Перейти до змісту

Запрацювала база легальних мобілок


Рекомендовані повідомлення

2 vetra - перечитай топик с начала и тебе всё станет ясно ... етот вопрос обсосан до предела !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Оператор Utel.

25.12.2008 16:00

Nadannia poslug bude prypynene z 22-FEB-10 z-za vidsutnosti IMEI telefonu u reiestri. Dovidky za nomerom 1188.

Ждьомс :)

Тепер ''Уведений код '35281902998857001' в БД IMEI внесено в 'Чорний' список''

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н-да. Радості мало. А мені СМС не приходила, хоча ІМЕІ повільно перекочував з сірого в чорний список. Шо дєлать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О. Сьогодні вичитав, що "сірі" телефони будуть відключати тільки через 90 днів після отримання СМС-повідомлення...

http://rights.unian.net/ukr/detail/3714

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив декілька телефонів при перевірці по базі ІМЕІ яких відповідь прийшла що даний ІМЕІ не знайдено в базі, хоча телефони справно працюють :)

З.І. Перевіряв відправкою смс з ІМЕІ на номер 307.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цим дебілам просто мало дерти за розмитнення автомобілів, вирішили ще дерти за телефони. Є багато людей, які живуть і працюють за кордоном і беруть на контракт телефони за кілька євро і передають рідним сюди, чому ці телефони повинні відключати? Що буде далі цікаво? Постійно хочуть з людини тут здерти побільше грошей на усьому - цікавився телевізором Філіпс 42, в магазині в нас 8500, гурт 6700, якщо привезти з Польщі 4300 грн. Чому така різниця в ціні? Чому ми повинні переплачувати за все? В нас що виробляють телефони? Чи нормальні телевізори? Залучіть інвестиції, побудуйте заводи і виробляйте дешевше ніж за кордоном. Зробіть щоб везли звідси туди, а не навпаки. Або розберіться з своїми прозорими митницями, які пропускають сюди це все. Накажіть продавця, який цим торгує, вийдіть на людей, які завозять, на людей які пропускають через митницю. Але при чому тут люди??? Все роблять через жопу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цим дебілам просто мало дерти за розмитнення автомобілів, вирішили ще дерти за телефони. Є багато людей, які живуть і працюють за кордоном і беруть на контракт телефони за кілька євро і передають рідним сюди, чому ці телефони повинні відключати? Що буде далі цікаво? Постійно хочуть з людини тут здерти побільше грошей на усьому - цікавився телевізором Філіпс 42, в магазині в нас 8500, гурт 6700, якщо привезти з Польщі 4300 грн. Чому така різниця в ціні? Чому ми повинні переплачувати за все? В нас що виробляють телефони? Чи нормальні телевізори? Залучіть інвестиції, побудуйте заводи і виробляйте дешевше ніж за кордоном. Зробіть щоб везли звідси туди, а не навпаки. Або розберіться з своїми прозорими митницями, які пропускають сюди це все. Накажіть продавця, який цим торгує, вийдіть на людей, які завозять, на людей які пропускають через митницю. Але при чому тут люди??? Все роблять через жопу.

при пересечении границы два варианта либо штамп в загран паспорте либо запись телефона в декларацию таможенную.. ну или документы подтверждающие покупку ... - посылаеш ето всё с заявой на УДЦР ето всё безплатно !!!

З усіх питань щодо бази кодів ІМЕІ просимо звертатись за телефоном: (44) 422-82-74

хватит уже тупить и кипешевать! целый год по всем каналам предупреждают не покупать левых телефонов !! а народ как в танке , власть им хреновая и законы хреновые .. забадали вы уже ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Banzai, це все спроби держави нажитись на усьому і лобіювання чиїхось інтересів. Ось як результат - сірі телефони, зміни ІМЕІ, перебиття номерів на кузовах авто, безномерні кузова, хабарі на кордонах і ДАІ. Народ намагається не платити цій державі, бо ці всі гроші вимаваються в кишені конкретних людей. Який звязок між мобільним звязок і пенсійним фондом 7,5% ? Чому дядько, який все життя працює на землі в селі, вирішив купити телефон, повинен знати шо таке IMEI, перевіряти телефон по якимось базам чи він сертифікований чи він некрадений. Якщо він хоче просто його купити і дзвонити. Ця вся затєя - це бред, такого немає в жодній країні. Скоро введуть тобі податок на інтернет, а потім на повітря і такі як ти, Banzai, будуть платити і захищати владні структури. Чому вся Європа вже декілька років юзає 3G, а в нас дали одному оператору тільки ліцензію? Хотіли зробити з Укртелекома монополіста і продати подорожче з цією ліцензією. Але не заканало. Антену вай-фай не виставиш для звязку на пару сотень метрів, бо вз...ть. На доменах ua теж наживаються, продаючи їх за шалені гроші і наплодили всяких піддоменів шоб продавати їх за цінами .com .net і т.д. Ти хочеш сказати, що ці всі процеси є нормальними для цивілізованої країни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін. Треба починати дивитись телевізор, тому що, якби не Інтернет, то я й не знав, що таке "сірий" телефон :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця вся затєя - це бред, такого немає в жодній країні

