно в білому списку. Таким чином викликають непонятки два факти:

1) телефон з нехорошого списку називають хорошим і його юзання вітається з розпростертими обіймами, його ніхто не шукає і допомогти повертати не збирається.

2) Цивілізовані країни крадені телефони якщо не шукають, то, принаймні, блокують. В нас же виходить блокувати ніхто не хоче, не те що шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Просто цей телефон спі.. украли. А він благополучно в білому списку. Таким чином викликають непонятки два факти:

1) телефон з нехорошого списку називають хорошим і його юзання вітається з розпростертими обіймами, його ніхто не шукає і допомогти повертати не збирається.

2) Цивілізовані країни крадені телефони якщо не шукають, то, принаймні, блокують. В нас же виходить блокувати ніхто не хоче, не те що шукати.

А чому він має бути в чорному списку?!) Ще такого не чув щоб у нас блокували імей краденого телефона. В кращому випадку його шукають через базові станції оператора. Хоча блокувати на рівні операторів крадені мобілки це досить непогана ідея, цікаво чому за стільки років ніхто цього не втілив!? .. дєпутати клали ... на країну і на громадян)..

Для непонятливих поясню. "Білий список" - це ті імеї, які хоча б раз засвітились в мережі оператора до 31 липня, оператори якраз зараз почали надавати такі списки укрчастотнагляду.

А ось ті які засвітилися після 31 липня, підлягають перевірці\звірці з базою частотнагляду(центром сертифікації мобільних телефонів).

Для прикладу: оператори надають укрчастотнагляду список імеїв які ВПЕРШЕ за все існування оператора зереєструвались в їх мережі за період наприклад з 1 по 31 серпня, частотнагляд в свою чергу звіряє цей список з списком із центру сертифікації, і якщо якийсь імей з бази, що надав оператор, не збігається з базою центру сертифікації, такий імей заносять в так званий "Чорний список".

Думаю більш-менш зрозуміло пояснив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня SE сертифицированный есть, новый, включался первый раз после 1 сентября. Так он в "белом списке".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня SE сертифицированный есть, новый, включался первый раз после 1 сентября. Так он в "белом списке".

Ну це й так зрозуміло) сертифіковані телефони\ІМЕІ вносяться в білий список автоматично)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага і ІМЕІ які придумав з потолка

00000000000000

11111111111111

12345678901234

також і "білому списку"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon, для кого я писав 31й пост? Якщо імей був в базі до 31 липня, він автоматично не перевіряючись вноситься в білий список. Мобілок з імеєм 111111111111111 123456.... 88888888888888, ітд дуже багато. В самсунгів іза програмного збою імей перетворюється на нулі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мну мобіло в білому списку ........... :lol:B):)

Уведений код '358*******600' в БД IMEI внесено в 'Білий' список
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось все таки розяснить, що робити із китайськими телефонами? Адже їх в більшості продають на аукціонах. Які саме документи потрібно вимагати у продавця щоб ті телефони з годом не відімкнули? (Якщо вони завезені після 1 вересня 2009 р.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене дві останні цифри не дає внести ))))

І без них в білому списку )))

Cкоріше за все - в тебе телефон Sony Erricson.

Взагалі IMEI складається з 15 цифр. SE дописує свої дві "лишні" цифри.

SE - підтверджую, така ж кухня ... А ще на HTC.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішов з другом на базар до бариг телефончика брати. Добре, що додумався взяти з собою ноут з 3g-модемом. "Не відходячи від каси" перевіряв іimei. Перших двох телефонів не було в БД IMEI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для Соніків потрібно вводити аймей без останніх двох цифер, що стооять через риску

