Перейти до змісту

Cisco решила помочь властям Волыни в реализации проекта «Электронный регион»


Рекомендовані повідомлення

Cisco решила помочь властям Волыни в реализации проекта «Электронный регион»

«Компьютерное обозрение» // 14.09.2009

Компания Cisco, Волынская областная государственная администрация и Волынский областной совет подписали меморандум о взаимодействии в рамках подготовки и реализации проекта «Электронный регион», пишет «Компьютерное обозрение».

Как стало известно, финансирование проекта, будет осуществляться за счет привлечения средств в рамках Программы приграничного сотрудничества «Польша – Беларусь – Украина».

ProIT

Цікаво, чим це нам грозить і шо ми з того будем мать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ми - практично нічого. А от посадовці - смачний відкат :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А техпідтримка державних підприємств - новий головний біль, бо треба буде "інтегрувати" ту залізяку, яку проплатить чиновник в свою мережу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергове відмивання грошей - дайош гігабіт по оптиці в кожну сільську раду!!!

А на питання, кому це все потрібно, serega вже відповів вище.

При чому, є готові телекомівські канали по всій області, в яких пропускної спроможності вистачить на десять таких проектів, так ні, треба зарить пару лімонів, щоб дві месаги в рік на хутор з обласної ради відправляти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергове відмивання грошей - дайош гігабіт по оптиці в кожну сільську раду!!!

А на питання, кому це все потрібно, serega вже відповів вище.

При чому, є готові телекомівські канали по всій області, в яких пропускної спроможності вистачить на десять таких проектів, так ні, треба зарить пару лімонів, щоб дві месаги в рік на хутор з обласної ради відправляти...

Ну телекомівськи канали в кожне село бажали би бути кращими...

Телеком наразі не вспіває за попитом в сільській місцевості...

...на жаль, serega таки прав. з ним погоджуюсь..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну телекомівськи канали в кожне село бажали би бути кращими...

Телеком наразі не вспіває за попитом в сільській місцевості...

...на жаль, serega таки прав. з ним погоджуюсь..

2 Basil. Те, що зібралися будувати наші чиновники, явно не для простих абонентів призначено, а для "построения в области мультисервисной телекоммуникационной инфраструктуры, активного использования передовых технологий, введения электронных форм взаимодействия между государственными органами и субъектами общественных отношений."

І вони як нєфіг дєлать за державний кошт накуплять в представників Cisco, чи в самого Люцифера всякої мегадорогої фігні, аби отримати за це скромну винагороду. Чи ти ще досі щиро віриш, що вони зібралися подбати про дешевий і якісний інтернет в кожну сільську хату, і переплюнути в цій благородній справі Укртелеком разом з Датагрупом та ін. провайдерами?

А що стосується телекомівських каналів, то там, де вони бажали б бути кращими, альтернативи їм просто нема, і навряд чи буде.(хіба що мобільний інтернет подешевшає) Тому що в віддалене село, де АТС з ємністю 100 номерів, ніхто не прокладе оптику, не замінить АТС на цифрову, і не поставить ADSL, тому що при теперішній вартості обладнання і затратах на будівництво, це все не окупиться ніколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ісі Цицьки в селі проживуть до першої грози.. І до прешої п'янки місцевого голови с.ради.

Чи доки "тямущий" синочок (що вчиться в Луцьку в Унівєрі) туди не добереться.

Перед ким бісер метати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що там село, в Луцьку немає нормального безліму, а це аж цілий обласний центр. Гляньте на ціни і швидкості в Києві, чим ми гірші??? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага в села цискі....)))) спочатку газу їм підведіть бо ще досі дровами палять...)))

Зараз якраз йде зворотній процес — альтернативні види палива. Газ-бо дорогий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага в села цискі....)))) спочатку газу їм підведіть бо ще досі дровами палять...)))

Зараз якраз йде зворотній процес — альтернативні види палива. Газ-бо дорогий.

угу, Ю. кричала, що будемо дешевим вугіллям палити...

а оптика в село це круто!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На злобу дня

Новий скандал! За заявою російських прес-служб, протягом кількох годин Україна незаконно відбирала з російського кабелю до 40 біт з кожного переданого в Європу пакету, у зв'язку з чим Росія була змушена зупинити європейський трафік, щоб запобігти крадіжкам Україною російських пакетів. У відповідь прем'єр-міністр України Ю. Тимошенко заявила: "На українських серверах досить терабайт, щоб обходитися без Інтернету цілий рік!".

<_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергове відмивання грошей - дайош гігабіт по оптиці в кожну сільську раду!!!

А на питання, кому це все потрібно, serega вже відповів вище.

При чому, є готові телекомівські канали по всій області, в яких пропускної спроможності вистачить на десять таких проектів, так ні, треба зарить пару лімонів, щоб дві месаги в рік на хутор з обласної ради відправляти...