потому что нив одной стране нет такой жажды народа к халяве.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця вся затєя - це бред, такого немає в жодній країні

потому что нив одной стране нет такой жажды народа к халяве.

Потому что ни в одной европейской стране нету минимальной зарплаты 60 евро и по этому приходится людям заморачиватся такими мелочами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то може ты и налоги платить не собираешься? - тож на тебе наживаются?

ты не на острове живеш ... пользуешься всяческими социальными благами .. ктото должен за ето платить? как думаеш ?

порядок должен быть .. а если много хитрожопых и просто тупых то конечно будет и серые телефоны и перебитые кузова и взяточники .. потому что каждый хитрит ... лишь бы не по-закону жить и халявить ...

ето вобщето злобный оффтоп - предлагаю прекратить лить слюни на злую власть , детские обиды никому не интересны...

будь я модер - зачистил бы ето всё...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця вся затєя - це бред, такого немає в жодній країні

потому что нив одной стране нет такой жажды народа к халяве.

Потому что ни в одной европейской стране нету минимальной зарплаты 60 евро и по этому приходится людям заморачиватся такими мелочами.

Молодец! Именно это я и имел ввиду! :)

- Ты почему воруешь?

- Так зарплата маленькая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка різниця звідки той телефон привезений? Хай краще з краденими борються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пользуешься всяческими социальными благами .. ктото должен за ето платить? как думаеш ?

Розбитими дорогами, автобусами і тролейбусами, які розвалюються? Водою, після якої каміння в нирках і накип в пралці і чайнику? Неосвітленими вулицями на районі? Поїздами, які їдуть 7 год 160 км? "Безплатною" медициною? Чи чим я користуюсь? Чим тут нормальним можна покористуватись? За все платиш, а якості нема.

Ти знаєш, на які конкретно блага спрямовуються кошти, які отримуються від розмитнення наприклад телефонів? Є яскраві приклади протистояння владі в Франції, як можуть розбити пику Берлусконі. А в нас люди, які отримують копійки не можуть організувати і сцять вийти на загальноукраїнський страйк. На них полюють депутати, їхніх дітей гвалтують в таборах, а суспілсьство дивиться на це тільки по теліку і читає і все. Нам ввели податок на моб звязок, зараз хочуть на інет, підприємцям доплати в ПФ, податкова клянчить податки наперед, в нас зросли зовнішні борги - а люди Волині голосують за ту, що працює. Я чув про будівлю фонтана, про реконструкцію центра нашого міста, про будівництво аеропорту, про будівництво моста через колії - де це все? Ти податки сплатив і що ти отримав? Які блага? Якщо проблема настільки серйозна з телефонами, чому МВС і СБУ не знайшло за стільки років тих, хто це возить і тих, хто це пропускає сюди? Але в них через дорогу торгують люди валютою без ліцензій і вони цього не бачать, що тут говорити.

Я думаю, ти знаєш де продаються сірі телефони. Але в нас точки з наркотою не закривають, бо можна пастись на наркоманах. Так само і у цьому випадку. Придумають плату за активацію сірого телефону, ось і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всё ето печально конечно , и имеет место быть .. однако ни коим образом не касается таможенного законодательства и наведения порядка в сфере наведения порядка частотопользования ...

могу заметить - что конечно простым гражданам надо немножко включать мозги при покупке радиоелектронного средства ..., а импортеры с продавцами так и вообще небось матом кроют , ибо раньше они могли торговать краденым и незаконно ввезенным без проблем а теперь уже нет ...

простым гражданам платить никому ничего не нужно (максимум письмо отправит в удцр с документами на мобилу) так что о чем ты я не понимаю ..

таможенный збор идет в бюджет а из бюджета не только корупционеры кормятся .. а еще врачи, учителя и прочие бюджетники .. и по-твоему послупления в бюджет ето плохо? о_0 .. от импортеров не убудет ..

че те не нравится просто не понимаю .. анархии хочешь какой-то ..