в мене також все ОК по двох трубках :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помилка запиту даних. Зверніться до адміністратора.
Не все так гарно працює((( можливо перевантаження сервера...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З такою системою сертифікації моб. телефонів можна легко справитися з їх крадіжками, - наприклад вкрали телефон, береш документи, коробку і т.д., йдеш в Укрчастотнагляд, пишеш заяву - і імей в чорному списку, а потім мобілку в крадія вимкнуть назавжди, нафіг тоді, питається красти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, всё бы хорошо, да только многие ли хранят коробки и всегда ли IMEI на коробке совпадает с тем, что под аккумулятором? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, всё бы хорошо, да только многие ли хранят коробки и всегда ли IMEI на коробке совпадает с тем, что под аккумулятором? ;)

Тепер при покупці 10 разів перевіриш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стопудово, при покупці все ретельно переглянути тра, і з часом проблема з крадіжками телефонів відпаде сама собою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уведений код '****************' в БД IMEI внесено в 'Білий' список

це тіпа в мене нормальний телефон ? =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уведений код '****************' в БД IMEI внесено в 'Білий' список

це тіпа в мене нормальний телефон ? =)

тіпа да ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ву а чого я жодну нокію перевірить не можна. в них формат імея такий шо не влазять цифри і пише невідомий формат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ву а чого я жодну нокію перевірить не можна. в них формат імея такий шо не влазять цифри і пише невідомий формат

Може не уважно вводиш. Має бути 15 цифр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішов з другом на базар до бариг телефончика брати. Добре, що додумався взяти з собою ноут з 3g-модемом. "Не відходячи від каси" перевіряв іimei. Перших двох телефонів не було в БД IMEI

Ура ! (подумали наверху) Свершилось! Закинули утку в массы и народ ведётся не подеЦЦки. :D Вот уже и с ноутами на проверку ходят. Да подумайте вы своей головой немного. Напрягите извилины......херня всё это. Придумано чтобы продавцов "серых" телефонов в стойло загнать. А как это сделать? Правильно, ВАШИМИ руками. Вот когда вы УЖАСНО (приблизительно как сейчас) испугаетесь и перестанете покупать серые телефоны , то начнёте покупать "белые" но уже дороже :) .

Для справки: Приблизительно в 1998 - 2001 годах нужно было регистрировать мобильный терминал в ЮМС -это стоило около 20гривень в КС (тогда ещё молодой компании) книжечка давалась при покупке стартового. И так! Книжечка эта была что то вроде разрешения на ношение мобильника. Едем дальше! Если бы хотели отловить все неправильные телефоны т.е. серые, ворованые, с неправильным имеем вида 11111111111... то думаю поступили бы так же (тем более что опыт такой уже есть) , ещё бы и бабла рубанули бы за книжечки, ну или там пластиковые карточки. А так что мы видим? Какой то разводняк :) направленный против серого ввоза , который как мне кажется очень сильно стоит поперёк горла ОСНОВНОМУ "ввозчику". Создали какойто сраный сайт "Сраный - это не то слово Убожество" который ВЫ же и пополняете имеями. Я не удивлюсь когда через недельку те имеи которые были серые или небыло вообще станут белыми. ОТКРОЙТЕ глаза.

Помните чудо сайт МВД для проверки ворованых телефонов :) Обосраться! Зачем искать ворованый телефон если можно создать сайт на который зайдя со своего компа и обнаружив что купил ворованый телефон на "толчке" по дешёвке, ты сам приводишь ментов к себе домой :lol::D:lol:

А как же быть иностранцам? В смысле иностранным студентам, базарным китайцам, неграм (ой простите АФРОАМЕРИКАНЦАМ) которые тут живут и учатся? Ну да Ну да им дадут 3 месяца попользоваться , а потом они (а их не мало) побегут стоять в очереди в укрчастотнадзор и их там благословят. А в это время (пока не подошла очередь) они купят карточки УкрТелекома и будут звонить по телефону автомату, или НЕТ побегут и купят белый телефон.