точно!, а найголовніше те що це просто замилювання очей. як деякі хутори мали радіо нет так і буде. :0040:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми - практично нічого. А от посадовці - смачний відкат :)

у вас у все одно в голове... но переубеждать не собираюсь... скажу лишь одно - 80% проекта будет оплачено из бабла ЕС (если вдруг внезапно будет выигран грант), это основные деньги и ЕСюки строго за ними следят по отчетам документам фоторафиям... 20 % из бюджета облрады, но эти деньги еще надо найти, пробить через депутил и т.д.

по поводу телекомовских каналов - обломайтесь, вели с ними переговоры, и они послали, конкуренция...

по поводу для чего как зачем почему - ну предложите что нибудь толковое, постараюсь донести мысль до проектантов... (объединение медиков и образования можете уже не предлагать)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то звісно все класно, але я бачив на власні очі, коли, неважливо за які кошти чи за бюджетні чи за ЄС - всеодно мені, і таким як я, прийдеться їх платити, ставиться мережеве обладнання циско вартістю декілька тисяч доларів, при том у шо з тими задачами справиться, навіть, якшо брати цицку, ну максимум доларів 400-500...

ну і шо ви скажите на це?

чи мо там просто сидить Вася, і думає мля класно є можливість купити обладнання за 5 тис зелєні, во круто буде, такого нівкого нема, а в мене буде, ше й нахаляву, а там буде крутитись воайпі трафік, аж два потока....

кльово конєшно буде, Васі, а решті?

так дійсно бабки не відмивали, все зробили круто, все на висоті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то звісно все класно, але я бачив на власні очі, коли, неважливо за які кошти чи за бюджетні чи за ЄС - всеодно мені, і таким як я, прийдеться їх платити, ставиться мережеве обладнання циско вартістю декілька тисяч доларів, при том у шо з тими задачами справиться, навіть, якшо брати цицку, ну максимум доларів 400-500...

ну і шо ви скажите на це?

чи мо там просто сидить Вася, і думає мля класно є можливість купити обладнання за 5 тис зелєні, во круто буде, такого нівкого нема, а в мене буде, ше й нахаляву, а там буде крутитись воайпі трафік, аж два потока....

кльово конєшно буде, Васі, а решті?

так дійсно бабки не відмивали, все зробили круто, все на висоті...

я тоже видел, но надо учитывать что подобная хрень делается не на одно десятелетие. Временной фактор переплевывает все остальные, потому как раз вложив много денег потом не придется его вкладывть либо ваабще, либо значительно меньше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тоже видел, но надо учитывать что подобная хрень делается не на одно десятелетие. Временной фактор переплевывает все остальные, потому как раз вложив много денег потом не придется его вкладывть либо ваабще, либо значительно меньше...

відносно вкладень грошей на майбутнє тут я не згідний, бувають випадки що дешевше переробити все на дешевших девайсах ніж піднімати мертву стойку за 5к зелених :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю з таким шаленним темпом розвитку технологій, вкладати гроші на майбутнє нема ніякого сенсу, потрібно робити чітко згідно проекту і потреб, з запасом на розширення, яке може бути найближчі 3-5 років, але думаю девайс за 5к і 10 потоків воайпі з відео, то трішки занадто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*ля, в деякі села і дороги то немає толкової, а тут хтось про цицко-обладнання говорить..

Не буде відкатів?? - та нєфіг дєлать.

"Щоб прокласти туди (в село) оптику - нада дорогу. Транспорт. Електропідстанцію. телефон. Поміняти стовпи.(необхідне підкреслити)

Питання: Хто буде виконувати вищеперечислені роботи? І хто положить собі відсотків 25 чи 30 від реальної вартості робіт у кишеню? Га?

ЄС - дає обладнання .А наші його мають встановити/прокласти. Коротше кажучи - знайдуть лазєйку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Припиніть про всякі села говорити. Можливо намалюють проект великий а потім скажуть що хватило тільки на сірники. За гроші ЕС хочуть зробити мережу в раді ну і ше з декількома організаціями. Обладнання буде звісно купуватись за тендером, але всі чудово знають як ті тендери проводяться в державних структурах. Відкат отримають від продавця техніки. А потім, бюджет на утримання - 0, і через кілька років вертаємось до того, що було.

mammoth, як рядовий працівник, я впевнений, хоче зробити добре але ...

Не один раз такі великі проекти за "допомогу" проводились і відомо їх результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Припиніть про всякі села говорити. Можливо намалюють проект великий а потім скажуть що хватило тільки на сірники. За гроші ЕС хочуть зробити мережу в раді ну і ше з декількома організаціями. Обладнання буде звісно купуватись за тендером...

вот именно, вот на этом заостри внимание. ЕС, выдавая гранты, защищает своего производителя, тоесть вся техника должна быть белой белой и произведена в ЕС, нарушить сие чревато...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

serega прав - зараз вини тюхнуть купу бабла і все зроблять, а потім - хто це все буде підтримувати на плаву?

тим більше як у нас робиться - "я запустив, а далі не відповідаю" і шукай тоді крайнього! ну максимум ще якийсь гарантійний період протримаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...