Перейти до змісту

№011 || Велоквест


Tarikk

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Я вже навіть радий що не мав змоги прийняти участь :)

Мерзнути цілу ніч, ну йо нафік. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

а квест, на самом деле, очень интересен

молодци, что использовали новые и незаезженые места

задания были логичны, но местами недоработаны. задание про "кульок" возле "новой линии" может стать очень хорошим примером правильного КП, тость больше конкретики, пускай даже придется пожертвовать загадочностю КП. Ключом может быть одно второстепенное слово, но оно должно быть.

и все таки, как для таких заморзков, следовало бы делать его покороче

а так +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаю труд организаторов! Спасибо! но.....

При умові швидкого розгадування та знаходження усіх КП (наприклад 15-20хв) вся дистанція бралась за 7-9 годин.

9 часов ночного осеннего квеста- это очень много! Даж летом не у всех хватает терпения! А уж промозглой осенней ночью.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одразу ж після перших завдань квесту стало зрозуміло, що попередні нас розслабили. Наша команда не очікувала таких за складністю завдань (хоча місця в Луцьку, хоч якось пов'язані з німцями, ми таки напередодні намагались повідшуковувати). Завдання, для яких потрібна була робота з картою - чи не найлегші, на мій погляд. На попередніх квестах карта майже не використовувалась (принаймні, нашою командою). За слова-легенди до завдання - окремий "+". Завдяки їм самі завдання знаходились досить легко, якщо правильно визначалось місце, на яке вказувала підказка.

Логіка завдань цього квесту дійсно різниться від попередніх. Але це не заважало її зрозуміти, правда розуміння приходило десь після 8-9-го завдання (3 години їзди) і кількох дзвінків до організаторів.

Ми ("Степ") здались після проходження 1,5 кола і 6 годин їзди. Як показують результати, нам не вистачило якихось 1,5-2 години до завершення другого кола. Так що квест таки дійсно задовгий для нинішнього рівня підготовки (інтелектуальної і фізичної). Хоча якби вночі було тепліше на градусів 5-8 - все могло б скластись по-іншому.

P.S. А "Свистки" видно дуже не хотіли їздити, раз почали придиратись до таких несуттєвих ньюансів, як визначення "парк-ліс".

P.P.S. А ще кажуть, що на місці меморіалу було українсько-польське, а не німецьке кладовище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок ультрафіолетового сканера, то ми знайшли його одразу після першого завдання на одній із заправок неподалік кінотеатру Промінь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задание про "кульок" возле "новой линии" может стать очень хорошим примером правильного КП, тость больше конкретики, пускай даже придется пожертвовать загадочностю КП.

Що за кульок? Ми туди не доїхали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. А "Свистки" видно дуже не хотіли їздити, раз почали придиратись до таких несуттєвих ньюансів, як визначення "парк-ліс".

Ну мы накатали около 30 км. Но дело не в том. В задании было четко написано - "з якого парку такий чудовий краєвид? Підказка: під хрестом"

Насколько мне известно в Луцке только два официальных парка. Если бы написали "з якого місця" - другое дело. Ну и про крест я вообще первый раз услышал. Да и Шкодер совершенно случайно видел этот крест один раз мельком.(на карте его кстати тоже нету ;)) Я не придираюсь. Просто, ИМХО, организаторы слегка не учли мелкие нюансы.

А на рахунок ультрафіолетового сканера, то ми знайшли його одразу після першого завдання на одній із заправок неподалік кінотеатру Промінь

А зачем сканер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зачем сканер?

Щоб скласти слово, написане по буквах ультрафіолетовим маркером на маленьких квадратних бумажках :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на кольце Львовской заставил продавщицу отрыть допотопный савеццкий УФ-детектор и помогал его включать! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок ультрафіолетового сканера, то ми знайшли його одразу після першого завдання на одній із заправок неподалік кінотеатру Промінь

Ніяк не можу згадати хоча б одну заправку неподалік кінотеатру Промінь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спуск на Набережную сразу за кольцом, заправка с левой стороны. От "Проминя" - метров 200 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми теж так пробували, але мабуть мало гріли

Краще було б гріти сірниками... Запальничка гріє, але не виділяє смол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що їх згадувати. Коли з кільця біля Проміня спускатись вниз на Набережну, то їх там аж дві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кожному квесті можна знаходити як плюси, так і мінуси. Для мене в цьому квесті було більше плюсів, за що і дякую організаторам. От тільки шкода, що навіть 2-ге коло ми не доїхали до кінця і як наслідок було бажання в неділю, після кількох годин сну, продовжити пошуки КП :)

Надіюсь, негативні відгуки не відіб"ють бажання в майбутньому організовувати квести? Тим більше, з урахуванням зауважень в першому квесті все має бути чудо :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Думаю перед проведенням квесту, потрібно було проконсультуватись з тими хто квести проводив вже не один раз :)

Було б меньше глюків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tarikk

Після квесту підказки познімали організатори чи інші люди постарались? Хотів далі проїхатись по колу, але так і не знайшов підказки.

І взагалі, мучить ця незавершеність квесту. Як хотілось би його пройти повністю. Можна щось придумати? Хоча б он-лайн загадки порозгадувати, чи що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досадная расточительность организаторов в количестве заданий.

Хватило б на 3 шикарных квеста.

Могли б вы их опубликовать как-нибудь для тех кто не осилил?

Парадокс, но мне было очень скучно и холодно, не смотря на интересные задания и гонки.

Потрясла меня круглая улица, вокруг круглого частного двора. Много ранее невиданных мест Луцка открыли для себя. И кое что из истории узнали.

Страх штрафов так въелся в нас, что долго тянули со звонками за подсказками, а надо было звонить и компенсировать недостаток конкретики в некоторых вопросах, не замерзли б тогда.

Надеюсь, что негативные отзывы не отобъют у вас охоту к организации квеста. Обязательно буду участвовать в следующий раз. Постараюсь финишировать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tarikk

Після квесту підказки познімали організатори чи інші люди постарались? Хотів далі проїхатись по колу, але так і не знайшов підказки.

І взагалі, мучить ця незавершеність квесту. Як хотілось би його пройти повністю. Можна щось придумати? Хоча б он-лайн загадки порозгадувати, чи що...

Напевно інші... я, поки що, тільки кілька забрав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викладаю завдання (по одному).

Чекаю варіанти відповідей on-line. тоді викладаю відповідь і наступне завдання. приймається і критика завдань.

прохання тих учасників, які розгадали ці завдання під час квесту, просто спостерігати, додавати коментарі пізніше. якщо згодні, почнемо "квест-on-line" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, думаю, будет интересно. Предлагаю после разгадки так же рассказывать, где именно было спрятано задание :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно, давай!

Тільки якісь часові рамки для варіантів ввести, щоб довго не затягували з відгадуванням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згоден. часові рамки до 18.00 наступного дня (раніше не зможу)

1 коло.

завдання 1:

Ганс: «Так... Запрошення на бал

до мера. Карл, ти танцюфати

фальс вмієш? Нафчиш?»

Карл: «Ти що, здурів? Die Kühe, і

ті краще мене танцюють...»

Ганс: «Ото халепа!»

Гід: «Можу порадити заклад один.

Не ВУЗ, вибачайте, але танцю

навчать»

Карл: «Далеко ще до нього?»

Гід: «Слідкуй за лінією...»

Легенда: вхід до «підземелля»...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...