Перейти до змісту

Велоодяг проти простого


Superman

Рекомендовані повідомлення

Хотілось би почути наступне:

- які плюси велоодягу/веловзуття при катанні

- чи ці вони настільки важливі щоб його купувати і витрачати гроші на нього

- яка різниця між дорогим брендовим велоодягом/взуттям і дешевим велоодягом/взуттям

Думаю багатьом буде цікаво, а насамперед новачкам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катаюсь недовго, але плюси велоодягу вже відчув на собі.

1. Велоодяг відводить вологу від тіла та швидко сохне, на відміну від бавовняного одяну, який вбирає в себе вологу, але сохне в рахи повільніше.

2. Зручність.

3. Я протягом 1 місяця пару джинсів "прокатав". Особливо протираються в місці тертя з сідулькою.

Але на роботу катаю в шортах та звичайній футболці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

велоодяг для покатух, хатя дехто ходить в велофутболках)))

мареріал шортів і штанів, витримує таке тертя шото ппц, подруге є підкладка шоб в дупу небило...і ненатерало... ше один плус , менший опір вітру ..

в фелофутболках плюс шо одтягують і є кармашкі .. да і матеріал технологічний...

а про велоречі прості і непрості... простих веробників дуже мало , технологічно складний процес, кітайцям маслво невигодно кліпати велотапкі і вутболкі і тп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще..

Чим велокросівки кращі за прості кеди?

Звиду велокросівки виглядають масивнішими і таке відчуття що нога там як у печі :)

Велоодяг відразу рветься при падінні?

Я маю на увазі, стійкість до пошкоджень.

Дякую всім за відповіді ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велотуфлі мають спеціальні площадки для кріплення контактів. Тому вони й важчі (і не тільки на вигляд).

Чи рветься? Залежить від того, як впасти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ось про такі говорю

shimano2009_sh_mt32.jpg

вони мають спец кріплення?

Не знав.. Дякую інформацію ;)

А на рахунок падання, маю на увазі протирання

ну от коли падаєш на коліно чи локоть здираєш шкіру, коли в одязі

дирочка робиться, а при велоодязі що буде? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я летел в Карпатах >40км/ч, по гравию.

Шлем разломался, а на велотрусах только парочка дірочек. По износостойкости велоодежда однако рулит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на велотрусах только парочка дірочек.

и то, не от страха, а от лютой ненависти :smile3:

а если серьезно, то согласен на все 100% - даже моя легкая ветровка сделана из правильного армированного материала :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ось про такі говорю

shimano2009_sh_mt32.jpg

вони мають спец кріплення?

Не знав.. Дякую інформацію ;)

У них подошва цельнопластмассовая Практически не гнется. Зато педали крутить комфортно. У меня почти такие-же. Жарковато, на лето надо что-то подыскивать полегче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додам.

Ще є велика різниця між тим під що "заточені" велотапки..

Шосерні легенькі, карбонова підошва дає велику жорсткість і разом з тим гасить вібрацію, також мають добру вентиляцію.

Байківські літні, мають хорошу вентиляцію, легкі, підошва теж може бути карбонова.. але рідше ніж в для шосе, жорсткі.

Байківські на походи і на кожен "день".. максимальнонаближені до звичайного взуття дозволяють ходити не "цокаючи" )) часто мають шнурівки, підошва менш жорстка.

Велоодежа.. якщо коротко і ясно.. крутити педалі на більш менш довгі дистанції.. в джинсах чи взагалі в "іивільній формі одежі".. це те ж саме, що спускатися в забій у білому фраку.... і вигляд буде дєрьмо на виході...і хорошу річ спортиш.

Велоодяг відводить піт, швидко сохне, зручний (3 кишені ззаду, блискавка не натирає), запобігає натиранню проблемних зон ))) і дійсно захищає наш організм набагато краще.

Не забуваємо також про каски, рукавички, окуляри і шапочки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нармальні кросовки ці чорні з кріпленням для шипів.... ходити посстійно в них би нерадив, а так як на покатутих на осінь це просто супер...

переважно як падаєш на асвальт більше тілу достається чим одягу... принамні шорти в мене нарвалися неразу а почина була подерта огого..

всьотаки велоодяг і шльом роблять своє діло.. ставлення водіїв інше... так сильно непікають... а якшо в формі поза 4 чоловіки то обяжають культурно і роздивляються)) вотак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я летел в Карпатах >40км/ч, по гравию.

Шлем разломался, а на велотрусах только парочка дірочек. По износостойкости велоодежда однако рулит.

Шолом розломався при падінні?

Чи при їзді :huh: ?)

А яка різниця між

a8dec5ecf439.jpg

і

shimano2009_sh_mt32.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня - верхний вариант. Подошва - ультражесткая, вентиляция - гиперактивная! Ну и легенькие весьма.

Правда и стоят около 200 баксов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня - верхний вариант. Подошва - ультражесткая, вентиляция - гиперактивная! Ну и легенькие весьма.

Правда и стоят около 200 баксов.

І на вигляд супер ^_^

А що на рахунок стійкості?

Тих і тих?

Чи загалом велокросівок..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Износостойкость - как у любой хорошей обуви, правда повседневно их носить вряд ли захочется из-за жесткой подошвы. БДудешь ходить, как робот Вертер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shimano SH-MT32L - 75 у.е. (650 грн.)

А на ВелоЗоне какая-то модель гривен за 350 грн стоит.

Разве дорого? :)

А названные тобою суммы... Ну в спорте всё дорогое ;) Легче вес - больше цена. Жёстче подошва - эффективнее педалирование - высокие технологии - высокая цена. Карбоновая подошва - соответственно и цена... Вентиляция... Клипсы-застёжки... Лучше фиксация на ноге... Быстрее одевать... Термоусадка... Ну и маркетологам зарплату начислять надо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому ж вони коштують по 1500-3000 грн?

Ну це дивлячись які. Я свої спешелайзи мтб-шні (схожі на туфлі/кросівки) купував за 100уо. Досі нарадуватись не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще один плюс про який всі забули. Велоодяг файно переться, можна все в купі закидати разом з кросівками і він стійкий до прання і порошку багато не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А весь велоодяг з одного матеріалу?

Ну тобто візьмем велофутболку, вони всі з одного чи з різних є?

Vanus, а що на рахунок витирання вологою серветкою, полотном якимись в дорозі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на ВелоЗоне какая-то модель гривен за 350 грн стоит.

MT31 - 400 грн. Я себе брал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...