никто не будет продавать индульгенции на серые мобилы - забудь - ето по сути антизаконно ,

немного притрется все будет работать прозрачнее , мобылы купленые за границей надо просто в таможенную декларацию вносить , и по идее таможня должна бы подавать списки ввезенных мобилок в УДЦР , так наверное и будет ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

База не сприяє наведенню порядку чи боротьбі зі злочинністю. Так, я знаю кілька випадків, коли крадені телефони повертали власнику. Але фактично в кожному такому випадку власник або заплатив, або має хороші зв'язки, або якимось іншим чином впливав на ситуацію і стимулював пошуки. Також я знаю випадок, коли з робочого столу вкрали телефон, мєнти пообіцяли знайти тільки дуже просили не реєструвати заяву. Мол знайдуть - потім все оформлять. І таки знайшли. Телефон виплив в родича одного працівника прокуратури. Власнику телефон так і не поврнули. Міліція з прокураторою не хоче мати діла.

Що зараз заважає торгувати краденими телефонами, які вже є в базі і числяться в "білому" списку?

Я не кажу, що подібна база не потрібна. Вона дуже навіть корисна, але вона не сприяє наведенню порядку. Вона працює неналежним чином.

Banzai, ти добре знаєш, що з технічної точки зору знайти крадений телефон не так вже й складно. Це можна було і без бази робити, тільки в цьому мало хто зацікавлений.

Black правильно пише, в багатьох речах я з ним повністю згоден. Боротися треба не з кінцевим споживачем, не дядько з села, який поняття не має про ті IMEI, повинен лишатися крайнім. Хочуть навести порядок - хай працюють з сірими імпортерами. Канали поставки, основні схеми давно і добре відомі. А так лише займаються збиранням коштів. Якого милого платити 7,5% з послуг зв'язку в пенсійний фонд? Ми ж туди і так платимо із заробітної плати, з фонду оплати праці, приватні підприємці сплачують... Що чим більше я користуються телефоном - тим вища в мене буде пенсія? Фіг там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина, яка купила телефон нічого не порушила. Вона прийшла в магазин і купила. Винні в появі телефону в магазині - продавець, постачальник, митник, правоохоронець, одні порушили порядок ввозу, інші це допустили. Закон покладає відповідальність на людину, яка придбала - це НЕПРАВИЛЬНО!!! А повинні відповісти за це вищевказані працівники державних органів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

госпадэтыбожемой!!!

чуваки - "база" и все сопутствующие процедуры еще не введены до конца, как только утрясут вопросы с операторами на тему правомерности отключения абонентов и технические нюансы , то начнет работать база - левые мобилы будут отключать , краденые по заяве в ментуру будут переносить в черный список - после чего такая мобила не будет обслуживаться - вот тогда и будет толк ибо краденую мобилу разве что на запчасти можно будет продать в украине...

ето надеюсь ясно?

мля никто не борется с конечним пользоватеелм!!! с чего вы ето взяли, а??? вот когда авто покупаешь смотриш же чтобы тачка не краденая была , чтобы все документы и прочее , мобила ето конечно не авто но и не чайник , частотопользование жостко регламентируется законами во всем мире а не только у нас , аналогичные системы работают во всех развитых странах ! вотт теперь будет и у нас . че вам не нравится? кто с вашим дядьком из села борется?

Людина, яка купила телефон нічого не порушила. Вона прийшла в магазин і купила. Винні в появі телефону в магазині - продавець, постачальник, митник, правоохоронець, одні порушили порядок ввозу, інші це допустили. Закон покладає відповідальність на людину, яка придбала - це НЕПРАВИЛЬНО!!! А повинні відповісти за це вищевказані працівники державних органів.

если тебе по твоей глупости продали левый телефон , тебя уже год предупреждают по всем каналам, то что тебе всучили некачественный товар то ето вина продавца и твоя - ибо ты лично дал себя обмануть, можешь смело идти требовать манибЭк, не отдают - тогда столь же смело в спилку споживачив, и таким образом защитить свои потребительские права

ни о каких "порушеннях" с твоей стороны речь не идет и ни к какой ответственности тебя не привлекает , те неудобства про которые ты говоришь ето банально твое личное дело покупаеш ты испорченую колбасу или нет , левую/краденую мобилу или нормальную белую... ето твое личное дело ... за свою наивность ты отвечаеш своими деньгами .. не более того ...