Кто нибудь подумал о последствиях тотального отключения!?? Недолёкие вы мои (с) "Гараж"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нашей стране, как у life:)- "можливо все". Лишний раз перестраховаться не повредит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішов з другом на базар до бариг телефончика брати. Добре, що додумався взяти з собою ноут з 3g-модемом. "Не відходячи від каси" перевіряв іimei. Перших двох телефонів не було в БД IMEI

Ура ! (подумали наверху) Свершилось! Закинули утку в массы и народ ведётся не подеЦЦки. :D Вот уже и с ноутами на проверку ходят. Да подумайте вы своей головой немного. Напрягите извилины......херня всё это. Придумано чтобы продавцов "серых" телефонов в стойло загнать. А как это сделать? Правильно, ВАШИМИ руками. Вот когда вы УЖАСНО (приблизительно как сейчас) испугаетесь и перестанете покупать серые телефоны , то начнёте покупать "белые" но уже дороже :) .

Для справки: Приблизительно в 1998 - 2001 годах нужно было регистрировать мобильный терминал в ЮМС -это стоило около 20гривень в КС (тогда ещё молодой компании) книжечка давалась при покупке стартового. И так! Книжечка эта была что то вроде разрешения на ношение мобильника. Едем дальше! Если бы хотели отловить все неправильные телефоны т.е. серые, ворованые, с неправильным имеем вида 11111111111... то думаю поступили бы так же (тем более что опыт такой уже есть) , ещё бы и бабла рубанули бы за книжечки, ну или там пластиковые карточки. А так что мы видим? Какой то разводняк :) направленный против серого ввоза , который как мне кажется очень сильно стоит поперёк горла ОСНОВНОМУ "ввозчику". Создали какойто сраный сайт "Сраный - это не то слово Убожество" который ВЫ же и пополняете имеями. Я не удивлюсь когда через недельку те имеи которые были серые или небыло вообще станут белыми. ОТКРОЙТЕ глаза.

Помните чудо сайт МВД для проверки ворованых телефонов :) Обосраться! Зачем искать ворованый телефон если можно создать сайт на который зайдя со своего компа и обнаружив что купил ворованый телефон на "толчке" по дешёвке, ты сам приводишь ментов к себе домой :lol::D:lol:

А как же быть иностранцам? В смысле иностранным студентам, базарным китайцам, неграм (ой простите АФРОАМЕРИКАНЦАМ) которые тут живут и учатся? Ну да Ну да им дадут 3 месяца попользоваться , а потом они (а их не мало) побегут стоять в очереди в укрчастотнадзор и их там благословят. А в это время (пока не подошла очередь) они купят карточки УкрТелекома и будут звонить по телефону автомату, или НЕТ побегут и купят белый телефон.

Кто нибудь подумал о последствиях тотального отключения!?? Недолёкие вы мои (с) "Гараж"

А я от думаю, що якби така система запрацювала так як належить, то було б все гуд і такі як ти не купували б телефони на "толчках", даючи заробити гопнікам і наркоманам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to hyrurg:

Ну во-первых ты мне не тыкай --- мы с тобой на брудершафт не пили.

Во-вторых "толчёк" - это не ПАРАША (в смысле туалет) в котором как ты выразился собираются гопники и наркоманы, для того чтобы поторговать краденым. Толчёк - это толкучка или базар как тебе будет угодно --- например Караваевы Дачи в Киеве. А теперь выйди на Варшавку и скажи всем продавцам что они барыги, гопники и наркоманы --- НЕ ДАЙ ИМ ЗАРАБОТАТЬ.

В-теретьих речь шла в основном о сером ввозе, а не оторговле краденым.

В-четвёртых - если бы не серый ввоз, то ты бы до сих пор ходил с сименсом с25 т.к. если бы монополистом по продаже был бы один человек (который это сертифицирует и добивается этого) то телефоны стоили бы в 2 а то и в 4 раза дороже. Имено серый импорт не даёт поднять цену на сертификат. Который зачастую даже хуже ввезённого (не всегда). Единственное что подкупает в сертифицированном телефоне это ГАРАНТИЯ - которой вас с лёгкостью можно лишить обнаружив на телефоне следы влаги, падения и.т.д.

PS. А свой то телефон проверил уже? Не боишься что по ошибке отключат? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...