Перейти до змісту

Новини від Білайн


Рекомендовані повідомлення

Жопа це, а не переворот.

29 коп. - це тільки за наступні секунди, за першу - 59.

СМСка- 25 коп.

Як дзвониш на улюблений номер - то теж 29 коп., хоча в іншимх тарифах є можливість і по 1 коп. говорити.

Я провів порівняння. Залежно від того, хто куди дзвонить і скільки говорить. Якщо більше хвилини - то "29" в деяких випадках вигідний. Якщо ж менше - то как сказать.

Даже если и 1 мин 59 коп это всеравно дешевле чем у остальных операторов. Сравнить сколько стоит мин. разговора с другими операторами у ЮМС, КС... Так что билайн :D , особонно этот ТП интресный тем у кого много знакомых, друзей на разных операторах. Ну или для бизнесса к примеру.

Ну а для тех кто общается только в узком кргуге, разумется этот ТП им будет не интересный.

Вот интересно качество билайна????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 328
  • Створено
  • Остання відповідь

37коп/хв+плата за зєднання= всеодно дорожче, ніж 59 коп за першу хвилину, а далі по 29

2 fenom:

чего раскричался? ты ж не в газете

Муля, не нервируй.... :D попьорло, вот і крикнув....

Залежно від того, хто куди дзвонить і скільки говорить. Якщо більше хвилини - то "29" в деяких випадках вигідний. Якщо ж менше - то как сказать.

Даже если и 1 мин 59 коп это всеравно дешевле чем у остальных операторов. Сравнить сколько стоит мин. разговора с другими операторами у ЮМС, КС... Так что билайн :( , особонно этот ТП интресный тем у кого много знакомых, друзей на разных операторах. Ну или для бизнесса к примеру.

Ну а для тех кто общается только в узком кргуге, разумется этот ТП им будет не интересный.

Вот интересно качество билайна????????

навіть якшо менше хвилини, то всеодно дешевше.... виходить 1коп/сек, тобто 5 сек - 5 коп... а на юмсі чи ксі? 5 сек - 40 коп, 10 сек - 50 коп. Плата за зєднання!!! о как!!!

Якість? В мене зара вся рідня на "Білайні", але коли говорю з кумом (в нього лайф), або з дружбаном (кс), то аж вуха вянуть!!! Білайн якісніший!!! Реклама про дідуся (чую тебе добре) - це насправді про БІЛАЙН, а не про Юмс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наконец-то появился действительно ВЕСОМЫЙ повод перевести-таки отца на Билайн! Т.к. он чаще всего именно на других операторов/на стационарные звонит...

А UMC пусть идет (далеко) со своим ПЗС вместе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

C 19 февраля тариф «Вы популярны!» становится еще популярней!

Beeline снижает стоимость исходящих вызовов на телефоны мобильных операторов и стационарные телефоны в тарифе «Вы популярны!» до 0,69 грн/минута!

Теперь вы можете общаться с абонентами всех сетей в Украине по самой выгодной стоимости, почти на треть дешевле, чем раньше. Акционные условия действуют для всех абонентов «Вы популярны!» до конца 2007 года.

Как и прежде, за каждую минуту входящего вызова с мобильного или стационарного телефона вы получаете бонус - 10 коп.

http://beeline.ua/news/article.wbp?article...e1-aafda53e4448

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

C 19 февраля тариф «Вы популярны!» становится еще популярней!

Beeline снижает стоимость исходящих вызовов на телефоны мобильных операторов и стационарные телефоны в тарифе «Вы популярны!» до 0,69 грн/минута!

Теперь вы можете общаться с абонентами всех сетей в Украине по самой выгодной стоимости, почти на треть дешевле, чем раньше. Акционные условия действуют для всех абонентов «Вы популярны!» до конца 2007 года.