каких таких державних органов? если некто привезет в кармане мобилу из поляндии и продаст ее тебе на базаре то никакие органы тебе не доктора ... тебе предупреждали ? ладно если ты тот виртуальный дядька из села то ето еще можно понять и тем не менее незнание законов их не отменяет .. никто с дядькой не борется, ёпрст!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чуваки - "база" и все сопутствующие процедуры еще не введены до конца, как только утрясут вопросы с операторами на тему правомерности отключения абонентов и технические нюансы , то начнет работать база - левые мобилы будут отключать , краденые по заяве в ментуру будут переносить в черный список - после чего такая мобила не будет обслуживаться - вот тогда и будет толк ибо краденую мобилу разве что на запчасти можно будет продать в украине...

ето надеюсь ясно?

Ніфіга не ясно! Яке відношення має база "сірих" телефонів до викрадених. Всі можливості блокування крадених телефонів (і технічні і правові) присутні і без цієї бази. Питання в тому - чому це не робиться? Напевне таке блокування не приносить "бабла" а вимагає витрат, тобто банально не вигідно. Крадений білий телефон так і залишиться в білому списку, тому що пересічний громадянин не зможе "прокрутити" такий великий та інертний апарат (міліція-суд-оператор-блокування).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как работает милиция ето вопрос к милиции, тут же проблема будет решаться со стороны регулятора отрасли связи (НКРЗ и УДЦР)

всё просто - приш0л в ментовку - написал заяву - они ОБЯЗАНЫ ее расмотреть и отработать .. да бегать за вором мобилки дело крайне неефективное и затратное для них , потому и просят не писать заявы .. ибо ето висяк... а тут будет много лучше потому как краденую мобилу не продашь уже за пол цены .. не будет смысла их красть ..

"серые" телефоны - ето те происхождение которых неизвестно (тоесть они были ввезены без растаможки) если их валидность не будет подтверждена - придет смска и через три месяца ее перенесут в черный список , мобилы из черного списка НЕ будут обслуживаться оператарами в автоматическом режиме, кроме етого с черный список пойдут и имеи краденых мобил через заявы в милицию от пострадавших ..

тоесть если не хотите чтобы стибреным телефоном пользовался ктото другой - запишите имей и модель девайса на бумажке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если тебе по твоей глупости продали левый телефон , тебя уже год предупреждают по всем каналам, то что тебе всучили некачественный товар то ето вина продавца и твоя - ибо ты лично дал себя обмануть, можешь смело идти требовать манибЭк, не отдают - тогда столь же смело в спилку споживачив, и таким образом защитить свои потребительские права

ни о каких "порушеннях" с твоей стороны речь не идет и ни к какой ответственности тебя не привлекает , те неудобства про которые ты говоришь ето банально твое личное дело покупаеш ты испорченую колбасу или нет , левую/краденую мобилу или нормальную белую... ето твое личное дело ... за свою наивность ты отвечаеш своими деньгами .. не более того ...

каких таких державних органов? если некто привезет в кармане мобилу из поляндии и продаст ее тебе на базаре то никакие органы тебе не доктора ... тебе предупреждали ? ладно если ты тот виртуальный дядька из села то ето еще можно понять и тем не менее незнание законов их не отменяет .. никто с дядькой не борется, ёпрст!

Це виходить, що я маю з нотіком по магазинах ходити? Ікожен екземпляр перевіряти особисто? Чи мені потрібен новий телефон, а уся ця фігня з перевірками і тд не колише. Навіщо я повинен каніфолити собі мізки з кодами? Це не правильно. За мене це повинні робити ті хто отримує зарплату. За мої ж кошти, що я сплачую у податкову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нотик не обязательно - отправляеш смс с имеем на короткий номер 307 - желательно своими руками.. шобы продавец не надул

придет ответ - если напишут что в белом списке - смело покупай , чеки сохраняй на всякий случай...

не хочеш париться с проверками - покупай в крупных магазинах ! хотя гарантировать что не всучат левый телефон или протухшую колбасу я тебе не могу и ни кто не может - думай сам - не каждый же день ты по десять мобил покупаеш - один раз в год можно и потратить 5 минут на то чтобы убедится, что новенькая мобила не доставит проблем.. по-моему совсем не сложно и не долго ето зделать .. процедура и так упрошена до предела..

деньги за контроль над продавцами по закону отрабатывает спилка споживачив , милиция , податковая ...

если тебя пытаются обмануть продавая некачественный товар - пиши заявление в милицию, в спилку, в податковую - продажа неликвидных мобил ето нарушение закона , несет за собой администаривную ответственность и штраф

если ты свидомий громадянин - пиши , добивайся отстаивай свои права .. за тебя никто и нигде права твои защищать не будет ..

ps цитаты можно вставлять либо предпоследней кнопкой над "быстрым ответом" либо вручную тегами quote /quote в квадратных скобках..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...