Как и прежде, за каждую минуту входящего вызова с мобильного или стационарного телефона вы получаете бонус - 10 коп.

http://beeline.ua/news/article.wbp?article...e1-aafda53e4448

Дуже добре. Наскільки я зрозумів додаткового переходу на акційний тариф не треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в тарифі "Прості речі" ніяких змін не очікується? :smile-zachot:

«Знижуй тариф» - нова пропозиція для абонентів тарифу «Прості речі»

З 19 лютого абоненти тарифного плану «Прості речі» можуть замовити собі знижку й розмовляти з абонентами інших мобільних і стаціонарних мереж в Україні по 0,69 грн/хвилина до 1 червня 2007.

Щоб скористатися спеціальною пропозицією «Знижуй тариф», необхідно зателефонувати за безкоштовним номером 0674 і замовити послугу. Вартість активації - 5 грн. (із ПДВ і без ПФ).

Активуйте акційний тариф зараз і почніть розмовляти майже на 30% дешевше!

http://www.beeline.ua/news/article.wbp?art...d0-d5a7b7d68ff5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось я там в меню не знайшов цієї послуги. Може її ще не підключили?

Щоб скористатися спеціальною пропозицією «Знижуй тариф» для стартового "Прості речі", необхідно зателефонувати за безкоштовним номером 0674 і замовити послугу. Вартість активації - 5 грн. (із ПДВ і без ПФ).

Для тарифу "Ви популярні" перехід автоматичний та безкоштовний.

PS: Для тарифу "Прості речі" перехід стане доступним з 21/02/07

:smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так і робив. В меню управління послугами нічого подібного немає. Напишіть хто небудь в якому пункті меню має замовлятись ця послуга

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так і робив. В меню управління послугами нічого подібного немає. Напишіть хто небудь в якому пункті меню має замовлятись ця послуга

Для тарифу "Прості речі" перехід стане доступним з 21/02/07

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тариф 29 супер!

Хто знає на цукровому норм тяне?

Тариф і справді супер, але не всім він підходить. Майже всі мої друзі і вся сім"я вже на Білайні і дзонити до них по 30 коп/хв трошки дорого. Взагалі самий дешевий варіант носити з собою дві мобілки: в одній пакет 29, а в іншій прості речі :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тариф 29 супер!

Хто знає на цукровому норм тяне?

Тариф і справді супер, але не всім він підходить. Майже всі мої друзі і вся сім"я вже на Білайні і дзонити до них по 30 коп/хв трошки дорого. Взагалі самий дешевий варіант носити з собою дві мобілки: в одній пакет 29, а в іншій прості речі :D

а шо? по-моєму, це дуже непогана думка.....

якшо порахувати, то тариф "29" може сперечатися з безлімітками..... але не завжди на безліміті виговорюєш весь ліміт, а гроші плотяться.... а на 29 скільки треба-стільки заправив

переходиш на пчелайн?

перепрошую..... правильно бджолайн :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так і робив. В меню управління послугами нічого подібного немає. Напишіть хто небудь в якому пункті меню має замовлятись ця послуга

0674... потім користуючись підказками вибираєш послугу "понижуй тариф" здається, це під цифрою 6 в меню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже зробив. Воно тільки сьогодні там в меню появилось. Перед тим не було :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене перша серйозна скарга на Білайн :lol::lol:^_^ Після підключення послуги "Знижуй тариф" перестала працювати послуга переказу коштів і безкоштовних смс-повідомлень в білайн меню. Приходить смс з таким текстом "Dana poslyga dostupna lyshe abonentam Beeline peredplatnoyi formy pidklyuchennya". Це тільки у мене такий прикол чи ще у когось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю це повязано з тим, що зараз дуже багато людей замовляють собі цю послугу і технічно просто йде великий нагруз на систему.

Думаю, що найближчим часом ця ситуація повинна вирішитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) 70 коп/хв на мобільні інших операторів, а на Білайн свого регіону так і залишилось 2 коп/хв :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

70 коп/хв на мобільні інших операторів, а на Білайн свого регіону так і залишилось 2 коп/хв

ваще класный тариф :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...